Zapisy Poszukiwany jad Venosa!

Nazwa zadania: Poszukiwany jad Venosa!
Poziom trudności: Dla myślących osób - łatwy, dla niemyślących - trudny.
Uczestnicy/ilość: Każdy śmiałek może się podjąć tego zlecenia, jednak jest ono kierowane głównie do Łowców. Ilość osób podejmujących się zlecenia dowolna.
Opis: Alchemik Erugh od kilku dni zapowiada wzmożoną aktywność w jego sklepie w Valen i deklaruje, że zakupi każdy możliwy odczynnik alchemiczny. Można dostarczyć mu każdą ilość zwierzęcych organów, części ciała potworów, rzadkie zioła i wszystko co uzna za przydatne. Na drzwiach jego sklepu pojawiła się jednak notka, że za każdą ilość jadu Venosa płaci sowite wynagrodzenie w złocie, a także oferuje zleceniobiorcy darmowe próbki swoich nowych mikstur. O miksturach Erugha w całym Valen jest głośno, bo mają na prawdę niesamowite właściwości, więc część lokalnych łowców już zaczęło zacierać rączki i polować na wszelkie plugastwa w okolicy. Każda osoba chcąca się podjąć zapolowania na Venosa musi się odpowiednio przygotować, bo o stworze nie wiadomo zbyt wiele poza tym, że można go spotkać na południu Płaczących Wrzosowisk. Erugh niechętnie zdradza właściwości jadu potwora, jednak można przypuszczać że jest warty swojej ceny.
Uwagi: Mini sesja dla tych, którzy chcą się wzbogacić rozkwaszając czaszki plugastw. Olbrzymie wynagrodzenie za jad Venosa, nieco mniejsze (ale też bardzo zadowalające) za każdy inny odczynnik alchemiczny. Jeżeli ktoś chce się podjąć zapolowania na stwora niech napisze poniżej, a jeżeli ktoś chce mu sprzedać cokolwiek co może go zainteresować niech się nie krępuje i odwiedzi sklep Erugha.

09.10.2015, 16:35
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Rozumiem, że jeśli w czasie swojej sesji upoluję jakieś bestyjki, a może nawet samego Venosa, to mogę się z tym wszystkim zgłosić do Ciebie? Rozumiem też, że mini-sesja nie wymaga jedynie Ciebie jako MG w związku z czym możemy manewrować i wymieniać się chwilowo w sesjach? Zaciesz Mam na myśli, że jeśli teraz prowadzi mnie Scythis, to w razie chęci odwiedzenia Erugha, przejmiesz na chwilę mój wątek za mojego mistrza prowadzącego? Radość

DURIEL THEME SONG
Łaskawość nie jest narzędziem Sprawiedliwego Boga.
Prawdziwego Grzechu nie da się odpokutować.

10.10.2015, 01:52
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Tak, tak, tak.
10.10.2015, 10:43
Przeczytaj Znajdź Cytuj

To ja i Sabetha się piszemy tyle że musisz nas poprowadzić od Grimssdel Uśmiech

Klątwa Sotha
Po pijaku uroczy i szarmancki szlachcic, w trzeźwości zaś cham i bydlak.

21.10.2015, 18:25
Przeczytaj Znajdź Cytuj

W takim momencie od momentu dotarcia Sabethy i Sotha w skromne progi Alchemika Erugha zapisy zostają na jakiś czas zamknięte. Jeżeli więc ktoś jeszcze się zdecyduje pójść z nimi na słynnego Venosa to radzę się pospieszyć.

Naturalnie alchemika można odwiedzać cały czas z zamiarem sprzedania różnych odczynników.
21.10.2015, 20:20
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna