Problemy z forum

Na portalu w "Ostatnich postach" pojawia się czasem jakiś stary post o.O
http://i.imgur.com/lAj75ZH.png
16.10.2015, 23:23
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Problemy z forum

Kratosel nie dziala formatowanie KP... tekst scala w jednolity tekst, nawet jak zrobie akapity to je likwiduje... wrzucony obrazek do wygladu rowniez jest w srodku tekstu a akapity zostaly zrobione... i tekst ekwipunku jest czarny i tekst celów gry
13.11.2015, 21:35
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Problemy z forum

Problem rozwiązany
13.11.2015, 23:30
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Problemy z forum

Nope.

Nadal obrazek wbija się w tekst, brak akapitów w historii postaci i tekst w opisie czarów jest niewidoczny.

------------

tekst w czarach się pokazał i to chyba była wina chroma ... bo po restarcie przeglądarki się dopiero pojawił

reszta nadal bez zmian
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.11.2015, 00:06 przez Shariel.)

13.11.2015, 23:45
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Problemy z forum

Atarashii
Niepoprawny kod autoryzacji. Czy na pewno próbujesz uruchomić tę funkcję w poprawny sposób? Spróbuj ponownie.

Taki komunikat pojawia się kiedy próbuję odznaczyć dział jako przeczytany.
Jest jakaś blokada?
16.11.2015, 10:49
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Problemy z forum

Spróbuj teraz
16.11.2015, 15:35
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Problemy z forum

teraz działa. Uśmiech
16.11.2015, 15:45
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Problemy z forum

Opcje "Pokaż nowe posty" i "Pokaż dzisiejsze posty" CHYBA nie działają tak jak powinny (trudno sprawdzić dokładnie, bo już oznaczyłem jako przeczytane).
W każdym bądź razie jak miałem jakieś nieprzeczytane od poprzedniej wizyty to wywalało błędem SQL-a i tam nazwa kolumny miała jedno "bump" za dużo, w sensie brzmiała jakoś "postbumpbump" i ona nie istniała i się sypało.
Teraz natomiast mi w obu wypisuje, że "Nic nie znaleziono" (od ostatniej wizyty oznaczyłem jako przeczytane - więc ok), ale dzisiaj pojawiło się kilka postów (więc to na pewno nie bangla - chyba, że to ma wyświetlać dzisiejsze nieprzeczytane posty, co byłoby mylące).

Dodatkowo, mam też problem z tymi ikonkami na lewo od działów:

Nawet jak przeczytam dany post, to ikonka nadal jest "podświetlona" tak jakbym nie przeczytał. Kliknięcie na dole w "OZNACZ WSZYSTKIE DZIAŁY JAKO PRZECZYTANE" rozwiązuje problem, ale nie jest to zbyt wygodne. Na screenie nawet widać, że ikona żadnego z 4 podrozdziałów się nie świeci, czyli tam dobrze rozkminiło, że przeczytałem post.
23.11.2015, 22:44
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Problemy z forum

Hmmm po apdejcie nie wyświetla też faktycznej ilości postaci po kliknięciu w daną grupę, pod "Kto był dziś Online". U szamanów i łowców jest prawie dobrze, ale nie pokazuje najnowszych członków grup.
24.11.2015, 00:47
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Problemy z forum

Na subkoncie Vargora po otworzeniu specjalnego prezentu urodzinowego otrzymałem w paczce kilka bonusów z podwójnym i potrójny eterem (na kilka postów). W sumie bonusów chyba było 4. Dwa podwójne i dwa potrójne. (mogłem się pomylić o jeden bonus).
Lecz kiedy chciałem sprawdzić czy je mogę wybrać kiedy bym pisał posta to nie mam widocznych żadnych bonusów. Gdzie się podziały moje bonusy?? Płacze

Klątwa Sotha
Po pijaku uroczy i szarmancki szlachcic, w trzeźwości zaś cham i bydlak.

17.02.2016, 02:20
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna