Problemy z forum

Te dwie opcje raczej nie działają eeee? Ile by się na forum nie działo zawsze wyskakuje informacja, że nie ma żadnych nowych postów.
He who shed blood with me...

Shall forever be my brother.
11.04.2016, 14:27
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Problemy z forum

(09.04.2016, 17:55)Scythis napisał(a): Rozumiem, że to jest opcja autozapisywania szkiców? Jeśli tak, to nie kce mi się zaznaczyć. Znaczy kce, ale kiedy zaznaczam i klikam na "Aktualizuj opcje", opcja wraca do stanu przed kliknięciem. Czyli zwyczajnie nie mogę zapisać opcji, no.

A jeśli to nie ta opcja, to gdzie jest ta, na której mi zależy? Konsternacja Bo nie widzę żadnej odnoszącej się do szkiców.
Opcja autosave jest tymczasowo zawieszona.

(11.04.2016, 14:27)Seth napisał(a): Te dwie opcje raczej nie działają eeee? Ile by się na forum nie działo zawsze wyskakuje informacja, że nie ma żadnych nowych postów.
Teraz powinno już działać.
11.04.2016, 19:06
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Problemy z forum

W nowym wyglądzie nie ma opcji przejścia do starszych/nowszych wątków podczas przeglądania wątku.

Klątwa Sotha
Po pijaku uroczy i szarmancki szlachcic, w trzeźwości zaś cham i bydlak.

23.05.2016, 10:14
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Problemy z forum

(23.05.2016, 10:14)Soth napisał(a): W nowym wyglądzie nie ma opcji przejścia do starszych/nowszych wątków podczas przeglądania wątku.

Przywrócone. Opcja znajduje się pod szybką odpowiedzią.

— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.

23.05.2016, 17:08
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Problemy z forum

Nie uniemożliwia to korzystania z forum, ale po prostu brzydko wygląda.
Błąd jest tylko w szybkiej odpowiedzi, chodzi o przesunięcie formularza z subkontami. Korzystam z firefoxa(Tak na wypadek, gdyby zależało to od przeglądarki).

( ͡° ͜ʖ ͡°)
17.10.2016, 21:47
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Problemy z forum

Wiele razy o tym pisaliśmy już, ale nie zaszkodzi napisać raz jeszcze. Atarashii jest najmniej kompatybilne z firefooxem. Najlepiej byłoby używać Google Chrome. W każdym razie coś poradzimy na ten problem.

— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.

17.10.2016, 22:44
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Problemy z forum

Dzięki, nie miałem o tym pojęcia, pewnie po mnie kilku następnych o tym przypomni <3
( ͡° ͜ʖ ͡°)
19.10.2016, 17:44
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Problemy z forum

Dzień dobry.
Zgłaszam uprzejmie z lekka irytujący problem z datą, oraz czasem na forum. Z góry uprzedzam, czas mam poprawnie ustawiony. Gdy wybieram w opcjach wersję +1, wyświetla mi się w propozycji dobra godzina, następnie kiedy zatwierdzam w miejscu preferencji ustawienia, nadal widnieje zła, bo przestawiona o godzinę do przodu godzina. Problem na SB jest również taki sam.
Pozdrawiam Administrację.

Thorn wyrzekł słowo stań się, Thorn i zgiń wyrzecze.
Kiedy od ludzi wiara i wolność uciecze,
Kiedy ziemię despotyzm i duma szalona
Zaleją, niczym poganie wyznawców Thorna -
Karząc plemię zwycięzców zbrodniami zatrute,
Thorn oczyści tę ziemię, wzniecając pokutę.
WSZYSTKO MA SWÓJ KONIEC

07.11.2016, 01:32
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Problemy z forum

Podczas zabawy ze świąteczną loterią (Tą z prezentów) moimi najlepszymi nagrodami były dotąd posty z potrójnym eterem (x5). Nawet się z tego ucieszyłem gdy padała ta nagrodą (a nie kolejny składnik) gdy nie okazało się, że po kilku wygranych tego bonusu na koncie nadal mam mniej niż 5 takich postów dostępnych.
Czy tylko ja mam taki problem, czy ta nagroda nie zostawała otrzymywana mimo jej wylosowania? A może trzeba w jakimś miejscu dodać ten bonus do konta przez jeszcze jedno zatwierdzenie?

26.12.2016, 01:33
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Problemy z forum

Bonusy zapisane na Twoim koncie głównym są wspólne dla wszystkich kont. Jeśli zdobyłeś posty z podwójnym albo potrójnym eterem na subkoncie, to nie będą one brane pod uwagę. Musisz poczekać aż automat przerzuci bonusy na odpowiednie konto.
27.12.2016, 04:27
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna