A ty? Skąd wiesz o forum?

Witajcie! Chciałbym poprosić Was w imieniu swoim i całej ekipy o zamieszczenie informacji w jaki sposób znaleźliście się na forum Atarashii? Będzie nam to potrzebne do rozważenia dalszego losu promocji forum, w jaki sposób zadziałać, by informacja o nas dotarła do jak największego grona osób. W ten sposób nie tylko pomożecie nam, ale również wesprzecie rozwój naszego wspólnego świata. Uśmiech

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie informacje. Są dla nas jak na wagę złota. Oczko

— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.

28.12.2012, 00:07
Przeczytaj Znajdź Cytuj

A ja.... chyba nie muszę mówić xd z forumca gdzie poznałam większość tutejszej ekipy, a że forum zaczęło się sypać, to z niego poszłam ;] właściwie sama chciałam i to bardzo. i nie żałuję Radość
28.12.2012, 00:28
Przeczytaj Cytuj

Ja tam się dofieciałem od Theriona

— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.

07.01.2013, 23:47
Przeczytaj Znajdź Cytuj

A ja dowiedziałem się tego od Arriane <3 Zaciesz
02.05.2014, 21:38
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Ja od Silva! Ale sobie poszedł. Podrzucił mnie Wam i uciekł, bestia. Strzeżcie się!
03.05.2014, 14:37
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Dwie litery: VL
12.07.2014, 16:24
Przeczytaj Znajdź Cytuj

A mnie ściągnął tu pewien czarujący wilczek, który teraz dla niepoznaki jest Spartaninem, ha!
Czyli mówiąc po ludzku: wiem o forum od miśka imieniem Tarhio.
15.07.2014, 20:49
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Jak zwykle 'dziwny zbieg okoliczności'. Raz trafisz do rowu, raz do szynku a raz w Atarashii. Wpisałem Pana Admina Kratosa w polecających... Mam nadzieję, że nie będzie miał mi tego za złe...
04.08.2014, 00:04
Przeczytaj Cytuj

A ja z toplisty, nie pamiętam tylko, jakiej. Zachciało mi się PBF'a, no i takiego ładnego znalazłam.
10.08.2014, 17:20
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Vision Lighthouse. Rutynowe przeglądanie co w PBFach piszczy. A, że miałem długą przerwę to się głód pisania budzi.
23.08.2014, 01:46
Przeczytaj Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna