A ty? Skąd wiesz o forum?

Klara mi poleciła to forum, mówiła o nim w samych superlatywach więc sprawdziłem czy rzeczywiście tak jest Język teraz wiem że istotnie tak jest Uśmiech
07.01.2015, 19:09
Przeczytaj Cytuj

Grałam na pierwotnej wersji Atarashii (Boże, przebacz mi za tamtą postać), potem zniknęłam. Mniej więcej trzy miesiące temu zaczęłam robić podchody na powrót, bo zobaczyłam na VL jak się zmieniło. Koniec końców zgadałam się z Kratosem na fejsbuniu (stara mi... PRZYJAŹŃ nie rdzewieje, czy jak to tam, bromance nadal się kręci) i jestem. XD

Gemma Theme Song
There's a reason she's alone - you can't pin her down
Because no one needs her home or needs her around

09.01.2015, 16:56
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Cygan mnie ściągnął, forum zachęciło wyglądem, mechaniką i kilkoma innymi aspektami... To i zostałem na dłużej Uśmiech
07.02.2015, 00:22
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Poszukiwania jakiegoś ciekawego PBFa w klimatach fantastyki w archiwach Vision Lighthouse, lecz jakoś najbardziej do obadania forum zachęciły mnie tamtejsze sensowne posty któregoś użytkownika co miał w sygnaturze odnośnik.
12.02.2015, 01:08
Przeczytaj Cytuj

Mi linka do forum podał Taarpen.
16.03.2015, 18:23
Przeczytaj Cytuj

Błądząc po forach niekoniecznie z zakresu gier natknąłem się na stronę vision lighthouse. Tam skusiło mnie, by nakierować kursor na kategorię PBF, a potem na świat fantasy. Po przeczytaniu wielu z tych ogłoszeń wybrałem AS, tylko dlatego, że miało własne logo w temacie. Reszta wydawała się taka prosta, a AS nie dość, że miało bogato rozpisaną historię, to odnośnik w postaci obszernego i ładnego obrazka, no i jak już wspomniałem banner na górze. Takie rzeczy przyciągają oczy i przyciągnęły także mnie.
19.04.2015, 12:54
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Z czarta Zaciesz

Szukałam forum o tematyce fantasy i znalazłam. Z początku nie byłam przekonana, bo przytłoczyła mnie ilość informacji do przyswojenia, ale zaczęłam czytać i jakoś się udało. Teraz zamierzam napisać KP Uśmiech
27.05.2015, 21:13
Przeczytaj Cytuj

Pisałem o tym jak się tu natknąłem już w przedstawieniu, ale konkretniej to podczas prac nad swoim systemem RPG dopadły mnie dosyć spore problemy techniczne na forum (nie korzystajcie z martwego już fora.pl) i w związku z tym, że należałem do grupy nie robiących jeszcze backupów (nauczka) zacząłem szukać pbfa z autorskim systemem, w którym mógłbym zagościć na dłużej. Tak też błąkając się po różnorakich toplistach pbf trafiłem na Vision Lighthouse i te forum zachwyciło mnie najpierw oprawą graficzną, a potem zróżnicowanym światem Uśmiech. Więc sam z siebie tu przybyłem Radość.
03.06.2015, 13:22
Przeczytaj Cytuj

Z FP: Panie i panowie zagrajmy w RPG. Podczas dyskusji nad innym tematem, został zaproponowany ten PBF.
15.06.2015, 16:36
Przeczytaj Cytuj

Też się udzielę, grupa na facebooku.
15.06.2015, 22:05
Przeczytaj Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna