Powiadomienia o naszej nieobecności

Zmniejszona aktywność, co można było zobaczyć. Będę starać się odpisywać w sesji jak tylko mogę, dzisiaj lub jutro na pewno odpiszę.
Powód? Wylatuję do Anglii na stałe, więc mam co chwilę pożegnania itd. + przygotowania w sensie tłumaczenia papierów, wymiana walut, notariusze o przedstawicielu mojego imienia i inne pierdoły z tym związane. Do tego jak wylecę to zaaklimatyzować się, ogarnąć wszystko na początek... Do końca lutego zmniejszona aktywność, ale w tym tygodniu powinienem być trochę więcej niż ostatnio.
25.01.2016, 09:15
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Wyjazd. Nieobecność do mniej więcej 14 lutego.
07.02.2016, 17:25
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Nie zamierzam obwieszczać swej nieobecności a raczej wytłumaczyć swą zmniejszoną aktywność która w przeciągu miesiąca będzie.
Najbliższe 2 tygodnie będę pracował po 12 godzin.
W tym tyg (czyli 7-11) mam na rano czyli koło 20 mógłbym napisać jednego posta ale to wszystko zależy od tego czy będę miał siłę na pisanie czegokolwiek.
Następny tydzień (14-18) będę miał prawdopodobnie noce czyli w tym czasie raczej nie oczekiwałbym na jakiekolwiek odpisy.
Kolejny tydzień (21-25) pracuję już 8 godzin ale znów mam noce więc może być podobnie co tydzień wcześniej.

Tak więc moich graczy których prowadzę bardzo proszę o uzbrojenie się w cierpliwość. To że nie odpisuję nie znaczy że mnie sesja nudzi a po prostu nie mam siły na nic.

Klątwa Sotha
Po pijaku uroczy i szarmancki szlachcic, w trzeźwości zaś cham i bydlak.

06.03.2016, 17:20
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Niespodziewany brak czasu, głupie obietnice i takie tam - proszę nie usuwać mi konta. Postaram się wrócić do końca miesiąca.
08.03.2016, 16:59
Przeczytaj Cytuj

Witajcie!
Nikt nie spodziewał się Castorowej Inkwizycji.

Wpadłem, żeby zrobić to, co powinien był zrobić dawno temu. Jak zapewne zdążyliście zauważyć, nie bywam na forum zbyt często ostatnimi czasy. Nie wchodząc w powody, po konsultacji z resztą grona administratorskiego, postanowiłem wycofać się z pełnionych przez siebie funkcji.

Co to oznacza? Ogólnie rzecz ujmując wchodzę w pewien stan uśpienia. Zostawiam Was w troskliwych rączkach Kratosa i Tyru, licząc, że odpowiednio się Wami zaopiekują. Nie podaję żadnych dat, bo szczerze mówiąc nie mam pojęcia, co z tego dalej wyjdzie.

Chciałbym przeprosić, głównie wszystkich graczy, którzy mają lub mieli u mnie aktywną sesję fabularną. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to postarajcie się znaleźć sobie innego MG. Co zaś do MG - mogą do mnie pisać, jeśli przejmą jakąś sesję po mnie, wtedy postaram się mniej więcej nakreślić kierunek, w którym zmierzałem.

To chyba tyle. Przepraszam, jeśli komuś w jakiś sposób popsułem zabawę, życzę miłej gry i niechaj Duronor nad Wami czuwa!
16.03.2016, 00:34
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Od 30 kwietnia do 3 maja - wyjazd.
28.04.2016, 13:13
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Nieobecność do 20 czerwca. Kampania majowo-czerwcowa i egzamin zawodowy zabierają mi zbyt dużo czasu. Jeśli ktoś chciałby zmiany mg i kontynuowania sesji to niech pisze do mnie na priv

Mistyk będący w cieniu... Tysiąca słońc

20.05.2016, 11:16
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Moja aktywność będzie znacznie ograniczona do 21 czerwca bo poza pracą zarobkową i wyjazdami służbowymi w pocie czoła rzeźbię Pracę Magisterską która muszę oddać w terminie. Pewnie będę się przewijał od czasu do czasu w osobach obecnych na forum, ale to tylko że względu na fakt automatycznego logowania i wiecznie przywoływanej karty z forum w przeglądarce Uśmiech
W razie spraw pilnych piszcie PW bo wtedy dostaję powiadomienie na e-mail, a go sprawdzam raczej na bieżąco Uśmiech
30.05.2016, 12:27
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Sprawa wygląda tak, że mam teraz sporo egzaminów i zaliczeń. Próbowałem wygospodarować dostatecznie dużo czasu dla Atarashii, ale będę zmuszony na jakiś tydzień obniżyć drastycznie swoją aktywność. Moje posty fabularne dla graczy wrzucę jeszcze dzisiaj (najdalej jutro) i będziemy musieli zrobić sobie przerwę. Jeśli ktoś będzie miał jakieś problemy, obiekcje itd. proszę kontaktować się ze mną drogą prywatnych wiadomości (PW, Mail, GG, FB).

— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.

12.06.2016, 19:12
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Teoretycznie to se jestem, w praktyce różnie może to wyglądać. Dostęp do komputera i internetu jest, ale jestem na takich trochę "wakacjach". Postaram się jednak odpisywać najpryndzy, jak się uda.
27.07.2016, 21:38
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna