Powiadomienia o naszej nieobecności

Od dzisiaj do połowy grudnia nie dam rady postować, za dużo roboty.
29.11.2016, 22:05
Przeczytaj Znajdź Cytuj

No cze :> W szpitalu mi powiedzieli "weź typie nie szpadluj tyle w internecie bo umrzesz" (i parę innych, mniej istotnych tu wskazówek), wiec będę musiał chyba trochę ograniczyć forum (z racji tego, że sporo czasu na kompie od niedawna muszę poświęcać nauce etc).

Osoby które mam fabularnie pod opieką prosiłbym o PW, czy mają ochotę kontynuować swoje rzeczy bez postów - w takim wypadku po prostu napiszę w skrócie, czym zakończyły się ich aktualne działania i będziemy się dalej ewentualnie zgadywać. W ten sposób samodzielnie napiszecie jakąś epopeję, kończąc ja jak normalnego posta, kiedy odzyskam trochę czasu na forum.

Ogólnie to pewnie będę się tu pojawiał, głównie zeby popatrzeć na karty postaci i popisać mojego posta Scytem (bo jestem zachłanny na etyr i chcę skończyć posta przed koncem eventu).

Pozdrawiam cieplutko :>
05.12.2016, 09:39
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Pewnie niektórzy zdążyli już zauważyć (tak chodzi mi o Vicia) że ostatnio rzadko zaglądam. Niestety zaczął się drugi semestr technikum, ze wszystkimi dobrodziejstwami. W związku z tym moja aktywność na forum spadnie do skrajnego minimum w okolicach zera. Niestety, nadrobienie 4 lat nauki będzie wymagało ode mnie sporo czasu, dlatego prawdopodobnie do matur będę wyłączona.
Sesje obecnie trwające postaram się skończyć jak najszybciej, żebyście byli wolni.

Mistyk będący w cieniu... Tysiąca słońc

19.12.2016, 10:20
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Od paru dni próbujemy uskutecznić aktualizację, bo w gruncie rzeczy zostało nam wprowadzanie wszystkiego po kolei. Aktualizacja jest w kwestii mechanicznej i fabularnej praktycznie skończona. Problem leży we mnie, ponieważ nie jestem ostatnio w stanie podejść do tematu. Napiszę wprost. Umiera mi w szpitalu członek rodziny. Z tego powodu potrzebuję czasu dla tej osoby. Niestety nie mogę podjąć żadnego sensownego terminu powrotu, gdyż nie umiem go sprecyzować. Pewnie będę się tutaj pojawiał, ale bardziej w formie odreagowania niż wdrążania zmian.

Dziękuję za wyrozumiałość i przepraszam, jeśli termin aktualizacji przesunie się o kilka dni.

Duronor z Wami,
Wujek Kratos

— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.

25.09.2017, 15:26
Przeczytaj Znajdź Cytuj

PRZEDMIOT

Kliknij w obrazek

U mnie może nie jest aż tak źle, ale cierpię teraz na samopoczucie i średnie możliwości czasowe. Rozdam zapewne dziś pod wieczór lub w nocy odpisy, ale później nie będzie mnie prawdopodobnie do poniedziałku lub później (nie jestem pewny jak z harmonogramem w przyszłym miesiącu, być może będzie bardziej napięty niż w tym).

Co do kart postaci, chcę, żeby wykazał się w ich sprawdzaniu Mest, ale z tego co wiem, u niego jest wcale nie lepiej niż u mnie, więc spróbujemy się jakoś dogadać i zobaczymy, jak to będzie.
29.09.2017, 13:51
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Od 25 października do 1 listopada będę znacznie mniej aktwyny. Postaram się utrzymywać posty fabularne w wyznaczonych terminach.

25.10.2017, 17:44
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Od 11 listopada do prawdopodobnie 20 listopada będę naprawdę sporadycznie na forum ze względu na ilość nauki jaką aktualnie mam #maturaiscoming. Sorry guys. Jak znajdę tylko chwile to oczywiście odpisze, aczkolwiek ciężka batalia mnie czeka sooo... Do niebawem.

Umiejętności Daniela:
Dzięki jednej z moich umiejętności, gdy spojrzycie mi w oczy możecie czuć się nieco niepewnie, czuć delikatny dyskomfort a nawet mały strach. Fajnie by było jakbyście to uwzględnili podczas rozmowy ze mną.

11.11.2017, 05:55
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Wielkimi krokami nadciąga festiwal, który mam przyjemność współorganizować. Z tego względu do 10 (najdalej 11) grudnia będę mocno ograniczony aktywnością na forum. Kwestie kadrowe i aktualizacyjne odbędą się zgodnie z zapowiedziami. W sprawie odpisów, będę się starał przed samym festiwalem zorganizować czas na nie, o ile będę otrzymał także posty od swoich graczy. Od 8 do 10 grudnia na pewno będzie brak odpisów z mojej strony.

W razie wszelkich pytań, zapraszam na PW lub zgłaszać się do pozostałej części kadry Atarashii.

Duronor z Wami Bohaterowie!
Wujek Kratos

28.11.2017, 23:33
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Wyjazd na narty od 13 do 21 stycznia.
10.01.2018, 21:24
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna