Powiadomienia o naszej nieobecności

Pewnie trochę rychło w czas, bowiem moja obecność na forum ograniczała się ostatnimi czasy do minimum...
Ale okazało się, że jednak nie, bo minimum nastąpiło dopiero teraz na dniach : D
Tak czy siak, ostatnie kilka dni nie było mnie jeszcze bardziej niż zwykle i taki stan pociągnie się jeszcze przez dzień jutrzejszy, w weekend mam ostatnie rzeczy do napisania a po weekendzie mam ostatnie dwie pracki w lutym. A w marcu to się zobaczy.
Trzymajcie się, misie! Pamiętajcie że gąsieniczki też muszą zawinąć się w kokon i opierdalać się dłuższą chwilę, żeby później przeistoczyć się w pięknego motyla ~
(nie mówię o sobie, bo ryja już nie zmienię eh, ale po prostu to brzmiało inspirująco to pomyślałem że napiszę)

Pozdrawiam serdecznie,
Wujek Szpadel
23.02.2018, 03:46
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Wyjeżdżam 5.03 i wracam 7.03. Będę dostepny od 8.03.

Wujek Kratos

— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.

02.03.2018, 23:48
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Znikam na jakiś czas z życia. Czy to będzie miesiąc czy pół roku - nie wiem. Przepraszam graczy za wynikające z tego przestoje w sesjach. Jeśli znajdzie się mg chętny żeby ich przejąć to niech się zgłosi.
13.03.2018, 20:55
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Od 13 kwietnia do 10 maja będę bardzo off. Na ten czas zarządem forum zajmie się Tyru i Niddfus z pomocą kadry strażniczej.

— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.

12.04.2018, 19:49
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Nie będzie mnie od 3.05-6.05 bowiem jestem w lesie i ciężko będzie pisać posty.
03.05.2018, 20:37
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna