Znajdź towarzysza

Najemnik Tehacell Grast z Varengardu miał nieciekawą przygodę i teraz płynie na niekontrolowanej tratwie z prądem rzeki znajdującej się między Varengardem a Teolią. Rzeka znosi go prosto w kierunku morza, więc generalnie może się z nim stać wszystko. Jeżeli znajdzie się gracz, który chciałby by owa postać dołączyła do jego przygody, to wystarczy jeden post MG, który rozstrzygnie gdzie owa tratwa się rozbiła. Rozbicie się na głównym kontynencie może być nieco kontrowersyjną sprawą, ale chyba nie ma rzeczy niemożliwych.
22.07.2016, 12:36
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź towarzysza

Szukam osoby chętnej do pisania. Aktualnie dopiero założyłam postać, więc szukam jakiegoś luźniejszego tematu. Tak po prostu nawiązać znajomość, porozmawiać, popić. Jeśli znajdzie się chętna osoba, to niech napisze mi na PW, gdzie dokładnie, a na pewno dołączę w jak najszybszym czasie.
12.08.2016, 22:38
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź towarzysza

W sumie napisałbym coś Mirkiem.
Tak więc: Poszukuję Towarzysza do jakiejś ładnej przygody gdzie Mirrodin będzie mogła się wyżyć. Najlepiej jak przyniesiecie MG w pakiecie.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
13.10.2017, 17:17
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź towarzysza

Po powrocie do Greathard, Amaron Domedraugr poszukuje nowych towarzyszy do wspólnych przygód. Rozbijanie/ucinanie głów, podróże, picie w karczmach i częste odpisy gwarantowane!

Innymi słowy, chętnie zagram. Czy to zbierając drużynę w Greathard lub okolicach i ruszając na przygodę, czy to wciskając się do kogoś, kto będzie potrzebować wojownika zahartowanego przez trudy życia, śnieg i mroźne, górskie powietrze.
26.10.2017, 00:40
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź towarzysza

(26.10.2017, 00:40)Amaron napisał(a): Po powrocie do Greathard, Amaron Domedraugr poszukuje nowych towarzyszy do wspólnych przygód. Rozbijanie/ucinanie głów, podróże, picie w karczmach i częste odpisy gwarantowane!

Innymi słowy, chętnie zagram. Czy to zbierając drużynę w Greathard lub okolicach i ruszając na przygodę, czy to wciskając się do kogoś, kto będzie potrzebować wojownika zahartowanego przez trudy życia, śnieg i mroźne, górskie powietrze.

No hejka przystojniaku c:
27.10.2017, 22:17
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź towarzysza

Witam, debiutant na scenie Atarashii poszukuje towarzystwa do wspólnej przygody, nawiązania pierwszych znajomości oraz ewentualnie do podjęcia się pierwszego poważnego wyzwania i zwiedzania ogromnego świata. Reasumując, zapraszam chętnych do wspólnej zabawy, kontakt tutaj lub pw Uśmiech PS. MG poszukamy po utworzeniu jakiejś grupy.
26.12.2017, 18:06
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź towarzysza

Corristo dawaj w party szpadel odstrzeli dwóch za jednym zamachem.
26.12.2017, 20:58
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź towarzysza

Dzień dobry, czy jakaś dusza zechciała by mi potowarzyszyć w podróży czy przygodzie. Zmierzam do Lothil. Obecnie jestem w Greathard.
14.03.2018, 20:40
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź towarzysza

Witam. Chętnie rozkrecilbym z kimś jakas ciekawa fabułę. Moja postać jest silnie związana z Lothil i raczej nie oddala się daleko od stolicy, więc jakby ktoś odwiedzał Lothil, to chętnie zagram
13.04.2018, 11:14
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź towarzysza

Witam chętnie znajdę kogośdo gry bo obecnie nie mam z kim grać. Może nawet by dało radę i jakaś wspólna sesja jeśli odezwie się jakiś MG. Najlepiej pisać na pw albo gg/disocord też może być. Oczko
18.04.2018, 13:39
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna