Atarashii

Ogłoszenia administracyjne

13 grudnia 2019 - Witajcie Bohaterowie! Jak wiecie co roku uiszczamy opłaty za forum. W tym roku kwota nieco wzrosła, bowiem poza naszym hostingiem, który kosztuje obecnie 218,94 zł, utrzymujemy także z własnej kiesy system synchronizacji Discorda z Atarashii. Sama synchronizacja wychodzi nas znacznie drożej niż samo forum, dlatego chcemy poprosić o Wasze wsparcie. Czy uda nam się razem utrzymać Atarashii przez kolejny rok?

Do zapłacenia mamy 218,94 zł. Wszystkich, którzy chcieliby pomóc nam utrzymać Atarashii, prosimy o przelew na rachunek: 80 1140 2004 0000 3302 7636 4580. W tytule przelewu należy zamieścić "Atarashii - *nick*". Dla każdej duszy, która dotuje nasze forum zostanie nadana unikalna nagroda VIP przypisana do konta użytkownika. Jeśli ktoś miałby jakieś pytania, zapraszam do korespondencji ze mną poprzez system PW. Czas na zbiórkę od dzisiaj 13.12.2019r do 28.12.2019r. Uśmiech

Duronor z Wami bohaterowie!
Atarashii Team

— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.

13.12.2019, 17:34
Przeczytaj Znajdź Cytuj

21 grudnia 2019 - Przyszedł czas na podsumowanie kolejnego roku! https://atarashii.pl/podsumowanie2019.php pod tym adresem znajdziecie statystyki zebrane z wszystkich posiadanych przez Was kont. Ogromnie dziękujemy za Wasz wkład w rozwój Atarashii. Natomiast szczególne podziękowania należą się osobom, które znalazły się na samym szczycie tegorocznego rankingu (Isidur, Mirrodin, Chichi). Dostają One od nas serduszko <3 (spokojnie - więcej nagród dostaniecie niedługo xD).

Niech rok 2020 będzie rokiem Atarashii XD.
Atarashii Team

STÓJ ! BO JAK CIĘ GRABIAMI PIERDOLNĘ !

21.12.2019, 19:48
Przeczytaj Znajdź Cytuj

14 stycznia 2020 - Witajcie bohaterowie! Przychodzimy do Was z podsumowaniem grudniowej zbiórki na Atarashii 2019! : ) W tym roku naszym wspólnym celem było uzbierać 218,94zł. Dzięki Wam udało się rozbić bank i uzbierać... *werble* zawrotne... 307,40zł! To oznacza, że mamy nadwyżkę 88,46zł, którą przekażemy na kolejny rok! Chciałbym wszystkim biorącym udział w zbiórce podziękować za powierzone zaufanie, serce i duszę. W ramach podziękowania każda osoba, która smoka rzuciła Atarashii i sakiewką potrząsnęła, dostanie specjalny upominek. :)

Atarashii Team

15.01.2020, 00:50
Przeczytaj Znajdź Cytuj

26 stycznia 2020 - Witajcie bohaterowie! Na forum zawitała nowa grupa o nazwie "Stróże". Zadaniem osób należącym do tego wspaniałego grona będzie prowadzenie mniej ważnych sesji. Każdy Stróż dostanie swojego opiekuna z kadry. Nasze wymagania względem Mistrzów Gry są bardzo wysokie, przez co cierpimy na braki kadrowe. Mamy nadzieję, że wprowadzenie tej roli pomoże upłynnić rozgrywkę. Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszej nowo utworzonej jednostki specjalnej zapraszam na PW.

Atarashii Team

26.01.2020, 20:39
Przeczytaj Znajdź Cytuj

24 luty 2020 - To już mój ostatni wpis tutaj. Po 9 latach na Atarashii postanowiłem ostatecznie, że pora całkowicie się wyciszyć. Przepraszam Was wszystkich, za każdą rzecz którą po prostu zawaliłem. Nie byłem w stanie znaleźć sposobu żeby pogodzić wszystko w jedną spójnie działającą całość. Nie raz deklarowałem chęć pomocy i ostatecznie dawałem dupy. Nie robiłem tego umyślnie, po prostu nawał pracy wyrzucał mi z głowy inne rzeczy. Mimo to przepraszam. Przepraszam także, jeśli bywałem za ostry. Zawsze starałem się patrzyć na wszystko chłodnym okiem, "bo jak nie ja to kto"? Tak sobie to tłumaczyłem. Wiem, że niektórych mogła dotknąć moja "zimna" postawa i za to też chcę przeprosić. Starałem się być tutaj mimo wszystko, ale ostatecznie patrząc prawdzie w oczy moja era się skończyła dawno temu. A dokładniej w erze, którą nazwałbym "erą 0". Na Atarashii były trzy epoki 0, I i aktualna II. To tak w ramach ciekawostki. Tak czy kwak, zadacie sobie pytanie co teraz? W sumie to chyba nic. Myślę, że przyzwyczaiłem Was do mojej nieobecności, wiele się nie zmieni. Trzymam kciuki za Atarashii, bo to miejsce, które jest moim osobistym skarbem i jestem dumny, że nasz grajdołek ma tak świetną ekipę! Uśmiech

Będę tutaj się wciąż pojawiał od czasu do czasu, ale zamiast Administratora przejdę w tryb "Ojca Forum", czy coś takiego, nie wiem jak to nazwać. Oznacza to, że oficjalnie Tyru zostaje po mnie mianowany głównym adminem.

Dziękuję, że jesteście i tworzycie nasz grajdołek. Uśmiech
To już po raz ostatni.

Duronor z Wami Bohaterowie!
Wujek Kratos

24.02.2020, 23:56
Przeczytaj Znajdź Cytuj

25 luty 2020 - W pierwszej kolejności chciałbym podziękować naszemu byłemu już head adminowi. Filip, bardzo cieszę się, że nasze drogi się skrzyżowały i mogliśmy razem ogarniać fajne rzeczy na forum. Nigdy nie sądziłem, że dzięki Atarashii nawiążę tyle wspaniałych znajomości
Dziękuje za Twój wkład w rozwijanie naszego grajdołka. Twoja decyzja jest jak najbardziej zrozumiała. Zakończyliśmy rozdział współpracy nad forum, ale to nie koniec tej baśni. Mam szczerą nadzieję, że będziemy dalej razem działać przy rożnych projektach. Odezwij się kiedy znajdziesz trochę czasu Zaciesz

Pewnie się zastanawiacie co się teraz stanie. Czy to koniec Atarashii? Nic z tych rzeczy! Mój mózg wręcz paruje od nadmiaru pomysłów. Czeka Was sporo nowości w najbliższym czasie.

Najważniejszą część ogłoszenia zostawiłem na koniec. Otóż Chi... (chciałabyś XDD) ekhem... Hamstur zostaje nowym administratorem! Tej decyzji chyba nie muszę tłumaczyć. Nasz Chomiczek wykonał ogrom pracy i jest gotów na więcej!
Liczę na udaną współpracę i kolejne sukcesy. Nie zapomnijcie zagrać na flecie (znajduje się w lewym górnym rogu forum) na cześć naszego nowego admina (bo jak nie, to wiem gdzie mieszkacie <_<)!

Duronor z Wami Bohaterowie!

25.02.2020, 19:55
Przeczytaj Znajdź Cytuj

1 sierpnia 2020 - Wprowadzamy nowy sklep z kosmetycznymi dodatkami do profilu dla aktywnych graczy (https://atarashii.pl/index.php?action=addons_shop). Przedmioty będzie można kupić za nową walutę, nazwaną smoczymi łuskami. Będziecie mogli ją zdobywać podczas różnych eventów. Nie myślcie, że to jedyna nowość, która zawita na Atarashii po tak długim czasie. Nie będziemy jednak od razu odsłaniać wszystkich kart. Nową garść informacji dostaniecie w osobnym newsie :>

Atarashii Team

01.08.2020, 14:03
Przeczytaj Znajdź Cytuj

26 marca 2021 - Około 90% zaakceptowanych kart postaci zostało przeniesionych do nowego kreatora. Jeśli Wasza karta dalej korzysta ze starego systemu, lub zauważycie jakiś inny błąd - zgłoście się do mnie.

26.03.2021, 05:26
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja bez grafiki