Mistyk Ignis
#1

Ignis
♦ Iskra ♦ 27

WYGLĄD POSTACI
Dziewczę o włosach tak jasnych, że mam wątpliwości czy można je w dalszym ciągu określać jako blond. Zapewne można. Tak czy inaczej, są niesamowicie wręcz platynowe, popielato-szare czy najładniej mówiąc: kolorem łudząco przypominające życiodajne słońce dopiero co pojawiające się na niebie. Sięgają one falami mniej więcej do bioder i rzadko kiedy ograniczane są jakimkolwiek upięciem. Ignis ma jasną, porcelanową karnację i niemal nigdy nie schodzące z jej policzków, delikatne rumieńce. Na nieco trójkątnie zakończonej twarzy można zobaczyć duże, złociste oczy, okolone chmarą czarnych rzęs oraz wyraźnie zarysowane nad nimi brwi, dość często zmarszczone w grymasie złości. Średnich rozmiarów nos, prosty i odrobinę szpiczasty wpasowuje się całkiem przyjemnie w resztę buźki. Usta, także nie za duże, ale pełne, są barwy perłoworóżowej i rzadko wysilają się na pozostanie w uśmiechu. Od stóp do głów Ignis mierzy niewiele ponad metr i siedemdziesiąt centymetrów, przy wadze około pięćdziesięciu pięciu kilogramów. Figurę ma raczej filigranową, a mięśnie ładnie zarysowane. Blizny, mniejsze i większe, pokrywają różne części jej ciała, ale zazwyczaj skryte są pod ubraniem. Jeśli chodzi o ubiór, nigdy nie stawiała na ładny wygląd. Grube, czarne spodnie z szerokim, skórzanym paskiem, do którego przytroczone są sztylet w skórzanej pochwie, mieszek z pędzlem i tuszem w grudkach oraz kilka innych drobiazgów. Wysokie, również czarne buty na płaskiej podeszwie, które pomimo pozornej lekkości, są niebywale wytrzymałe. Przepaska na biust, na którą narzucona jest lniana, zazwyczaj rozchełstana i niezapięta, jasna koszula oraz ciemna kurtka podszyta futrem, ewidentnie znoszona, ale posiadająca obszerny kaptur. Na dłoniach czarne rękawiczki bez palców. Jakkolwiek, szczerze mówiąc, Ignis nie przywiązuje zbyt dużej wagi do swojego ubioru, jeśli ten nie ogranicza jej ruchów.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.03.2015, 19:20 przez Ignis.)

02.03.2015, 21:17
Przeczytaj Znajdź
Mistyk Ignis
#2

03.03.2015, 19:17
Przeczytaj Znajdź
Mistyk Ignis
#3

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.03.2015, 19:37 przez Ignis.)

04.03.2015, 19:36
Przeczytaj Znajdź
Mistyk Ignis
#4


Spoglądając gdzieś w oczy tego starszego człowieka masz wrażenie, jakbyś patrzył wprost w głęboką otchłań. Pod odpowiednim kątem, jeśli otoczenie nie jest zbyt dobrze oświetlone, oczodoły siwobrodego wydają się wręcz być puste. Dreszcze przechodzą ci wzdłuż kręgosłupa...
Wrażenie to może minąć dość szybko, lecz zależy też od sytuacji. Biada jednak temu, który zlekceważy ostrzeżenie wypływające z tego wizerunku.
04.03.2015, 22:50
Przeczytaj Znajdź
Mistyk Ignis
#5

05.03.2015, 19:43
Przeczytaj Znajdź
Mistyk Ignis
#6

05.03.2015, 22:02
Przeczytaj Znajdź
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna