Akolita Amaron
#1

Amaron Domedraugr
♦ Czarny Wilk ♦ 26 lat

WYGLĄD POSTACI
Już na pierwszy rzut oka widać, iż jegomość do brzydkich zdecydowanie nie należy. Wyraziste, dość ostre rysy twarzy nadają mu powagi i męskości, dodatkowo podkreślonej przez tygodniowy, równomierny zarost i mocny, głęboki głos. Jego oczy – spokojne i ciepłe, bijące pewnością siebie - są barwy wyjątkowo ciemnego brązu, widocznego jedynie przy mocnym oświetleniu; przez większość czasu są jednak w kolorze głębokiej czerni. Jego włosy zaś są średniej długości (nieco krótsze, niż na avatarze - lepszego nie mogłem znaleźć, a ten mimo wszystko najwierniej oddaje wygląd Amarona), są nieco jaśniejsze od oczu mężczyzny, czyli ciemnobrązowe. Dość gęste i zadbane, spokojnie spoczywają tam, gdzie znajdować się powinny. Czasem tylko niesfornie opadają mężczyźnie na czoło i łaskoczą po brwiach, co może nadawać mu dość niepoważnego wyglądu.

Amaron jest dość dobrze zbudowany, a przy tym wysoki, mierzy bowiem około sześciu stóp (ok. 1.80m). Jego ruchy są płynne, pewne siebie, można pokusić się o stwierdzenie, iż widać w nich też odrobinę gracji. Sama postawa Amarona sprawia zaś, iż budzi on wrażenie osoby zdecydowanej, doświadczonej, pewnie idącej przez swoje życie, jakiekolwiek by ono nie było.

Główną część odzienia mężczyzny stanowi jednak dobrze dopasowana, nieco poprzecierana, ciemnoszara przeszywanica sięgająca do połowy ud, przewiązana skórzanym pasem o masywnej, mosiężnej klamrze. Ciemny, gładki materiał ubrania nadaje mężczyźnie nutę elegancji, zwłaszcza jeśli dodać do tego mocne, watowane nogawice w tym samym kolorze i buty z ciemnej skóry o mocnej podeszwie i wysokich cholewach, a także spoczywający przy lewym boku miecz w pochwie. Przed chłodem, wiatrem i niechcianymi spojrzeniami mężczyznę chroni długi, sięgający do łydek, wycięty z półkola ciemnoszary, wełniany płaszcz oraz zakładany oddzielnie obszerny kaptur, dobrze osłaniający głowę i ramiona noszącego.


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.07.2016, 18:18 przez Amaron.)

30.06.2016, 20:43
Przeczytaj Znajdź
Akolita Amaron
#2

01.07.2016, 23:40
Przeczytaj Znajdź
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna