Szaman Ivanienko
#1

Ivanienko Wirkowaen
♦ Szajbus z dziczy ♦ 49

WYGLĄD POSTACI
Ivanienko był postawnym na 187 cm wzrostu chłopem. Na przestrzeni ostatnich lat zaczął się coraz bardziej garbić i bywają dni, że gdy coś mu w krzyżu stuknie, to już się nie wyprostuje przez następne kilka godzin. W kościach czuje, że zaczyna się starość i to już nie przelewki.
Przez ostatnie lata niewielu udało się zobaczyć twarz tego zgreda. Buszując w dziczy, często ma na sobie maski z kości zwierząt. Jednak nawet spod niej wystaje długa, gęsta broda. Jeszcze za czasów życia wśród 'cywilizowanych popaprańców' zawsze mógł się pochwalić zarostem. Golenie zawsze wydawało się być stratą czasu, gdy w ciągu tygodnia broda znów nie dawała żadnych prześwitów. Kasztanowe włosy, z pomiędzy których można dostrzec coraz większą liczbę siwych włosów, sięgają do łopatek, nadając głowie typowy dla nieokrzesanego człowieka, rozgardiasz. Blade i pomarszczone od ciągłych grymasów czoło zdobi tatuaż. Bowiem w prawym górnym jego rogu znajduje się słońce, do którego dążą faliste promienie z ozdobnymi elementami.Oczy Ivana są zielone i bardzo wąskie z opadającymi powiekami i wiecznie towarzyszącymi worami pod oczyma. Pod każdym z nich znajdują się kolejne tatuaże — po trzy kropki na każde oko. Wykonane one są natomiast białym tuszem, nie czarnym. Nad oczyma natomiast uwagę wielką przykuwają wielkie, krzaczaste brwi, które wielkością konkurują z wąsami.
Usta wędrowca są blade i wyschnięte, jak i wiecznie poobgryzane. Trudno je jednak dostrzec między wąsami a brodą.
Poza coraz bardziej zmęczonym kręgosłupem Ivanienko nie ma żadnych innych poważnych dolegliwości. Nawet po tylu latach, które obyły się niemal bez alkoholu, jego wątroba jest niemal jak nowa. Ciało jego natomiast jest pokryte szeregiem drobnych blizn. Skóra jest w wielu miejscach zdarta lub obtarta, a dłonie jegomościa są pokaleczone i zniszczone. Często musi opatrywać je w zioła. Nie posiada butów, więc stąpa boso przez świat, a jego gigantyczne stopy przyzwyczajone są do zgrubień, które zyskał lata temu.
Prawe jego ramie zdobi kolejny tatuaż, zachowane w podobnym stylu co ten, który ma na czole.
Ubiór jego najczęściej to proste szaty, albo te używane od lat, albo inne, zabrane np trupom i łatane. Sam zajmuje się obróbką swoich ubrań, wzbogacając je o futra, kości, ptasie pióra i inne elementy, które jest w stanie pozyskać w lesie. Przy piersi często trzyma laleczkę voo doo ubraną w szmatki. Wytwarza też ozdobne talizmany, które też wzbogacają jego strój.


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.08.2017, 02:09 przez Ivanienko.)

29.08.2017, 03:57
Przeczytaj Znajdź
Szaman Ivanienko
#2

30.08.2017, 01:01
Przeczytaj Znajdź
Szaman Ivanienko
#3

Jedno zdanie dotyczące laleczki w historii — zmienione.
Ekwipunek — zmieniony.
Umiejętności wszystkich duchów i Ivana — done.
Opis magii — zmieniony.
30.08.2017, 02:11
Przeczytaj Znajdź
Szaman Ivanienko
#4

30.08.2017, 02:20
Przeczytaj Znajdź
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna