Konkurs: 07-09-2017
#1
itajcie, wspaniali bohaterowie. Świat Atarashii jak nigdy potrzebuje waszej pomocy!
Trochę się pozmieniało u nas na forum. Zabraliśmy się za małe redagowanie, przestawianie tematów czy działów, jak zresztą widać czy to po stronie głównej, czy to po ostatnim newsie. Już chcieliśmy wrzucić nowe opisy "pozostałych terenów [...]", już zabraliśmy się za ciężką pracę, kiedy nagle wpadliśmy na świetny pomysł.
A co, gdyby odpowiedzialność za opisy owych działów zrzucić na barki graczy, a samemu wyjechać nad Wodospad Naburi i nieco odpocząć?
W ten oto sposób pojawił się nasz nowy konkurs!

Jak powyżej zostało już wspomniane, należy wybrać sobie dowolny dział "pozostałych terenów" (południa, północy itp., znajdują się one aktualnie w działach mniejszych miast), po czym - na podstawie własnej wiedzy, odpowiedniego researchu, wyczucia i własnych zdolności, naskrobać najlepszy i najbardziej treściwy opis, na jaki będzie was stać.
Co się więc będzie najbardziej liczyło przy ocenie? Przede wszystkim treść, informacja jaką niesie za sobą opis - w końcu ma on przedstawiać, co wchodzi w skład ogółu terenów pod jurysdykcją danego rejonu. Klimat opisu na nieco dalszym planie, acz również bardzo istotny. Będziemy starać się patrzeć pod kątem zaciekawienia gracza lub jego postaci samym opisem, więc na ten aspekt też trzeba będzie mieć oko. I ostatecznie, ilość znaków. Maksymalny limit to 1000, liczony na kalkulatorze forumowym. Warto więc przed wysłaniem upewnić się, że opis nie przekracza tej liczby.
Prace konkursowe należy umieszczać w tym temacie, więc są publicznie dostępne. W przypadku podesłania prac "na raty", należy edytować swój post. Pisanie nowych narobiłoby nieco bałaganu.

Jako że miejsc na podium może być tylko trzy, a różnych opisów może być aż siedem... Można napisać do siedmiu prac. Każdą do różnej kategorii, do różnego miejsca, rzecz jasna. I spośród tych działów będzie dopiero wybierana praca na pierwsze, drugie, trzecie miejsce. I, jeśli będzie widać rzeczywiście zaciętą walkę, rozważymy też nadanie wyróżnień, a następnie - nagrody pocieszenia.
Wybierzcie więc rozważnie, które prace chcecie napisać najpierw, by uniemożliwić innym napisanie tego samego, genialnego fragmentu, jaki wam przyjdzie do głowy... albo uprościć im sprawę, wrzucając swoją pracę jako inspirację? Ta rywalizacja!
Rozlew krwi, kłamstwa, intrygi, romanse - wszystkie chwyty dozwolone, póki niczyje życie nie jest zagrożone! Liczymy na was!

Ach, jeszcze nagrody.
1 miejsce: dostąpienie zaszczytu widoku swojej pracy jako opis lokacji na forum.
2 miejsce i poniżej: nic.Powyżej musiał wkraść się jakiś paskudny chochlik. Oczywiście, że będą nagrody!

1 miejsce: 10 000 eteru + eteryczny kontrakt w ilości trzech sztuk.
2 miejsce: 6 000 eteru + eteryczny kontrakt w ilości dwóch sztuk.
3 miejsce: 3000 eteru + eteryczny kontrakt, jedna sztuka.
Wyróżnienie: 3000 eteru.
Nagroda pocieszenia: 1000 eteru.


Jak widzicie powyżej, gra jest warta świeczki, bo choć 10 000 eteru nie wydaje - a raczej, przed zmniejszeniem licznika eteru, nie wydawało się być szczególnie wielką ilością - to pomnożone razy potencjalne siedem pierwszych miejsc jest już całkiem kuszącą nagrodą. Gotowi do walki? Powodzenia! Macie czas do 14. września do północy. Później zatrzymujemy karuzelę rzezi.08.09.2017, 00:03
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Konkurs: 07-09-2017
#2

Cytat:
Południowe tereny

Spłowiałe do czerni ziemie, przesiąknięte przyprawiającym o dreszcze mrokiem. Ponure tereny, niczym wyjęte prosto z księgi apokalipsy. Południowa wyspa, u której w skład wchodzą miejsca nieodwiedzane, wręcz unikane przez ludzi rozsądnych, a szczególnie bojaźliwych. Obdarzona męczącym chłodem, przypominającym cierpki oddech śmierci. Minorowe obszary, zamieszkiwane przez ludność równie zamkniętą, co niecierpiącą obcych. Ze świecą szukać tu spokoju i radości. Wszakże nietrudno napotkać nieumarłych i istoty, które dręczą dziecięce noce. Wszechobecne koszmary w materialnej postaci, nękające zapomniane równiny. Biada tym, którzy szukają tutaj przygód. W gęstwinie gołych, popękanych i krótkich drzew. Na odludnych cmentarzach, obumarłych polach i wzdłuż nie zawsze czystych rzek, których woda bywa niezdatna, a nawet trująca. Warto słuchać ludzi, szczególnie tych, którzy słów nie rzucają na wiatr, zdań niosących przestrogę zapuszczania się w te nieznane, bezlitosne tereny.
Cytat:
Północne tereny

Bazując na opowieściach utrzymywanych przez wiele pokoleń, północne tereny Atarashii przepełnione są zarówno bujnie krzewiącą się florą, jak i czyhającymi w niej drapieżnymi bestiami. Bez liku powiastek o porwaniach dzieciąt, o morskich potworach, które raz w roku budzą się, by rozprowadzać na lądzie swój gniew czy innych istotach, pełzających za rogiem, aby w swe szpony pochwycić ofiarę. Północ - nie braknie tu ziół, specyficznych jedynie dla tego regionu. Nie brak też upraw, bowiem obfitą część powierzchni pokrywają gleby brunatne, tudzież miękkie i proste do zasiewu. Ludzie, mówiąc całkowicie szczerze, stanowią grupę otwartą wobec obcych, lecz jak wszędzie na tym świecie, zdarzają się jednostki inne, niekoniecznie pozytywnie nastawione, wręcz nieufne i groźne. Choć jedno z pewnością można tymże terenom przyznać, cieszą oko swymi kolorami, przepięknymi widokami i niekiedy magicznymi zjawiskami.
Cytat:
Wschodnie tereny

Wzdłuż i wszerz wyspy położonej na wschodzie, można być pewnym tylko jednego - niebezpieczeństwa. Tak, to słowo, które często pada z ust starców, przestrzegających młodych śmiałków przed odważnymi wyprawami. Lecz na tychże terenach, wypowiadane przez nich wyrazy nabierają poważnego i faktycznego znaczenia. Wszędzie, tak samo i tutaj, żaden problem napotkać bezduszne istoty. Przebiegłe, krwiożercze i przede wszystkim wysoko inteligentne. Krajobraz zaś pozostawia po sobie wiele do życzenia. Miejsca warte uwagi wypada policzyć na palcach u jednej ręki. Ruiny niegdyś najbogatszego miasta, które teraz pozostawiło po sobie ledwie widoczny na mapie ślad oraz klasztor, by do którego dotrzeć należy wypocić z siebie tysiąc i jedną kroplę potu. Obszar ubogacony w mrowie wyżyn i pagórków, umiejscowionych na glebie twardej, niezwykle trudnej do uprawy. Dla spokojnej, jednocześnie w nadziei ekscytującej wyprawy, to gra nie warta świeczki, definitywnie.
Cytat:
Zachodnie tereny

Nie skłamię twierdząc, iż zachód Atarashii oraz otaczające go tereny, stanowią najpiękniejszą część całego świata. Nie sposób ominąć ciekawe, grubo różniące się od siebie obszary. Poczynając od bagien wysianych najróżniejszymi stworzeniami, człekokształtnymi dziwadłami, przechodząc przez ponure, wypełnione ciemnością lasy, obfitą w bujną zieleń, liściastą puszczę, a kończąc na twierdzy wykonanej z błękitnego kwarcu, do złudzenia przypominającego lód. A ludność, mieszczaństwo okupujące niewielkie osady, proste wsie z uprawnymi ziemiami, gości podróżnych z otwartymi rękoma, ofiarując wodę i pożywienie. Jednakże za każde swe dobro lubią liczyć wysoko. Nie brak tu bowiem wspomnianych bestii, demonów i innych istot, plądrujących zamieszkiwane mieściny. Każdy, kto rozprawia się z nimi, wynagradzany jest wdzięcznością szeroko pojętego społeczeństwa tejże krainy. Wyciągając z tego wnioski, doradzić można śmiało - warto się rozejrzeć i nacieszyć własne oko.
Cytat:
Południowo-wschodnie tereny

Zasiany pasmami fałdowanych gór, wysunięty na wschód przylądek, wypełniony wieloma istotami. Obdarzony wybujałą florą - soczystymi krzewami, wyrośniętymi drzewami, święcącymi liśćmi, kolorowymi kwiatami oraz zasobnymi jeziorami i rzekami. Równie niebezpieczny, co sąsiednie tereny. Wśród najbardziej wabiących, wręcz charakterystycznych punktów znajdują się równiny ciche, obsadzone brutalnymi bestiami, Abitisami oraz Gryfami. Wielu śmiałków, którzy z bronią i odwagą w swym sercu podążają przez dzikie obszary południowego wschodu, wytoczyli kamienne pasma oraz piaskowe drogi, biegnące przez całą powierzchnię siedliska zwierząt. Nie brak tu bowiem zwyczajnych bytów, poczynając od nieoswojonych koni, psów, kotów i wszelkiej innej zwierzyny, która do głowy przychodzi. Mrowie tutaj także obiektów zapomnianych, nieodwiedzanych i mało prestiżowych, czego przykładem z pewnością jest stara uczelnia. Czego zaś z pewnością nie braknie? Często zmiennej pogody, zaskakującej w każdej porze dnia, o każdej godzinie.
Cytat:
Północno-zachodnie tereny

Prawdopodobnie najbardziej tajemnicze obszary ze wszystkich znanych na całym kontynencie. Mieszczaństwo nieufne, choć witające przejezdnych szerokimi uśmiechami. Tak samo szybko, jak wyrobić można o nich dobre zdanie, tak łatwo spostrzec, iż unikają rozmowy jakoby była co najmniej zarazą. Architektura prosta, nie zachwycająca oczu. Dziw wzrasta zważając, iż większość terenów porasta dżungla, otoczona zawsze bagnami, bądź innymi zbiornikami. Tu zaś warto napomnieć, iż woda w przeważającym procencie pokrywa powierzchnię północno zachodnią, a co ważniejsze stanowi ciecz czystą i zdatną do picia. W czym więc ukrywa się wspomniana wcześniej zjawiskowość krainy? Niewiele trzeba się natrudzić, coby zabłądzić wśród zarośli. Bez przeszkód napotkać mniejsze, mniej cywilizowane osady, lecz istnieją tu legendy, które słyszy każdy podróżny, o miastach i mieścinach wspaniałych, do których nie wiadomo, czy kiedykolwiek żywa dusza dotarła.
Cytat:
Południowo-zachodnie tereny

Wyobraź sobie soczystą, złocisto brązową pieczeń w nagrzanym do dwustu stopni piekarniku. A teraz wiedz, że niewiele lepiej czuje się człowiek podążający terenami na południowym zachodzie. Zewsząd bije siarczysty, nie do wytrzymania gorąc. Upiorny klimat, którego wytworem są słoneczne promienie. Na domiar złego powierzchnię tychże obszarów pokrywa piach. Znaleźć w tymże piekle schronienie, a w szczególności kamień, u którego cienia można by się schować, to niemałe wyzwanie. Nieprzyjazne klimaty oddziałują na każdy zmysł, czego najczęstszym efektem są tak zwane miraże - przeklęte, pozorne zjawiska. I łudź się człowieku, że za sto czy kolejne dwieście metrów wędrówki napotkasz jakąkolwiek oazę, bądź zbiornik, z którego mógłbyś zaczerpnąć orzeźwiającej wody. Choć skłamać nie można, iż nie ma tu jeziorek, czy powierzchni twardych, choć nadal wyschniętych i popękanych. I nie sądź, że to najgorsze, co może Cię tutaj zaskoczyć. Nie zapominaj o bestiach, które kochają ciepło, a miłują mord. Nie daj się zaskoczyć, bowiem wiele na pustyni niespodzianek.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.09.2017, 19:34 przez Lyress.)Now we fight. Shall we?


13.09.2017, 19:45
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Konkurs: 07-09-2017
#3

Południowy zachód Atarashii — Kurhany
Cytat:Kierując się z Azaratu na Krwawą Pustynię można natrafić na kurhan. Jest on szeroki niczym dwa domy i mimo tego, że stare już zwłoki umieszczone są w głębokim dole, góra trupów sięga do wysokości półtora metra powyżej zwykłego gruntu. Nie ma żadnego oznakowania kim byli martwi —czy to polegli w bitwie, czy też były to ofiary zaraźliwej choroby. Ślady i nierównomierność piachu wskazują, że kurhan był już niejednokrotnie przekopany.

Południowy wschód Atarashii — Opuszczona wieża
Cytat:Między drzewami, otoczona wydeptaną przez dziki i inną zwierzynę gruntem, stoi stara, opuszczona wieża. Miejskie opowieści głoszą, że żyła tutaj kiedyś księżniczka, która nigdy nie doczekała się swojego księcia. Doczekała się za to samotnej i później starości, a jej duch teraz straszy w tej wieży. Budowla o wysokości ośmiu mężczyzn mieści skrytkę w podłodze na parterze oraz spiralne schody prowadzące do jedynego pokoju. Pozbawiony on jest mebli, są tylko rozwalone deski i pozostałości po innych przybyszach. Z okien jest piękny widok na otaczający teren.

Północny Zachód Atarashii — Krucza skała
Cytat:W dzikich i niezbadanych terenach wyspy znajduję się wielka, stroma skała. Ma ona bardzo łagodne zbocze oraz jest długa, a jej szczyt znajduję się na wysokości 40 metrów. Oparta jest ona o inne głazy i stanowi dobry punkt widokowy, by odnaleźć się na nieznanych terenach. Skierowana jest w stronę Prastarej Dżungli.

Zachód Atarashii — Szkarłatny krąg
Cytat:Niewielu pamięta o barbarzyńskich plemionach, które kiedyś zamieszkiwali te tereny. Jednym z pozostałości, na jakie można po nich natrafić, jest kamienny ołtarz skryty w lesie. Stół ofiarny umieszczony jest na środku kamiennej posadzki w kształcie koła i całe pełne jest żłobień składających się z półkoli i prostych krech. Kierują się one od ołtarza to okrągłego żłobienia u kresu posadzki, a wszystkie są ze sobą złączone, pozbawione ślepych korytarzy. Sam ołtarz jest prosty w budowie, na środku jednak ma kanał, który łączy blat z głębokimi żłobieniami na dole. Osoby wrażliwe na świat pozagrobowy są wstanie wyczuć niezwykle ciężką atmosferę tego miejsca.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.09.2017, 23:37 przez Ivanienko.)Nie przeszkadzaj mi w egzystencji, szczylu.

13.09.2017, 21:47
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Konkurs: 07-09-2017
#4

Cytat:
Zachodnie tereny

Surowe piękno przyrody, nietknięte ręką człowieka. Ogromne połacie mrocznych lasów i zdradzieckich bagien są schronieniem dla niezliczonych ilości monstrów, które tylko czekają na niczego nieświadomych wędrowców. W tych niedostępnych miejscach udało się jednak założyć osady, w których zamieszkują ludzie, potrafiący poradzić sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu. Właśnie oni stali się myśliwymi, zielarzami i budowniczymi, tworzącymi społeczeństwo twardych, surowych obywateli. To jednak pozwoliło im na zbudowanie rzeczy większych i piękniejszych, niż jakikolwiek inny człowiek. Kwarcowa twierdza, błyszcząca w świetle niczym najprawdziwszy lód, czy Rezydencja Poległych Rycerzy, która mimo upływu lat i przebytej wojny wciąż służy jako ekskluzywna oberża i muzeum. Niech to piękno jednak cię nie zwiedzie - nawet w tak pięknych miejscach niebezpieczeństwo czyha za każdym rogiem.

Cytat:
Północne tereny


Daleka północ kryje w sobie wiele tajemnic. Czy to na lądzie, gdzie wśród wiatru słychać płacz dawno zmarłych matek zamordowanych dzieci, czy to głęboko pod powierzchnią wody, gdzie czyhają pradawne stworzenia, tylko czekające na odpowiedni czas, aby powrócić do świata i siać zniszczenie. Mimo wszystkich tych niebezpieczeństw północ nie jest tak straszna jak ją malują. Na co dzień jest to okolica owocna we wszelkie zioła i zwierzynę, zamieszkana przez niewielu ludzi - jedynie kilka niewielkich wiosek zdołało utrzymać się w tych okolicach. Widocznie zagrożenie nie jest tak oczywiste. Czy zdołasz odkryć tajemnicę, którą skrywa to pozornie spokojne pustkowie?

Cytat:
Południowe tereny


Jeśli chciałbyś kiedyś zobaczyć koniec świata, południe jest najlepszym miejscem aby zacząć. Wieczny mrok, zimny deszcz i siekący wiatr przywitają cię tu z otwartymi ramionami. I jest to jedyne powitanie, którego doświadczysz. Ludzie na południu są równie rozmowni i przyjacielscy co nieumarli nawiedzający okolicę. Całe hordy żywych trupów polują na każdego, kto odważy się zapuścić do ich domeny. I będziesz mógł nazwać się szczęściarzem jeśli nieumarli to jedyne co uda ci się spotkać. Wszelakie duchy, wilkołaki i inne potwory z dziecięcych koszmarów nawiedzają to opuszczone przez bogów miejsce. A może właśnie nie jest opuszczone? W końcu ruiny świątyni Akashy były kiedyś miejscem kultu, a tajemnicze podziemia na sąsiedniej wyspie wciąż skrywają sekrety nieodkryte od pokoleń.

Cytat:
Wschodnie tereny


Niewiele jest wiadomo o tych odległych terenach. Nie tak dawno odkryte dalej kryją w sobie ogromną ilość sekretów, które tylko czekają, aby jakiś śmiałek je znalazł. Wielkie połacie zielonych lasów oraz bogate w minerały jaskinie przyciągają podróżnych. Niech jednak to piękno cię nie zwiedzie, cały wschód aż roi się od niebezpieczeństw. Niegdyś bogate, piękne miasto Norwel obecnie stoi opustoszałe. Jedynie potwory zamieszkują te pradawne ruiny. Jak najwspanialsze miasto wschodu poddało się monstrom nie wie nikt. Niektórzy obwiniają tajemniczy zakon mnichów z pobliskiej góry Tenbou. W końcu cały kontynent opanowany jest przez potwory, a klasztor wciąż stoi - cichy, spokojny, nienaruszony. Małomówni wojownicy może zdradzą ci swoje tajemnice. Wpierw jednak trzeba przeżyć ich szkolenie, a niewiele osób jest do tego zdolnych.

Cytat:
Północno zachodnie tereny


Jaki jest największy las jaki w życiu widziałeś? Powiększ go trzykrotnie i wciąż nie będziesz miał pełnego obrazu dżungli, która się tu znajduje. Dziewicze piękno przyrody nigdzie nie jest tak czyste jak tutaj. Zwierzęta i roślinność, której nigdzie indziej nie uświadczysz egzystują tu ramię w ramię z ludźmi, którzy dostosowali się do panujących warunków - nie naginali ich do swej woli, jedynie wpasowali się w obecny tu klimat. Są tego oczywiście i negatywne strony - zamieszkujące na tym terenie osoby mogą wydawać się dziwne i "nieobecne" dla przyjezdnych. Zupełnie jakby nie pochodzili z tego świata. Wszystkie te naturalne cuda są jednak ukryte przed wzrokiem pospolitych ludzi. Bez odpowiedniego przewodnika nigdy nie znajdziesz drogi do ogromnych wodospadów, prastarych jaskiń oraz powrotu do cywilizacji i już do końca życia będziesz zagubiony krążył po niekończącej się leśnej gęstwinie.

Cytat:
Południowo wschodnie tereny


Tereny otaczające stolicę powinny być bezpieczne, prawda? W końcu w sąsiedztwie mają najbogatsze miasto królestwa. Nic bardziej mylnego. Właśnie tutaj znajdują się najniebezpieczniejsze miejsca na całym kontynencie. Krwiożercze gryfy polują na każdego, kto zejdzie z dawno wyznaczonych dróg, a abitisy nie przejmują się nawet drogami. Jednak to nie potwory są najgorszym utrapieniem podróżnych. Rzesze bandytów tylko czekają na okazję, żeby łupić, gwałcić i rabować każdego kto wędruje w kierunku Lothil. Jednak ten trawiasty, bezdrzewny teren to nie tylko niebezpieczeństwa. Stara uczelnia, obecnie opustoszała, wciąż dumnie stoi, przypominając ludziom, że magia jest silna wśród obywateli stolicy. Tylko czy ruiny akademii są odpowiednią równoważnią za cenę jaką muszą płacić ludzie mieszkający w tak groźnej okolicy?

Cytat:
Południowo zachodnie tereny


Prawdziwe morze piasku rozciąga się jak okiem sięgnąć, nie zakłócone żadną przeszkodą. Jeśli postanowisz wyruszyć w ten okrutny teren przygotuj się na niewyobrażalny wręcz żar, lejący się z nieba, zabijający więcej ludzi niż potwory, które tu grasują. Same bestie z pustyni również są niebezpieczniejsze niż gdziekolwiek indziej. W końcu coś co przeżyło wieczne burze piaskowe i brak schronienia przed gorącem musi być większe i silniejsze od nawet najsilniejszych bestii kontynentu.
Jeśli jednak jakiś śmiałek postanowi zapuścić w te nieprzystępne tereny będzie mógł znaleźć tu dawno pochowane skarby. Pradawne kurhany, przysypane górami piasku, skrywają sekrety o jakich nikt nawet nie śmiał marzyć. Wpierw jednak musisz przeżyć, a jedyne miejsce gdzie jest to możliwe to lazurowa oaza. Czy zdołasz do niej dotrzeć zanim skwar i bestie cię wykończą?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.09.2017, 17:26 przez Avaraad.)

14.09.2017, 18:17
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Konkurs: 07-09-2017
#5

Chwilę to trwało nim zebraliśmy opinię całej administracji. Nie owijając dalej w bawełnę, przedstawiamy punktacje wg jury.

Ocenialiśmy 3 elementy prac: Zawartość informacji, Zgodność z Uniwersum oraz Klimat pracy.
Przedstawiana będzie suma wszystkich punktów, jakie zostały przyznane przez administrację.

  Lyress:
 1. Północne Atarashii
  • Informacja: 11,5
  • Uniwersum: 10,5
  • Klimat: 9,5
  • SUMA: 31,5 (Wygrana)
 2. Południowe Atarashii
  • Informacja: 10,5
  • Uniwersum: 8
  • Klimat: 10
  • SUMA: 28,5
 3. Wschodnie Atarashii
  • Informacja: 9
  • Uniwersum: 8,5
  • Klimat: 11,5
  • SUMA: 29 (Wygrana)
 4. Zachodnie Atarashii
  • Informacja: 9,5
  • Uniwersum: 7
  • Klimat: 8,5
  • SUMA: 25
 5. Północno-Zachodnie Atarashii
  • Informacja: 4
  • Uniwersum: 3
  • Klimat: 7
  • SUMA: 14
 6. Południowo-Wschodnie Atarashii
  • Informacja: 9
  • Uniwersum: 8
  • Klimat: 10
  • SUMA: 27
 7. Południowo-Zachodnie Atarashii
  • Informacja: 9,5
  • Uniwersum: 6
  • Klimat: 7
  • SUMA: 22,5

  Avaraad:
 1. Północne Atarashii
  • Informacja: 8,5
  • Uniwersum: 10,5
  • Klimat: 11,5
  • SUMA: 30,5
 2. Południowe Atarashii
  • Informacja: 9
  • Uniwersum: 11
  • Klimat: 11
  • SUMA: 31 (Wygrana)
 3. Wschodnie Atarashii
  • Informacja: 8
  • Uniwersum: 8
  • Klimat: 9,5
  • SUMA: 25,5
 4. Zachodnie Atarashii
  • Informacja: 11
  • Uniwersum: 12
  • Klimat: 10,5
  • SUMA: 33,5 (Wygrana)
 5. Północno-Zachodnie Atarashii
  • Informacja: 6
  • Uniwersum: 7,5
  • Klimat: 13
  • SUMA: 26,5 (Wygrana)
 6. Południowo-Wschodnie Atarashii
  • Informacja: 11
  • Uniwersum: 9
  • Klimat: 12,5
  • SUMA: 32,5 (Wygrana)
 7. Południowo-Zachodnie Atarashii
  • Informacja: 7
  • Uniwersum: 8,5
  • Klimat: 11
  • SUMA: 26,5 (Wygrana)


Tym sposobem Nagrody przedstawiają się następująco:

Lyress za zajęcie dwóch 1 miejsc i 5 drugich otrzymuje 50k eteru + 16 eterycznych kontraktów.
Avaraad za zajęcie pięciu 1 miejsc i 2 drugich otrzymuje 62k eteru + 19 eterycznych kontraktów.
Ivanienko w ramach nagrody pocieszenia dostaje po 1k za każdą pracę, czyli łącznie 4k eteru.

Dziękujemy za udział!


— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.21.09.2017, 19:59
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna