Ostrzeżenie
#1
Na rozdrożach, we wszystkich miastach, w niewielkich nawet osadach w pobliżu Perony czy Greathardu wywieszono obwieszczenia o dość istotnej i jednakowo niepokojącej treści.

Cytat:Szlak między Greathard a Lothil przestał być bezpieczny.

Obywatele krain Atarashii - Ci, którzy swą pracą i trudem dokładają starań, by wspomóc się wzajemnie, między jednym miastem a drugim, w tych niepewnych czasach. Czy to handlem, czy innymi zajęciami powiązanymi z podróżą.
Musicie wiedzieć, że okolice Greathardu od niedawna nie są zbyt bezpieczne. Mowa tu nie tylko o trzęsieniach ziemi, które dla wędrowców nie stanowiły aż tak wielkiego problemu, ale o niebezpieczeństwie bardziej bezpośrednim.
W Starym Lesie zaroiło się od stworów, które coraz bardziej się rozzuchwalają, wychodząc coraz bliżej - a nawet poza jego granice. Ponadto przewidujemy, że duża, zorganizowana grupa grabieżców grasuje gdzieś w okolicy szlaku właśnie przy Starym Lesie. Nie udało nam się jednak jeszcze namierzyć ich kryjówki, choć to tylko kwestia czasu. Polecamy zatem nadłożyć drogi i wędrować południowym traktem. W wypadku konieczności wyboru trasy biegnącej północą - bywajcie ostrożni. I powodzenia.

17.10.2017, 02:08
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna