Łowca Nor Nemon

Nor Nemon
♦ Brak ♦ 25 lat

WYGLĄD POSTACI
Młodzian ma idealne proporcje ciała. 185 cm wzrostu i 85 kg wagi, mieści się w średniej. Skupia na sobie uwagę proporcjonalną i atletyczną budową ciała. Nad tym aspektem chłopak czuwa w każdej wolnej chwili ćwicząc. Blond, prawie białe włosy zaczesane do tyłu sprawiają wrażenie jakby falowały. Twarz również ma idealne proporcje. Podbródek nie jest spiczasty tylko zaokrąglony, usta średniej wielkości wydatne, nos średni i oczy również o idealnej proporcji i równe, tylko ich kolor jest blado niebieski prawie biały i tylko one nieznacznie nie pasowały do reszty. Uszy okrągłe i idealne. Po prostu piękny chłopak istny ideał. Plecy chłopaka są naznaczone licznymi bliznami, które zawdzięcza treningowi na placu koło swojej posiadłości i okolicznym lesie.
Znacznym mankamentem wyglądu, jest tendencja do wypadania lewego barku Nora, który "lubi" wyskoczyć z swojego normalnego położenia przy nadmiernym obciążeniu ramienia. Nastawienie barku jest bolesne, ale chłopak to potrafi i nie przejmuje się tym rodzajem bólu.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.12.2018, 15:37 przez Nor Nemon.)

28.11.2018, 17:55
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Łowca Nor Nemon

— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.

29.11.2018, 16:06
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Łowca Nor Nemon

Poprawione błędy związane z czasem przeszłym. Mam nadzieje, że to teraz lepiej brzmi. Mam nadzieję, że uda mi się teraz by karta była pozytywnie rozpatrzona.
01.12.2018, 14:40
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna