Akolita Gareth

Gareth Tarian
♦ Brak ♦ 27 lat

WYGLĄD POSTACI
„Dziwny to był jegomość mówię ja wam! Jego strój z pewnością tani nie był, bo na pierwszy rzut oka dało się stwierdzić, że to pierwszej klasy robota. W większości był wykonany z futra jakiegoś zwierza, ale niektóre elementy były wykonane ze skóry, a i zdarzały się metalowe wykończenia. Całości dopełniały skórzane spodnie i wysokiej jakości buty. W prawej ręce dzierżył włócznię. Porządna, choć niczym nie wyróżniająca się broń. Wprawiony wojownik mógłby z niej korzystać za pomocą jednej ręki bez większych problemów. Mierzył coś koło metra osiemdziesięciu. Może parę centymetrów więcej. Wagowo wyglądał na siedemdziesiąt kilogramów. Twarzy nie widziałem, bo akurat padał deszcz i na głowę zarzucony miał kaptur. Całość dopełniał krótki płaszcz sięgający do okolic bioder.” –Raport złożony przez jednego ze Strażników Miasta Handlowego.

„Ano był tu taki! Przyszedł i zażądał od szefowej żeby pokazała mu swoje najlepsze dziewczyny. Nie chwaląc się byłam jedną z nich. Warto dodać, że głos miał bardzo dźwięczny, ale jednocześnie głęboki. Dało się poznać, że jest śpiewakiem. Długo się nam przyglądał. W tych jego lazurowych oczach było coś… intrygującego, dlatego dosyć się ucieszyłam gdy wybrał mnie. Bez ociągania się poprowadziłam go do wolnego pokoju. Muszę przyznać, że był dosyć przystojny. Brązowe włosy sięgające do ramion, szerokie barki, dokładnie ogolony. Rzadko trafia się nam klient, który wygląda tak porządnie. Gdy się rozebrał też nie dało mu się czegokolwiek zarzucić. Był bardzo dobrze zbudowany, choć jego lewa ręka od nadgarstka aż po bark była pokryta w bliznach jakby po poparzeniu. Tyle jestem w stanie powiedzieć o jego wyglądzie… no chyba, że mam wchodzić w większe szczegóły.” – Raport z przesłuchania jednej z kurtyzan pracujących w domu publicznym „Dzika Róża” w Mieście Handlowym

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.03.2019, 16:37 przez Gareth.)

07.03.2019, 00:53
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Akolita Gareth

09.03.2019, 16:24
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Akolita Gareth

09.03.2019, 16:35
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna