Łowca Puscifer
#1

Raghor
Olos

♦ ♦ 36 lat

WYGLĄD POSTACI
Raghor przez większość kobiet, a także część mężczyzn uważany jest za przystojnego mężczyznę, chociaż sam przez większość swojego życia nie miał okazji czerpać z tego faktu korzyści. Po dziś dzień zdarza mu się zapomnieć, że zewnętrzny świat wymaga dbania o takie szczegóły jak dopilnowanie względnie przyzwoitej długości zarostu czy uczesania średniej długości, kruczoczarnych prostych włosów. Nigdy nie zaniedbywał jednak dbania o sprawność fizyczną, co zapewniło mu muskularną choć szczupła sylwetkę. Każdy mięsień wyraźnie odrysowuje się na czarnym dopasowanym stroju, w których się lubuje. Uważa, że wszelkie peleryny tylko ograniczają sprawność ruchu, a lubi pozostać gotów do szybkiego działania w każdej chwili.Do swojej ciężkiej skórzanej kurtki, która zapewnia mu jakąkolwiek ochronę przed nie w porę sparowanym cięciem (sam stara się w to wierzyć), a już całkiem dobrą przed całkiem w porę nadchodzącym zimnem, ma przypięty głęboki kaptur, który w razie potrzeby pozwala mu schować twarz przed wzrokiem ciekawskich. Twarz, której można się przestraszyć w ciemnej alejce, za sprawą ogromnej blizny przechodzącej od czoła, przez nos po dół szczęki. To pamiątka po górskim spotkaniu z Gryfem, która przy każdym spojrzeniu w lustro przypomina mu, jak wiele miał szczęścia. Jest również nauczką, że nie do każdej jaskini warto zaglądać, bo w większości z nich nie czeka zagubiona skrzynia złota.
Blizna na twarzy to nie jedyna, która zdobi jego ciało, chociaż jedyna, którą mogą ujrzeć przypadkowe osoby. Pod ubraniem nosi ich zdecydowanie więcej. Są to pamiątki po przygodach jakie zapewniają mu jego nie potrafiący trzymać się na wodzy język, oraz niesłychane zamiłowanie do wtrącania się w nie swoje sprawy. Jednak najwięcej blizn pokrywa jego plecy. Zyskał je za czasów gdy przeżywał klasyczny bunt nastolatka wobec starszych i opiekunów. Pewnej nocy, jako 16 letnia chodząca burza hormonów, wpadł na pomysł nocnej ucieczki ze świątyni by zaznać "prawdziwego życia, które mnisi przed nim ukrywają". Dotarłszy do pobliskiego miasteczka, nie pojmując jej roli w społeczeństwie, próbował bronić honoru damy lekkich obyczajów, przed zgrają 5 podpitych typów. W końcu on był adeptem tajemnych sztuk walki, nie mogą się z nim liczyć! I chociaż dzięki elementowi zaskoczenia dwóch z nich skończyło ze złamanym nosem, to wkrótce on skończył przywiązany do słupa i smagany biczem rozrywającym skórę pleców. Wyszedł z tego żywy tylko dlatego, że ich herszt docenił hart ducha młodego chłopaka i pozwolił mu z tego doświadczenia wyciągnąć nauczkę na przyszłość. Obity, pozbawiony wszystkiego co miał, zostawiony w samych majtkach Raghor doczłapał się do klasztoru, w którego drzwiach czekali na niego dobroduszni mnisi z kocem i gotowymi do nałożenia opatrunkami. Próbą ukrycia tych wspomnień jest tatuaż zdobiący jego plecy od pośladków po kark. Smok rozkładający skrzydła. Gdy go robił wydawał mu się oryginalny, znał jednak zbyt mało świata by wiedzieć jak bardzo jest on oklepany i zwyczajnie chujowy.
Raghor porusza się zwinnie i delikatnie jak przystało na łowcę, ale wprawne oko dostrzeże pewien mankament. Jego lewe kolano nie jest w pełni sprawne - pamiątka po oberwaniu strzałą w kolano, z czasów gdy pragnął być młodym poszukiwaczem przygód. Od tamtych dni nigdy nie rozstaje się z woreczkiem Buzskumu, który pomaga mu w zwalczeniu bólu przy przeciążeniach. Jako łowca nie może się przecież uzależnić, tak sobie to tłumaczy sięgając po kolejną dawkę. Musi być zawsze w pełni sprawny, nawet podczas popijania piwa w karczmie - tak też sobie powtarza sięgając po raz kolejny do woreczka. Przed snem, też warto zażyć, bo przecież atak może nadejść w nocy. Jednak absolutnie nie jest uzależniony, przecież jest łowcą - tak sobie to tłumaczy.


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.07.2019, 17:44 przez Raghor.)

04.06.2019, 12:03
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Łowca Puscifer
#2

09.06.2019, 01:04
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Łowca Puscifer
#3

21.06.2019, 16:47
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Łowca Puscifer
#4

26.06.2019, 04:21
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Łowca Puscifer
#5

26.06.2019, 11:07
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Łowca Puscifer
#6

26.06.2019, 14:28
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Łowca Puscifer
#7

02.07.2019, 15:57
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Łowca Puscifer
#8

02.07.2019, 17:55
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna