Akolita Cynthia Cylch
#1

Cynthia Cylch
♦ Brak Tytułu ♦ 19

WYGLĄD POSTACI
Są kobiety delikatne niczym pąki róż, są kobiety zgrabne niczym dzikie koty, są kobiety zimne budzące grozę zmieszaną z nutą podziwu, ale jest też i Cynthia. Kobieta chodząca krokiem młodego i nieco pyszałkowatego chłopaka. Swobodnie, pewnie, z gracją, ale mimo to ciągle niezbyt kobieco. Figurę ma może mniej męską niż sposób chodzenia, dziwnie kontrastującą z umięśnionym miarę ciałem, które odpowiednio zakryte wydaje się być zwodniczo drobne i kruche.

Twarz niewiasty nie ma żadnych skaz. Dosyć okrągła i delikatna buzia jest wiecznie pociesznie pokraśniała, zapewne od nieustannego ganiania po lasach i polach. Oczy, którymi zerka jarzą się beztrosko leśną zielenią, opatrzone w gęste, długie rzęsy są wymalowane wokół. Po jej policzkach ciągną się pasy barw wojennych. Brzoskwiniowe usta zazwyczaj zastygają w uśmiechu, szczerym, lecz nie do końca pewnym. Wszystko to opatula ruda grzywą sięgająca do piersi, którą często Cynthia próbuje ujarzmić plącząc ją w dwa warkocze.

Ma zachrypnięty głos brzmiący mało wytwornie czy delikatnie, ale za to swojako, budzi tym zaufanie. Pachnie świeżą, złocistą żywicą i leśnym, mokrym mchem. Nie przywiązuje wielkiej wagi do wyglądu czy ubioru, poza jednym. Solidne buty, oto coś bez czego Cynhia czułaby się źle, resztę pal licho. Sprawia wrażenie wygadanej i radosnej osoby, która jednak niewiele póki co ma w głowie. Roztacza wokół siebie aurę sielankowej beztroski.


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.07.2019, 21:21 przez Cynthia Cylch.)

30.06.2019, 01:01
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Akolita Cynthia Cylch
#2

30.06.2019, 16:40
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Akolita Cynthia Cylch
#3

01.07.2019, 12:30
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Akolita Cynthia Cylch
#4

01.07.2019, 13:49
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Akolita Cynthia Cylch
#5

01.07.2019, 21:24
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna