Łowca Aeolian
#1

Aeolian z ludu Arsh'Ghem
♦ Demon Pustyni lub Dzikuska z Arsh'Gehm.
Dla przyjaciół Lia. ♦ 32

WYGLĄD POSTACI
Pochodzi z ludu, który rodzi wysokich mężczyzn i kobiety - a ona uplasowała się gdzieś pomiędzy niskim, a akceptowalnym wzrostem, co znaczy, że liczy sobie 176cm. Ma bardzo długie, ciemnie, niemal granatowe włosy, które zazwyczaj wiąże w warkocz lub kilka warkoczy. Zazwyczaj dyndają w nich frywolnie różne ozdoby: spinki, łańcuszki, kryształki, pióra, które błyszczą i dźwięczą przy każdym z jej ruchów. Ciemne włosy mocno kontrastują z jasną cerą, którą udaje jej się utrzymać mimo ostrego, azarackiego słońca. Lia ma wściekle zielone oczy, które zerkają ze znudzeniem i obojętnością na otaczającą ją rzeczywistość. Większość radości z życia oraz ciekawości świata zostało brutalnie wycięte z jej niegdyś pogodnej aury. Wracając jednak do wyglądu: ma nieduży, lekko zadarty nos i pełne usta. Ciało ma raczej zgrabne, ładnie zarysowane i umięśnione, ale nie pozbawione dzikiej dozy kobiecości, a przynajmniej o tyle, o ile może ją mieć osoba, która niemal każdy dzień swojego życia poświęciła na trening i walkę. Liczne blizny na jej ciele są doskonale widoczne, ale Aeolian traktuje je z neutralną ignorancją. Nie przynoszą jej ani wstydu, ani dumy. Biust ma nie za duży, tyłek nawet zgrabny. Jest całkiem ładna, choć raczej nikt się do niej nie zbliża, przez co okrył ją nimb tajemniczości i podniecenia, podszytego łatwo wytłumaczalnym strachem. Pochodzi z plemienia Demonów z Pustyni. Jej krew i ścieżka przeznaczenia poznaczone są śmiercią i zemstą... A przynajmniej takie rzeczy słyszy o sobie, kiedy ludzie myślą, że nie zwraca na nich uwagi. Idioci. Choć w ich słowach jest trochę prawdy.
W kwestii ubioru, Lia wiele lat temu przestała zwracać uwagę na to, co nosi. Po prostu przyzwyczaiła się, że ma na sobie to, co każą jej ubierać. Niegdyś zasłaniała całe swoje ciało przed wzrokiem obcych, jednak kiedy jej dusza została zabita przez spojrzenie łowców niewolników, dziewczyna nie miała żadnego powodu, by kontynuować koczownicze tradycje. Teraz, by podkreślić swoje pochodzenie, często nosi półprzeźroczystą tkaninę, zasłaniającą jej nos i usta. Dobitnie pokazuje to ludziom, że jest oswojoną dzikuską. Do tego ubierana jest w przepaski na biust lub gorsety, które mają podszyte tasiemki ze złotymi blaszkami. Długie, ale zwiewne spódnice, do których także przytroczone są tasiemki z brzękającymi blaszkami. Lia przypina do nich także Pazury. Czasem zamiast nich przypina długi, prosty miecz w czarnej pochwie przewiązanej białą wstążką. Na jej ramionach często widnieją złote naramienniki, które co prawda wyglądają bardziej jak biżuteria, ale spełniają jako tako swoje zadanie. Generalnie jej kostki, nadgarstki, ramiona, szyja, głowa - obleczone są złotą biżuterią. Dziewczyna nosi na sobie majątek, ale jeszcze nigdy nikt nie śmiał jej okraść. Gdyby spróbował, długo by nie pożył.
Dziewczyna porusza się sprawnie, z lekkością, ale za to nie można tego nazwać cichym krokiem - przez ciężką i dzwoniącą biżuterię. Ten, kto miał okazję widzieć ją na ulicach Azaratu, pewnie się dziwi, że nie ma z nią białowłosej piękności... teraz dzika koczownika spaceruje samotnie.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.08.2019, 20:39 przez Aeolian.)

04.08.2019, 14:32
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Łowca Aeolian
#2

05.08.2019, 00:15
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Łowca Aeolian
#3

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.08.2019, 21:51 przez Aeolian.)

05.08.2019, 21:20
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Łowca Aeolian
#4

05.08.2019, 23:50
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Łowca Aeolian
#5

08.08.2019, 20:45
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Łowca Aeolian
#6

09.08.2019, 19:52
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Łowca Aeolian
#7

09.08.2019, 21:02
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna