Łowca Samuro
#1

Samuro Taira
♦ Wilk z Teolii, Okami ♦ 36

WYGLĄD POSTACI
ężczyzna w sile wieku, wysoki na ponad metr osiemdziesiąt, dobrze zbudowany, choć kupą mięcha ciężko go nazwać. Zwykł nosić długie, sięgające łopatek włosy, które zwyczajowo związuje w wysoki kok. Zazwyczaj jednak część z nich pozostaje dzika i nieokiełznana. Spod krzaczastych brwi spoglądają ponure brązowe oczy w których próżno szukać choć odrobiny radości. Nosi też krótką brodę, którą od czasu do czasu goli. Nie ma jednak zasady co to tego kiedy to robi. Po prostu o to nie dba. Jego głos zazwyczaj jest szorstki i wyraźnie znudzony. Gdyby nie fakt, że mężczyzna wygląda na wiecznie znudzonego i niezainteresowanego życiem to niektóre kobiety mogłyby go uznać za przystojnego. Brzydalem na pewno nie był.
Zwyczajowo ubrany w prostą szatę z lekkiego materiału i workowate spodnie. Ubiór doskonale pasujący do panującego w Azaracie klimatu. Widać jednak, że jest on często zmięty i odrobinę niechlujny. W trakcie walki nosi lekki pancerz łuskowy na korpusie oraz stalowy ochraniacz na lewej ręce. Te części ekwipunku są wyraźnie zadbane i regularnie konserwowane. Do tego dorzuca skórzanie spodnie i buty. Jego bojowy strój pasuje do typowego ubioru gladiatora. Dla dopełnienia ekwipunku przy pasie nosi broń którą jest katana. Często ma też przy sobie długi, ciężki kostur.
Pod jego strojem kryje się umięśniona i smukła sylwetka godna atlety. Mimo to na jego ciele można dostrzec dziesiątki blizn. Na plecach znajduje się wiele bruzd zapewne pochodzących od bata. Tuż pod łopatką znajduje się prosta i równa linia co wyraźnie sugeruje cięcie czymś ostrym. Na piersi widać wypaloną runiczną literę G. Na brzuchu i rękach znajdują się niezliczone ślady po ranach kłutych oraz cięciach ostrzy. Nogi są stosunkowo wolne od blizn ale na lewej stopie widać miejsce w którym przebito go włócznią.(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.08.2019, 12:14 przez Samuro.)

05.08.2019, 19:05
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Łowca Samuro
#2


07.08.2019, 15:48
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Łowca Samuro
#3

07.08.2019, 16:44
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna