Akolita Denar

Denar
♦ Biały ♦ 24 lat

WYGLĄD POSTACI
Wysoki, szczupły (około 80 kilo) mężczyzna (189 centymetrów wzrostu) o bladej i odstręczającej facjacie oraz jeszcze bledszym ciele - oto i Denar - jeden z wielu tych spod ciemnej gwiazdy, który żyje w społeczności Dravnul. Nie jest specjalnie szkaradny, choć do tego oceny wypadałoby mieć całkiem sporo szczęścia, gdyż samotnik unika zabobonnych mieszkańców jak ognia - choć - jeżeli już widziałeś jego twarz... ma on brązowe oczy oraz niemal identycznego koloru, lekko falowane włosy spływające gdzieś za kołnierz oraz na bokach wygolone - i tyle - gdyż nawet z tym szczęściem zwykle zobaczysz go w chuście na pół twarzy zakrywającej jego usta - gdy staniesz twarzą w twarz, jak i jego sztyletem przy gardle - a wąskie i spękane usta zdecydują się wypowiedzieć wyrok, który zapadł.

Ubrany jest tak, że mało kto ze zdrowym rozsądkiem zaczepi go nawet w najciemniejszej z uliczek... przynajmniej w pojedynkę. Nosi bowiem kurtę z wierzchu spiętą kirysem skórzanym z usztywnionej skóry, który to cwaniacko wzmacniany jest od środka ciasno rozłożoną kolczugą - potężna ochrona - a zarazem coś, co pozwala się ogrzać w ponurej scenerii miasta. Reszta ubioru to w nogawkach luźniejsze spodnie spięte na goleniach wysokimi, skórzanymi butami pod kolano oraz kaptur - w wymownych ciemnych barwach - jak i niewielkimi ociepleniami skórzanymi...

Po całokształcie sądząc - osoba widząca Denara może uznać... bandyta lub skrytobójca - prawda jest jednak nieco straszniejsza i mogłaby zjeżyć niejeden włos na głowie... jakby sam z siebie nie przyprawiał ludu o ciarki.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.08.2019, 02:36 przez Denar.)

24.08.2019, 21:27
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Akolita Denar

26.08.2019, 01:29
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Akolita Denar

Przekształciłem w zasadzie cały opis pod nowe realia.

Zmieniłem również jeden z czarów, a koszta zostawiłem jako rodzaj sugestii do której absolutnie nie nakłaniam - jeżeli wszystko będzie ok, to podaj mi przewidywane koszta korzystania z nich, a je odpowiednio zmodyfikuję.

Zmienię również profil, więc gdyby coś się jeszcze nie zgadzało krótko po moich modyfikacjach, to znaczy, że jeszcze spisuję.

/EDIT
Opisałem działanie mocy tak, by wykluczyć zahaczanie o naruszanie czyjejkolwiek duszy. .-.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.08.2019, 19:56 przez Denar.)

26.08.2019, 19:40
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Akolita Denar

26.08.2019, 23:21
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Akolita Denar

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.08.2019, 03:52 przez Denar.)

27.08.2019, 03:08
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Akolita Denar

27.08.2019, 13:53
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Akolita Denar

30.08.2019, 03:00
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Akolita Denar

12.09.2019, 01:58
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna