AtarashiiAktualizacja 29-10-2019
#1ohaterowie!
Już od tygodni przez ściany forum dało się wyczuć poruszenie, ciche lub głośne skrzypienie i przestawianie rzeczy. Niektórzy z Was mieli okazję zasłyszeć plotki, zobaczyć rzeczy które miały nadejść. Strażnicy częściej niż zwykle naradzali się w swoim gronie i zajmowali się pracą której nie było dane Wam dojrzeć. Tu i ówdzie pojawiały się nowe rzeczy, choć jeszcze niedostępne, to widoczne dla dociekliwych oczu. Ktoś dostał przedmiot bez opisu, który zdawał się nie mieć żadnego zastosowania. Nadciagały zmiany. Nadciągały zmiany, które teraz ja mam zaszczyt Wam wszystkim ogłosić!I. Zadania i Odznaki
Umówmy sie, większość z Was już o tym wiedziała
ierwszą, najstarszą i chyba najważniejszą zmianą, nad którą ostatnio pracowaliśmy jest właśni system zadań. Prócz standardowych questów polegających na metagrze, pisaniu postów czy zabawie z eterycznym ekwipunkiem, zostały dodane zadania fabularne. Jak sama nazwa wskazuje – wykonywane są w trakcie fabularnej rozgrywki i wpływają bezpośrednio na nasz świat. Na ten moment każdy aktywny gracz powinien mieć wyznaczone zadania.

Ponadto, zostały wprowadzne nowe odznaki, które również możecie zdobyć fabularnie, i które również stanowią nieodłączną część budowy postaci. Zobaczyć je możecie tutaj. W przyszłości najprawdopodobniej pojawią się kolejne, nowe odznaki, zwłaszcza przy okazji kolejnych konkursów.II. System Eteryczny
Nowe błyskotki, ułatwienia
ter od zawsze stanowił nieodłączną część zabawy na Atarashii. Tajemnicza biżuteria towarzyszyła Bohaterom od niepamiętnych czasów, wpływając na ich żywotność, predyspozycje, czy umiejętności. Mając to na uwadze, strażnicza kadra stale stara się rozwijać go tak, by nie był monotonny i mógł służyć każdej z postaci. Minęło już sporo czasu od wprowadzenia craftingu, od tego czasu były wprowadzane regularne zmiany. W końcu, po krótkiej przerwie, przyszła kolej na więcej nowości. Zjawiły się nowe receptury, które zdobyć możecie podcza pisania postów. Pozwalają one na wytworzenie nie tylko istniejących już eterycznych pierścieni Demona, Światła oraz Zasięgu, ale również kilku nowych błyskotek. Zanim jednak przejdziemy do szczegółów tych nowości, chciałem zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz. W sklepie pojawił się podręcznik craftingowy. Kosztuje on 100 eteru i objaśnia wszystkie kweste związane obsługą Torby, dodając do tego tutoriale w postaci video.

NOWE PRZEDMIOTY:


Eteryczny Pierścień Adaptacji – Jest to prosty w wytworzeniu pierścień, który wzmacnia wybrany atrybut bohatera. Choć początkowo jego bonus wydawać może się niewielki, podobnie jak inne Eteryczne Pierścienie, może zostać wielokrotnie ulepszony. Zwiększa to nie tylko zapewniany bonus, ale również umożliwia wzmocnienie kolejnych atrybutów. Przedmiot ten może zmienić formę przy użyciu stolika craftingowego.

Eteryczny Pierścień Przemiany – Kolejna z nowości. Ten pierścień zapewnia ochronę przed wybranym żywiołem. Należy pamiętać, że choć pozwala on uniknąć w całości efektów wrogiego zaklęcia, jego siła zależy również od poziomu bohatera. Byle wymoczek obwieszony Pierścieniami chroniącymi przed ogniem wciąż nie ma najmniejszych szans w starciu ze smokiem.

Eteryczny Amulet Przeciążenia – Ten amulet pozwala na wzmocnienie swojego zaklęcia, kosztem znacznie zwiększonego kosztu w manie.

Eteryczny Amulet Ochronny – Naszyjnik ten pozwala raz dziennie całkowicie zneutralizować zaklęcie, którego celem jest postać. Podobnie jak w przypadu Pierścienia Przemiany, moc przedmiotu zależy od mocy właściciela.

Eteryczny Naszyjnik Odnowy – Czyli potężniejsza wersja kochanego przez wszystkich eterycznego pierścienia odnowy. Naszyjnik ten regeneruje dwa punkty many co post, tak długo jak postać nie używa w danym momencie zaklęć.

III. Reputacja
Niech całe miasto usłyszy o tym, co wczoraj robiłeś z córką samego króla!
ługo oczekiwaliśmy aktualizacji systemu reputacji. Była to jedna z rzeczy, której zdecydowanie nam brakowało. Teraz, każdy z Was może sprawdzić co mówi się o innych postaciach i czego możecie się spodziewać gdy wasz ukochany Bohater przyjedzie do jednego z miast. Należy wspomnieć, że reputacja jest traktowana lokalnie i jest inna dla każdego miasta. To, że jesteś znany z zamordowania syna sołtysa we wsi pod Valen nie znaczy od razu że w Dravnul będziesz rozpoznawany jako okrutny zbrodniarz! Prędzej czy później, każdy z Was zobaczy w poście MG znacznik informujący o zmianie reputacji i o tym, jak wpłynie to na życie Waszych postaci.IV. Przyszłość
Czyli co mamy w planach...
dpowiedź na to pytanie jest prosta: "Dużo". Praca w strażniczym gronie cały czas wre. W planach mamy zadbanie o nowych graczy i wzięcie na warsztat tematów informacyjnych, jak i stałe rozszerzanie tego co jest wiadome o naszym świecie. Użytkownicy telefonów będą mogli poczuć się mile zaskoczeni, a fabularnie zrobi się gorąco... lub wręcz przeciwnie! Nie możemy zdradzać zbyt wiele, bo wszystkiego dowiecie się w swoim czasie.


29.10.2019, 19:12
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja bez grafiki