Yoarashi
#1

Yoarashi -
♦ Haimamire (Okryty Popiołami) ♦ 34 lata

WYGLĄD POSTACI
Yoarashi nie jest osobnikiem, któremu łatwo ukryć się w tłumie. Mierząc równe dwa metry wzrostu, atletycznie zbudowany mężczyzna jest niczym góra. Potężne barki i ramiona, pięści, z których jedna wystarczy by okryć oblicze zwyczajnego męża, oraz szeroki, masywny tors, wsparte są na silnych nogach, dzięki którym kolos porusza się lekko i sprawnie.
   Krótkie, czarne włosy zaczesane są do tyłu, lecz parę niesfornych kosmyków zawsze opada na czoło walecznego śmiałka, który na świat spogląda jednym tylko okiem.  Szeroki podbródek i lekko zadarty nos, który przecina pozioma blizna, mocne rysy twarzy, na której widnieją jasne linie starych ran, to wszystko wyróżnia go z tłumu, który przemierza spokojnym krokiem. Innym elementem jaki rzuca się w oczy jest metalowa proteza lewego przedramienia.
  Oczy tych, którzy go widzieli błądziły po sieci linii, jaką tworzyły liczne blizny pokrywające dobrze wyrzeźbione mięśnie. Najwyraźniejsza z nich przecinała prawy obojczyk, biegnąc pionowo, aż za krawędź szerokiego pasa. Druga znaczyła ślad przez lewą stronę klatki piersiowej i opadając stromo w dół, przecinała w połowie poprzedniczkę. Na samym środku, dokładnie tam gdzie serce, widniała kolejna pamiątka po ranie wielkości dłoni. Podobne jej znamię widniało również na lewym boku, tuż pod żebrami, podkreślane przez poziomą linię kolejnej blizny. Prawy bark zdobił ślad czterech pazurów, zaraz pod którym trzy ułożone w trójkąt punkty przypominały o używanych niegdyś do mordowania nieuzbrojonych jeńców grotów strzał i bełtów. Kiedy unosi podbródek, widoczna staje się linia pozostawiona na jego gardle przez sztylet, a gdy znaleźć dosyć blisko, dostrzec można nikły ślad trzech szponów po lewej stronie ust, oraz znajdujący się wyżej, na skroni, znak w kształcie półksiężyca.
    Przy jednym spojrzeniu nie dało się zliczyć wszystkich dziesiątek zacieranych ręką czasu blizn. Niektóre zanikały, inne pokrywały świeższe rany, trudno było znaleźć skrawek ciała większy niż dłoń, który nie był by naznaczony latami spędzonymi na polu walki. Sam widok umęczonego ciała wywoływał dreszcze, bez potrzeby wyobrażenia jak powstała choć jedna z jego ''ozdób''.
    Z tego powodu, postać wojownika okrywa sięgający kostek płaszcz, który w połączeniu z czarnym pancerzem chroniącym jego ciało, nadaje mu upiornego wyglądu. Ćwiekowany napierśnik oplata na piersi pas z pięcioma sztyletami, na biodrach leży drugi, utrzymujący sakwy na prowiant oraz pomniejsze przedmioty i nóż myśliwski. Na nogach solidne, traperskie buty, których czubki okuto metalem, oraz stalowe nagolenice, chroniące przed częstym w przypadku osób tych gabarytów, atakiem w nogi. Pełni wizerunku dopełnia ogromny miecz spoczywający na plecach łowcy, jaki zazwyczaj skryty jest pod płaszczem.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.02.2014, 01:53 przez Yoarashi.)

04.02.2013, 02:50
Przeczytaj Znajdź
Yoarashi
#2

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.02.2014, 07:17 przez Yoarashi.)

24.02.2014, 01:43
Przeczytaj Znajdź
Yoarashi
#3

26.02.2014, 19:56
Przeczytaj Znajdź
Yoarashi
#4— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.26.02.2014, 22:47
Przeczytaj Znajdź
Yoarashi
#5

27.02.2014, 07:19
Przeczytaj Znajdź
Yoarashi
#6— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.27.02.2014, 18:41
Przeczytaj Znajdź
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna