Powiadomienia o naszej nieobecności

26go maja mam ostatnie matury. Do tego czasu prawdopodobnie będę czasem błyskać na forum, ale wątpię bym miała siły cokolwiek robić. Nie chodzi nawet o to że tak bardzo sobie powtarzam prezentację, ale po prostu wisi to nade mną i odbiera mi chęć do wszystkiego ._.

So what if we're all insane
The way we all live reminiscing for the head game

Maybe we're all insane
I'm feeling so damn hollow staring into
the Eyes of Tomorrow

17.05.2015, 17:02
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Trochę obecność, trochę nieobecność w sumie już od ponad kilku dni. Określmy to jako kryzys wieku średniego!
Przedłuży się jeszcze na trochę. Niezbyt długo, ale nie wiem dokładnie, na ile.
20.05.2015, 00:06
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Zgłaszam nieobecność prawdopodobnie do 23 maja. Powód: Wyjazd i wynikający z tego brak dostępu do forum.
20.05.2015, 01:19
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Od 21 do 29 maja będę na wyjeździe bez dostępu do komputera.
21.05.2015, 01:47
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Niestety odchodzę na czas nieokreślony, nie wiem czy wrócę. Mam bardzo trudną sytuację rodzinną.
21.05.2015, 17:13
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Niedyspozycja do 7 czerwca.
30.05.2015, 00:34
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Zgłaszam nieobecność do 4 czerwca z powodu wyjazdu i trudności z dostępem do internetu.
31.05.2015, 11:50
Przeczytaj Znajdź Cytuj

2-3 czerwca nie będzie mnie w ogóle - wycieczka do Istebnej xd
Poza tym do 17 czerwca mogę znacznie rzadziej wchodzić na forum - ostatni czas przed klasyfikacją, żeby wyklepać świadectwo - szkoła boli (ale nie tak jak studia Język )
31.05.2015, 23:08
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Przez najbliższe trzy tygodnie będzie u mnie bardzo krucho z czasem. Powód: sesja.
Będę starał się regularnie odpisywać, ale nie obiecuję że dam radę.
07.06.2015, 21:57
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Ja pierniczę, co te zgłoszenia, to ja nawet owszem. Jakiś błąd był.

W każdym razie, nie będzie mnie od jutra do piątku/niedzieli z powodu wycieczki i osiemnastki kolegi.

Spoglądając gdzieś w oczy tego starszego człowieka masz wrażenie, jakbyś patrzył wprost w głęboką otchłań. Pod odpowiednim kątem, jeśli otoczenie nie jest zbyt dobrze oświetlone, oczodoły siwobrodego wydają się wręcz być puste. Dreszcze przechodzą ci wzdłuż kręgosłupa...
Wrażenie to może minąć dość szybko, lecz zależy też od sytuacji. Biada jednak temu, który zlekceważy ostrzeżenie wypływające z tego wizerunku.
09.06.2015, 18:49
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna