Powiadomienia o naszej nieobecności

Urlop od 4 do 11 sierpnia.

EDIT:
Sytuacja awaryjna, nieobecność będzie od piątku.
31.07.2018, 12:49
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Długo się zbierałem i walczyłem z myślami, ale po miesiącu męczenia się muszę niestety powiedzieć - odchodzę z Atarashii. Gra z wami była wyśmienitą przygodą, bawiłem się świetnie zarówno na fabule, prowadzony przez MG, jak i na Discordzie, śmiejąc się z naszą kochaną brygadą Kurwopsów i resztą forumowej ferajny.
Jednakże wszystko to co dobre w końcu się kończy. Przez burzliwą sytuację prywatną i naprawdę ciężki okres w ostatnim czasie, wypaliłem się jeśli chodzi o grę na tym forum. Niestety nie mam siły już pisać postów, ani też często czasu na powyższą czynność.
Decyzja ta nie była łatwa, próbowałem jeszcze spróbować dać sobie i forum szansę za namową Avaraada, Deraka i Anshii, ale niestety, nie podołałem. Żegnam się z wami, zapewne na stałe.

Wasz ukochany Bard,
               Zirael.
15.08.2018, 10:27
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Z powodów osobistych nie będzie mnie do poniedziałku. W poniedziałek będę dostępny w godzinach popołudniowych ^.^
25.08.2018, 19:01
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Jutro 9 września (niedziela) wyjeżdżam w delegację i wracam 12 wieczorem.

Dodatkowa informacja: W sprawach organizacyjnych będę dyspozycyjny tylko w danych godzinach.
Od poniedziałku do piątku w godzinach 19:00 - 20:00.
W soboty od 19:00 do 22:00.
W niedziele od 18:00 do 20:00.

Jeżeli ktoś oczekuje ode mnie wiadomości, to taką otrzyma w najbliższym wolnym terminie. Jeżeli będzie tego dużo, pozwolę sobie zrzucić wszystkie sprawy wyłącznie na sobotę. Sprawy związane z przygotowaniami fabularnymi, technicznymi, kadrowymi lub graficznymi będą odbywały się w wybranych przeze mnie wolnych chwilach w ciągu danego dnia.

Taka organizacja godzin musi zostać wdrążona w życie na Atarashii aby pozwolić mi na łączenie życia prywatnego z naszym grajdołkiem.

— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.

08.09.2018, 19:48
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna