Posiadłość Luthiena Tenzari
#1

Nieruchomość usytuowana na obrzeżach Greathard. Posiada spory, chociaż zarośnięty ogród, piwnicę i dwa piętra. Na jednym znajduje się spora łazienka, kuchnia i jadalnia, zaś na drugim cztery sypialnie. Cały dom jest już umeblowany.

Posiadłość została zakupiona przez Szamana Luthiena Tenzari.


— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.29.03.2013, 23:03
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Posiadłość Luthiena Tenzari
#2

Od kilku dni krzątał się po pomieszczeniu wyganiając z jego resztki zaległego kurzu. Dopiero pod koniec drugiego dnia zadowolony ze swojej pracy postanowił wynagrodzić sobie wieczór widokiem na zarośnięty ogród popijając sobie słodki napar z owoców ardu. Siedząc sobie na krześle podetknął pod nos list zaprzyjaźnionego szamana z Valen wspominający o tym, iż w Mieście Handlowym ostatnimi czasy przybyło imigrantów z Teoli, a wszytko za sprawą tajemniczych wydarzeń dziejących się w tym mieście.
- Interesujące... - Mrukną pod nosem, po czym następnie pędził całą noc wisząc nad mapą Teoli i planowaniem podróży. Przed opuszczeniem domostwa sporządził jeszcze pismo do przyjaciela odnośnie tego, że osobiście, wiedziony ciekawością, pozwoli swe nogi zapędzić na tajemniczą wyspę, a następnie udzieli mu wiarygodnego sprawozdania. Nie było wszak nic bardziej kłopotliwego od plotek.

z/t
16.06.2016, 19:38
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna