W cieniu gór
#11

Kota nie protestował, choć czuł się trochę głupio, siedząc komuś na baranach. Szczególnie, że jego towarzysz nie wydawał się zmęczony pomimo dodatkowego ciężaru. Na szczęście do szczytu było już niedaleko i po chwili stanęli na nim w trójkę.
- Dziękuję - mruknął, schodząc z ramion Azuratha. Kiedy indziej pewnie by się zawstydził, ale teraz był zbyt zaabsorbowany ratowaniem siostry. - To tutaj - stwierdził, wskazując miejsce, gdzie kawałek skały wyraźnie urwał się i spadł do doliny. - Tutaj stała... Musimy zejść na dół, nie powinna być daleko. - Zamilkł i zagryzł wargi. Wyglądał na wyraźnie poddenerwowanego, być może dlatego, że nareszcie zbliżali się do celu.
03.05.2013, 22:31
Przeczytaj Cytuj
W cieniu gór
#12

Dziewczyna wzięła posłusznie rzeczy jakie powierzył jej chłopak po czym skinęła głową na znak, że rozumie wszystko. Idąc tuż za nimi bacznie obserwowała swojego ukochanego. Chwila nieuwagi i mogło by skończyć się to jakąś gorszą kontuzją niż samo stłuczenie. Gdy wreszcie dotarli do celu, dziewczyna wyjęła z plecaka wszystkie rzeczy po czym wzięła je i podała Azurathowi. Wyjęła także i zgodnie z obietnicą zapaliła świeczki, po czym delikatnie odłożyła je na ziemię. Miała wątpliwości co do nich lecz skoro siódmy tak chciał to pewnie jakoś wypatrzy te świeczki. Mimo wszystko nieco się o niego martwiła...trochę jej głupio było go zostawić, lecz w tym czasie mogło się zdarzyć coś złego i wtedy wszystkie starania poszłyby na marne. Nawet jeśli by z nim została to Azutath raczej nie poradził by sobie sam. Także wolała zostać przy nim i mieć na niego oko.
12.05.2013, 21:59
Przeczytaj Cytuj
W cieniu gór
#13

Sesja zostaje zamknięta. Powód: uczestnicy sesji nie mają czasu uczestniczyć w niej. Wydarzenia tutaj rozegrane nigdy się nie zdarzyły, postaci nie spotkały. Gracze, a raczej ich postaci nigdy nie słyszeli o zleceniu, które zostało im powierzone. Misja nie zostanie nigdy wznowiona.
Therion.


— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.18.05.2013, 22:49
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna