Atarashii

Znajdź mistrza gry

Rudzielec szuka pary... tfu! Mistrza Gry. Nom, inaczej mówiąc poszukuję kogoś, kto "zaopiekuje się" moją Caerie w pierwszych krokach na Atarashii. A jako że ruda panna jest wędrowcem, miejsce jest mi obojętne, a nawet jeśli jakiś stworek się napatoczy po drodze czy będzie możliwość odkrycia jakichś dzikich terenów/zwierzów - nie mam nic przeciwko. :>
25.09.2014, 02:00
Przeczytaj Cytuj
Znajdź mistrza gry

Jakby zwolnił się jakiś mg, to pilnie (prawie) poszukiwany do sesji. Radość
Byłoby dwoje graczy, mianowicie ja (Kefirem) i Naia (tudzież Nyriel, ale Naią).
Sesja w sumie byłaby głównie nastawiona na dość gwałtowny rozwój postaci, hłe. No i plan już mniej więcej nakreśliłem, bo z założenia wcale nie miała być skomplikowana. Chociaż, jeśli sobie chętny MG (o ile ktokolwiek się znajdzie) zażyczy, nie zabraknie miejsca na własną inwencję.
W sprawie szczegółów to prosiłbym o kontakt na pw.
Chociaż nie spodziewam się lasu rąk chętnych mg, bo z tego co widzę, to każdy ma co najmniej parę sesji na głowie, meh. Ale trudno, zgłosić się nie zaszkodzi. c:
03.11.2014, 23:05
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź mistrza gry

Poszukuję Mistrza Gry, gotowego na niecodzienne przygody. Icarus jest gotowy na wszystko i przyjmie z radością nawet najgorsze, czarne scenariusze, które wymyśli MG. Każdy pomysł jest warty uwagi!

Zapraszam do podjęcia wyzwania!
12.11.2014, 14:00
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź mistrza gry

Może jakiś MG zechce mnie przygarnąć i wprowadzić do fabuły Zaciesz
23.12.2014, 22:10
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź mistrza gry

Hmm myślę, że mogę Ci coś załatwić.
24.12.2014, 03:33
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź mistrza gry

Cidiuss -> https://atarashii.pl/showthread.php?tid=1...0#pid10620
27.12.2014, 23:16
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź mistrza gry

Poszukuję MG na rozpoczęcie przygody Oczko Od walki nie stronię, więc można coś nawrzucać.
29.12.2014, 21:01
Przeczytaj Cytuj
Znajdź mistrza gry

Witam serdecznie, poszukuję MG który zechciałby trochę rozruszać akcję w moim temacie i dać mi sposobność gdzieś się ruszyć.

https://atarashii.pl/showthread.php?tid=471&page=3
18.01.2015, 14:45
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź mistrza gry

Biorę Enaeth'a.
21.01.2015, 00:22
Przeczytaj Cytuj
Znajdź mistrza gry

Salut!

Poszukuję Mistrza Gry, który poprowadzi przygodę, która może być wyzwaniem.
Minimum dwoje ludzi (ja i Zervast) i może ktoś, kto dołączy po drodze, chce przebyć drogę z Grimssdel do Miasta Handlowego, tam odnaleźć statek i drogą morską dostać się do Sohan. Ostateczną przystanią i wyznaczonym celem podróży, jest Azarat.
Być może do Azarat dotrą pierwsi gracze, gotowi na nieprzewidywalny świat pustynnych rejonów.

Poszukiwany Mistrz Gry, który poczuje zew przygody i pociągnie w nim podróżników przez cały Półwysep!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.02.2015, 13:36 przez Ra'Shad.)

21.02.2015, 13:36
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja bez grafiki