Atarashii

Znajdź mistrza gry

Chłopaki, powiem wam tak: ja nie mam czasu, Anshia też nie ma czasu i dostała ostatnio wątek do poprowadzenia Zaciesz Ath też z tego co mi wiadomo... I w ogóle i w ogóle. Chętnie bym was wziął jeszcze rok temu Radość

No, ale jako, że nie jest rok temu, to proponuję wam trojgu sesję bez MG (bo nie macie jakichś szczególnych wymagań). Możecie spotkać się w jakimś mieście i zapoznać się przy kuflu jakiegoś zacnego trunku w karczmie, przy okazji sterując częściowo NPC'ami (ale bez przesady - możecie rozmawiać, zamawiać - przy czym odejmujecie sobie kasę w profilu, ale już nie bić się, kraść etc.)
09.07.2015, 19:43
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź mistrza gry

Ponury szuka chętnego MG, na ciekawą sesję z cmentarzem, pobojowiskiem, albo ogólnie grobowym klimatem.
Ze względu na raczej samotniczy charakter postaci, nie jest on dobrym partnerem do rozmów z innymi graczami. Przynajmniej na początku, dlatego żeby nie prowadzić monologów, czy znalazł by się Mistrz Gry chętny do wprowadzenia Grabarza na fabułę?
Cytat:"Spoglądając na Ponurego, można odnieść jedno z dwóch wrażeń. Unikać lub uciekać. Bądź oba naraz.
COŚ jest w tej postaci takiego, że ciarki przechodzą. Czy to szara cera, ponura mina, a może jego ogromna postura okraszona czarnym, długim płaszczem, kruczo-czarnymi, przetłuszczonymi włosami i ciężkimi butami? Albo te oczy, już nie niebieskie, tylko niemal białe, przeszywające chłodnym wzrokiem.
Kiedy dochodzi do tego wiedza, że jest grabarzem, można podświadomie wyczuć ten trupi aromat, który otacza tego mężczyznę. Ponury to nie jest gość, którego chce się spotykać w nocy. On po prostu budzi niepokój, zwątpienie, a nawet... strach? Przecież to irracjonalne...
A jednak."
/Autor Nieznany/
Ponury roztacza swoją osobą, bardzo specyficzną aurę, prosiłbym o klimatyczne zareagowanie na nią. O ile nie będzie budzić przerażenia, to przynajmniej psychiczny dyskomfort.
11.09.2015, 18:00
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź mistrza gry

Podobnież Nemka nie pojawi się więcej na forum, co jest bardzo smutną nowiną. Moja postać jest w trakcie podróży do Grimssdel, ale fajnie jakby ktoś dokończył mi prowadzenie wędrówki.

btw. Ja też mogę komuś coś poprowadzić.
21.09.2015, 13:15
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź mistrza gry

(21.09.2015, 13:15)Taarpen napisał(a): Podobnież Nemka nie pojawi się więcej na forum, co jest bardzo smutną nowiną. Moja postać jest w trakcie podróży do Grimssdel, ale fajnie jakby ktoś dokończył mi prowadzenie wędrówki.

btw. Ja też mogę komuś coś poprowadzić.

Dogadamy się odnośnie Twojej nieskończonej sesji. Zamienię Nemeth.

— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.

21.09.2015, 16:27
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź mistrza gry

Szukam kogoś do poprowadzenia czegokolwiek. Chce się zaznajomić z waszym stylem i realiami.
22.09.2015, 21:54
Przeczytaj Cytuj
Znajdź mistrza gry

Przed 1 października nie licz na wielką aktywność z mojej strony, ale coś powinno się udać poprowadzić Oczko Na GG się ze mną skontaktuj.
22.09.2015, 22:14
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź mistrza gry

Yo!
W koncu udalo mi sie poskladac ladnego stacjonarnego kompa, tylko i wylacznie mojego, wiec bede mogl zreygnowac z tego cholernego lapka i z przyjemnoscia wrocic do tracenia zycia i mlodosci przed ekranem. Dostepny w pelni bede od nastpnego poniedzialku (5 pazdziernika) mozliwe, ze jeszcze od nastepnego piatku. Tak czy siak, mam wspolna przygode z Trepkieem, poki co rozzielilismy sie na kilka postow, wiec potrzebowalbym MG, z korym moglbym go dogonic i dotrzec do Grimssdel. Jesli jakis chetny sie znajdzie to o wiecej info prosze o kontakt na gg albo PW.
25.09.2015, 13:20
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź mistrza gry

Poszukuję mistrza gry, który poprowadziłby moją pierwszą fabułkę.
Miejsce rozpoczęcia - teoretycznie obojętne. Praktycznie, moja postać pochodzi ze wschodu więc raczej nieopodal. Inaczej miała by się sytuacja, jeśli miałbym pisać z innym graczem - wówczas mógłbym zacząć w miejscu przebywania tej osoby.
Inni gracze - bardzo chętnie zagram z innymi graczami, ale nie przeszkadza mi fabuła indywidualna
Fabuła - Jeśli byłaby taka możliwość, abym mógł podać pewne wytyczne co do fabuły, to byłbym bardzo wdzięczny
22.11.2015, 14:14
Przeczytaj Cytuj
Znajdź mistrza gry

Potrzebny MG, który wprowadziłby mnie na fabułę. Rzecz ma się dziać w Azaracie i fajnie by było jakby były demony. A jeszcze fajniej jakby moja postać od razu nie umarła (więc poziom łatwo-średni byłby na miejscu). Mogą być jacyś inni gracze, nie przeszkadza mi to.

PS. Wolę częstsze, a krótsze odpisy (szybciej i konkretniej posuwa się akcja).
18.12.2015, 17:57
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź mistrza gry

Chciałbym zawołać jakiegoś chętnego mistrza gry do wspólnej zabawy : ) Bart chciałby się spotkać z jakimś przedstawicielem straży w Lothil, aby zostać przekierowanym do komendanta w celu rekrutacji. Facet po prostu chciałby zatrudnić się w straży jako detektyw i odbyć jakąś rozmowę klasyfikacyjną lub cokolwiek w tym stylu : ) Potrzebuje tego, aby rozpocząć moją fabułę )

Inni gracze zawsze mile widziani. Zawsze można rozegrać jakąś małą potyczkę bandytami lub pogonić jakiegoś złodzieja torebek, chociaż nie zależy mi szczególnie na jakimś mordobiciu w pierwszej sesji xd
30.12.2015, 00:52
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja bez grafiki