Szaman Scythis Rave
#1

Scythis Rave
♦ Starzec ♦ 58 lat

WYGLĄD POSTACI

Już od jakiegoś czasu nikt nie zwraca się do niego po nazwisku, zaś imię jest używane przez jego bliższych znajomych. Zwykle mówi się o nim: Starzec. Wynika to być może z tego, że w istocie takiego właśnie przypomina. Gdyby jednak był mniej aspołeczny, prawdopodobnie zwano by go Dziadkiem. Mniejsza jednak o to, pod jaką nazwą jest znany, pytanie: co takiego jest w nim starczego? Odpowiedź, ponieważ jest to fragment o wyglądzie, nasuwa się sama. Choć nie tylko aparycją przypomina starca, ale też chociażby życiowym doświadczeniem.
Karnacji jest ciemnej od zawsze. Ma to po ojcu, zaś sam również o to dba, zbierając czasem zioła. Twarz ma pełną zmarszczek, ale mimo wieku skóra jest bardziej napięta, niż u innych ludzi w jego wieku. Zawdzięcza to zdrowemu trybowi życia i odpowiedniej diecie oraz wywarom, które podobno mają spowalniać proces starzenia się organizmu (choć nie jest w stanie udowodnić ich skuteczności, ale jak na swój wiek jest dość... żywy). Dzięki powyższym nie ma tego brzucha, który często może być uświadczony u mężczyzn w podeszłym wieku, którzy nie zajmują się cięższą, fizyczną pracą. Ciało ma bardzo silne i zahartowane, czego po nim naprawdę nie widać. Oczywiście z kimś młodszym i wysportowanym równać się nie może, ale z innym dziadkiem - jasne. Wydawać by się mogło, że ledwo stoi, a gdy dźwiga ten swój szpadel, to już w ogóle powinien się zataczać... Ta, szpadel.
Jeśli chodzi o oczy, to nie, nie świecą się, nie są czerwone czy żółte. Zwykłe, czarne. Włosy powoli się przerzedzają, ale do łysienia jeszcze trochę mu brakuje. Jakkolwiek brodę ma gęstszą i nieco dłuższą od nich.  
Znaki szczególne? Cóż, ma pewną bliznę, pewnego razu pieprznął się szpadlem w stopę. Ale to nic szczególnego i raczej mało osób ma okazję podziwiać jego stopy, mimo, że w ciepłe dni chodzi zwykle w sandałach. Jest to jednak na tyle mało pociągająca część ciała, zwłaszcza u kogoś w jego wieku, że nie przyciąga raczej tym wzroku.
O, byłbym zapomniał, wzrost. Dajmy mu... metr siedemdziesiąt. Ale trochę się garbi, więc wygląda na kilka centymetrów niższego.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.07.2014, 19:48 przez Scythis.)

14.07.2014, 01:21
Przeczytaj Znajdź
Szaman Scythis Rave
#2

14.07.2014, 20:14
Przeczytaj Znajdź
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna