Poddziały w "Przedsionek Atarashii"
  Dział Ostatni post
Dział zawiera nowe posty Biblioteka
Biblioteka to kompletne kompendium wiedzy na temat naszego świata. Znajdziesz tutaj wszelkie informacje potrzebne do rozpoczęcia zabawy w uniwersum Atarashii. Pamiętaj! Bez zgłębienia zasad i informacji znajdujących się w bibliotece, niemożliwym jest zrozumienie idei zabawy.

135
Postów
V. FAQ
przez Niddfus
13.09.2018, 21:07
Dział zawiera nowe posty Karty Postaci
Znajdziesz w tym miejscu karty postaci wszystkich graczy Atarashii oraz stworzysz/dodasz własną kartę. Dział oferuje także tworzenie/zapisy do różnych gildii, dających fabularne profity. Zresztą... Bez względu na wagę zadania, najlepsze przygody dobrze przeżywać w doborowym towarzystwie!

1288
Postów
Vincent
przez Vincent
21.12.2018, 06:08
Dział zawiera nowe posty Tablica ogłoszeń
Tablica ogłoszeń jest miejscem, w którym pojawiają się oficjalne sesje fabularne oraz eventy. Możesz tutaj także sprawdzić listę aktualnych Mistrzów Gry lub dołączyć do kadry Atarashii. Ten dział pomoże Ci także w poszukiwaniach towarzystwa lub uwolnienia się z zastoju fabularnego.

448
Postów
Ostatnie wydarzenia fabularne
przez Avaraad
04.12.2018, 23:04
Dział zawiera nowe posty Ogłoszenia
Ogłoszenia mniejsze, większe. Od Administratora jak i zwykłego gracza. Warto tu zaglądać aby nie być w tyle... Wiecie jak to jest? Można przegapić coś bardzo ciekawego. Dlatego zachęcamy do odwiedzania działu z ogłoszeniami i udzielania się na istniejące lub nurtujące Was pytania. Wasza aktywność wzbogaca forum!

1073
Postów
Powiadomienia o naszej nieobecności
przez Isidur
09.01.2019, 11:34


formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna