Atarashii

Poddziały w "Przedsionek Atarashii"
  Dział Ostatni post
Dział zawiera nowe posty Biblioteka
Biblioteka to miejsce, gdzie znaleźć można wiedzę na temat świata Atarashii, mechaniki forum oraz wszelkich innych ważnych informacji.

189
Postów
Atlas kultur obecnych i zapomnianych
przez Widurr
14.07.2021, 18:47
Dział zawiera nowe posty Karty Postaci
Znajdziesz w tym miejscu karty postaci wszystkich graczy Atarashii oraz stworzysz/dodasz własną kartę. Dział oferuje także tworzenie/zapisy do różnych gildii, dających fabularne profity. Zresztą... Bez względu na wagę zadania, najlepsze przygody dobrze przeżywać w doborowym towarzystwie!

1496
Postów
[WIP] Asevi Abraxas
przez Asevi Abraxas
23.02.2022, 03:24
Dział zawiera nowe posty Tablica ogłoszeń
Tablica ogłoszeń jest miejscem, w którym pojawiają się oficjalne sesje fabularne oraz eventy. Możesz tutaj także sprawdzić listę aktualnych Mistrzów Gry lub dołączyć do kadry Atarashii. Ten dział pomoże Ci także w poszukiwaniach towarzystwa lub uwolnienia się z zastoju fabularnego.

487
Postów
Utknąłem w sesji - pomocy!
przez Draugdin
26.02.2021, 09:59
Dział zawiera nowe posty Ogłoszenia
Ogłoszenia mniejsze, większe. Od Administratora jak i zwykłego gracza. Warto tu zaglądać aby nie być w tyle... Wiecie jak to jest? Można przegapić coś bardzo ciekawego. Dlatego zachęcamy do odwiedzania działu z ogłoszeniami i udzielania się na istniejące lub nurtujące Was pytania. Wasza aktywność wzbogaca forum!

1180
Postów
Ogłoszenia administracyjne
przez Tyru
26.03.2021, 02:26


formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja bez grafiki