• Witaj na Atarashii

  Powiadają, że na Atarashii narodziło się i wyzionęło ducha dziesiątki bohaterów. Czy w świecie przepełnionym pogardą, rasizmem, wzajemną nienawiścią, niebezpieczeństwami jest dalej miejsce na ludzkie uczucia? Czy w tym uniwersum może narodzić się jeszcze jakiś bohater? Cóż... Uważam, że tak. W końcu to właśnie ty jesteś teraz tym bohaterem, tylko wciąż o tym nie wiesz.
 • AQUER'TOR'EL

  Trzeci z siedmiu, ten który nie ma skrzydeł. Ze względu na upodobanie do wodnego żywiołu, Aquer’tor’el często mylony był z wężem morskim. Pomimo tego, że jest jednym ze starszych smoków, przypisuje mu się największą złośliwość. Okrutnością niemalże dorównuje Tyra’elowi, aczkolwiek preferuje nieco inne formy dręczenia. Jak możesz się jednak domyślić, wędrowcze, nie kończą się one połamanymi kośćmi.
 • Tyra'el

  Pierwszy z siedmiu, ten który obdarzony został najwyższą mądrością. Tyra’el jest najstarszym i najbardziej poważanym smokiem, już choćby ze względu na same rozmiary. Równie wielką sławę zdobył sobie jednak wymyślnymi i niezwykle urozmaiconymi torturami, wybiegającymi kreatywnością ponad przeciętną normę. Jego oblicze przywodzi na myśl pokłady szczerego złota, albowiem zarówno jego ciało, jak i ślepia mają właśnie taką barwę.
 • MOOUG'AN'EL

  Czwarty z siedmiu, ten o którym niewielu odważy się wspominać otwarcie. Kojarzony z mrokiem nocy, to właśnie wtedy miał się stawać najaktywniejszy. Czerwone ślepia przybierają kolor coraz to głębszego szkarłatu, wraz z każdą osobą, która zginie z jego łap. Czarne łuski są esencją ciemności, do tego stopnia wędrowcze, że patrząc na jego posturę, zapierasz się nogami, by nie zniknąć w bezbrzeżnej otchłani.
 • Darrgo’num’el

  Szósty z siedmiu, aczkolwiek uzyskał to miano wyłącznie ze względu na to, że wykłuł się wcześniej niż jego siostra Dirrma’num’el. Oboje mają powiem dokładnie te same rozmiary, aczkolwiek Darrgo jako samiec jest znacznie masywniej zbudowany. Ma żywą, czerwoną barwę ślepi, jak i łusek – przechodzi ona w pomarańcz, a gdy się porusza, przywodzi na myśl żywy płomień.
12 lipca 2019 - Wprowadziliśmy nowość w systemie questów! Mistrzowie Gry będą mogli od teraz tworzyć zadania fabularne, w specjalnie przygotowanym dla nich panelu zarządzania. Prawdopodobnie już w tym momencie część z Was otrzymała takie zadania. Celem aktualizacji było przyznanie MG większych uprawnień (wielka moc to wielka odpowiedzialność - pamiętajcie o tym) i wzrost wpływu osiągnięć fabularnych na zawartość inwentarza. W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktujcie się z kimś z kadry.

Duronor z Wami bohaterowie!
Atarashii Team
Tyruryru twoje forum lubi smyru xD

12-07-2019 ~ Tyru
11 lipca 2019 - Ponownie zmieniamy zasadę działania Eterycznego Pierścienia Odnowy. Od teraz, tak jak jego pierwotna wersja, regeneruje 3 punkty many na post (+1 za każdy poziom ulepszenia). Dodatkowo użycie jakiejkolwiek zdolności, przerywa jego działanie na okres 2 postów.

11-07-2019 ~ Tyru
10 czerwca 2019 - Mam przyjemność ogłosić, iż w dniu dzisiejszym do naszego forum dodano oficjalnie system pozwalający na zarządzanie dodatkami/efektami do postów i profili. Przykładem niech będą unikalne ramki, jakie można ustawić sobie po ich zdobyciu. Każdy kto wsparł nasz grajdołek na zbiórce funduszy, otrzymuje od nas specjalną ramkę, którą można wedle uznania włączyć/wyłączyć w profilu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za każdą złotówkę jaką udało nam się Dzięki Wam zebrać! Ah! Nasza kadra Strażnicza także otrzymała swoją własną, unikalna ramkę. Uśmiech

Nie samymi ramkami człowiek żyje, dlatego wraz z projektem managera dodatków, wprowadziliśmy całkowicie nowy system odznak zbudowany od zera wraz z pomocą MG. System będzie nagradzał za inne aktywności zaś same odznaki nie będą tylko świecidełkami, ale nadadzą Wam bonusy trwałe lub jednorazowe w zależności od tego czy będziecie nosić odznakę, czy nie. Wiemy, że kazaliśmy bardzo długo czekać na nowe odznaki, dlatego na osłodę chcemy także zaprosić Wszystkich na udział w nadchodzącym quizie! Zabawa będzie pełna nagród, za pierwsze miejsce przewidujemy specjalną, unikalną nagrodę. Quiz odbędzie się 14.06.19r!

Na koniec zapraszamy Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rekrutacji na Strażnika Atarashii! Kto wie? Może wśród was znajduje się przyszły los naszego świata? Zapisy tradycyjnie pod tym linkiem c:

Duronor z Wami bohaterowie!
Atarashii Team

10-06-2019 ~ Kratos

03-06-2019 ~ Tyru


Czym jest Atarashii?
Autorski świat fantasy, czerpiący inspirację z Malowanego człowieka, D&D oraz Diablo 3.

Czytaj dalej


Discord na Atarashii!
Sprawdź nasza autorską synchronizację Atarashii z Discordem! Dołącz do nas i daj się poznać!

Czytaj dalej


Polub naszą stronę!
Świat Atarashii zawitał na facebooku. Często sięgasz po fb? Polub nas już teraz!

Czytaj dalej

Raport o stanie magii i magii nauczaniu
Hamstur Fjolswir / 16.09.2019 / Odp. (0)

Raport ten spisuję zgodnie z rozkazem i życzeniem Waszmości, coby magiczność oraz wszelkie efekta z nią związane zapisać. Stan ten zgodny na rok 912 Wieku Odrodzenia na podstawie ksiąg historycznych, spisów i deskrypcyji.
Księgi i listy
Kratos / 22.08.2019 / Odp. (0)

Do rżnięcia zasiąść trza z nożem ostrym, który pierwej trza dać psu do wylizania, albowiem psi język cudownie zasklepia rany, czego dowodzi porzekadło "goi się, jak na psie". Rżnąć trza śmiało, jakoby się gomółkę sera rżnęło.
Sieg
Tindel / 04.08.2019 / Odp. (0)

Było to najcięższe jak dotąd starcie. Zmarło czterech naszych ludzi, trzech poniosło obrażenia a jeden z nich został porwany. Początkowo próbowaliśmy go odnaleźć, jednak natrafiliśmy na ślady wielu zmarłych zwierząt oraz kilku ludzi.
Vypin
Tindel / 22.07.2019 / Odp. (0)

Napotkaliśmy w nocy w lesie stado Vypinów, które próbowały się dorwać do naszych zapasów mięs. Korzystając z okazji poprosiłam naszych łowczych o rozstawienie pułapek, w które udałoby się złapać owe stworzonka – jest to okazja do przeprowadzenia kolejnych badań.
Gryf
Tindel / 14.07.2019 / Odp. (0)

Po kilku tygodniach od spotkania z centaurami kontynuowaliśmy naszą podróż. Niestety, nie mogłam zabrać ciała owego zwierza w celu kontynuacji badań, gdyż truchło poczynało gnić i niemiłosiernie śmierdzieć, co skutecznie wkurwiało całą naszą karawanę.
Centaur
Tindel / 07.07.2019 / Odp. (0)

Zapiski zielarki i alchemiczki Tindel, pod okiem Arcymaga Norna na Ekspedycji badającej zachowania i anatomię potworów. Zapiski w dzienniku są publikowane na łamach badań zleconych przez Leonarda Rancherona.


Strażnicy
PW Kratos
PW Alex Lingard
PW Mirrodin
PW Isidur
PW Hamstur Fjolswir
PW Skygan
PW Mest

Top 10
Nazwa użytkownika Sława Posty
Mest
Poziom 39
0 208
Athlauna
Poziom 34
1 620
Mirrodin
Poziom 33
0 256
Scythis
Poziom 32
0 542
Chichi
Poziom 31
0 290
Duriel
Poziom 30
5 87
Vin
Poziom 30
0 72
Vein
Poziom 27
0 58
Bleys
Poziom 27
0 96
Ignis
Poziom 27
0 98

Ostatnie posty
Oberża u Verasma
Ostatni post: Sejki
Wczoraj 21:36
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 19
Powiadomienia o naszej ni...
Ostatni post: Clay
Wczoraj 21:24
» Odpowiedzi: 224
» Wyświetleń: 152670
Fumetsu
Ostatni post: Fumetsu
Wczoraj 15:44
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 1010
Niskie trawy - Strefa I
Ostatni post: Vin
17.09.2019 17:55
» Odpowiedzi: 73
» Wyświetleń: 53341
Raport o stanie magii i m...
Ostatni post: Hamstur Fjolswir
16.09.2019 19:55
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 51
Ciekawostki
Czy wiesz, że w zamierzchłych wiekach żyli bohaterowie okrzyknięci siedmioma smoczymi demonami? Nie wiadomo za wiele na ich temat, jednak jeśli wierzyć licznym wersjom tej legendy, każdy z bohaterów posiadał krwawe znamię na swoim ciele.
Co na fabule?
Nastały mroczne czasy dla Valen. Atak smoka i bestii, które za nim podążały został ledwo odparty, poważnie nadszarpując siły północnego miasta. Wielu dzielnych ludzi zginęło, próbując ocalić swoich najbliższych przed nadciągającym niebezpieczeństwem. Nikt jednak nie zdawał sobie sprawy z tego, że w czasie gdy zewnętrzne ataki były raz za razem odpierane, we wnętrzu miasta narastało nowe zagrożenie. W mrocznych, kopalnianych korytarzach zalęgło się coś, co powoli nabierało sił. I gdy było u szczytu swej mocy zaatakowało. Grupa strażników, nieświadoma powagi zagrożenia zapuściła się w ciemne meandry kopalni srebra, aby raz na zawsze zakończyć rządy terroru sprawowane przez monstrum. Wspierani przez potężnie zbudowanego najemnika byli pewni zwycięstwa. Wkrótce rzeczywistość pokazała im jak bardzo się mylili. Garstka tych, którzy umknęli pewnej śmierci opowiadała o bestii stworzonej z czystego cienia, zabijającej wszystko co napotkała na swojej drodze. Jej ofiarą padł dowódca oddziału Leirud, Derak - najemnik, który miał wspomóc ekspedycję - oraz kilkunastu wyszkolonych strażników. Władze miasta szybko doszły do wniosku, że wyniszczone siły Valen nie są w stanie wysłać kolejnej grupy wgłąb kopalni. Szyb, z którego wyszła bestia został zapieczętowany, tym samym odcinając północne miasto od głównego źródła dochodu.
Polecamy
Krainę przemierza 29 bohaterów.
14 Bohater(ów) | 15 Wędrowiec(ów)

Aramir, Ashan, Celty Vinterström, Kiverius Izutori, Mirrodin, Niddfus, Raghor, Rhaegar, Salazar, Sejki, Sinar Matahari, Tyru, Vanari, Vein


formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna