Atarashii

Poddziały w "Revia"
  Dział Ostatni post
Dział zawiera nowe posty Drzewo Rhienee
Zagłębiając się coraz dalej w tereny dżungli, trafia się w pewnym momencie na obszerną polanę, która daje odrobinę odpoczynku od powszechnych zarośli, drzew i innego typu niekoniecznie pomocnej flory. Jest to dobre miejsce na postój przed dalszą podróżą. Jednak to nie sama polana warta jest uwagi, a raczej to, co znajduje się w jej centrum. Natrafiamy tam bowiem na drzewo, które wyróżnia się spośród innych swoim ogromem. Rhienee wyróżnia się ogromnymi rozmiarami oraz tajemniczą siłą, jaka z niego emanuje. Niektórzy mówią nawet, iż to właśnie ono jest centrum życia dżungli i zapewnia jej siłę witalną, a bez niego wszystko by uschło i obumarło. Pewnym jest jednak, iż jego kory nie przebije żaden miecz, topór, niewrażliwy jest na strzały, bełty, jak i również niestraszna jest mu magia. Idealnie jednak nadaje się jako punkt orientacyjny czy też obserwacyjny, bowiem gęsto wyrastające konary pozwalają na łatwą wspinaczkę.
2
Postów
Polana
przez Castor
12.02.2014, 15:49
Dział zawiera nowe posty Rwąca rzeka
Przebiega przez całą długość dżungli i całkiem nieźle nadaje się jako punkt orientacyjny, mówiący w którą stronę iść. Biada jednak temu, kto zatrzymałby się przy niej na dłużej. Drapieżniki cierpliwie wyczekują w pobliżu na ofiarę, która zechce zaspokoić pragnienie i gdy tylko taką zlokalizują, marny jej los. Sama rzeka nie jest specjalnie głęboka, jednak prąd rwie z niezwykłą siłą, co mocno utrudnia przeprawienie się przez nią. Dobrym pomysłem jest powiększenie zapasów przy jej brzegach, złym natomiast obozowanie w pobliżu.
1
Postów
Brzeg rzeki
przez Castor
10.02.2014, 17:41
Dział zawiera nowe posty Tropikalne sady
Prawdopodobnie najbardziej przyjazne miejsce w całej dżungli, ale jednocześnie dosyć niebezpieczne. Na tym bowiem terenie znajduje się wiele drzew, krzaków i innych tego typu roślin, które rodzą przeróżne owoce. Najczęściej spotkać można tutaj zwierzęta roślinożerne, które przychodzą, aby się pożywić. W niezwykle wyrafinowany sposób wykorzystują to drapieżniki, które przybywają, aby wypatrzyć jakąś łatwą ofiarę i również zapewnić sobie posiłek. Trzeba być więc niezwykle czujnym na tym terenie i cały czas mieć oczy dookoła głowy.
1
Postów
Sady Rambutanu
przez Castor
10.02.2014, 17:55

|
Revia
Temat / Autor Odpowiedzi Wyświetleń Ostatni post [rosn.]
Aktualnie nie ma wątków spełniających podane warunki.[-]
Revia - informacje
Użytkownicy przeglądający ten dział: 1 gości
Nowe posty
Popularny wątek (nowe)
Zawiera Twoje posty
Brak nowych postów
Popularny wątek (brak nowych)
Zamknięty wątek

Szukaj w tym dziale:


formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja bez grafiki