Atarashii

Poddziały w "Dział Informacji Niepewnych"
  Dział Ostatni post
Dział zawiera nowe posty Bestiariusz
Szukasz informacji na temat konkretnego gatunku stwora? A może jesteś ciekaw co udało się zebrać do naszego bestiariusza? Zobacz więc i nasyć swą ciekawość! Pamiętaj, że ilekroć napotkasz gatunek, którego w księdze nie spisano, zapamiętaj jego wygląd i dodaj bestię do naszej księgi! Może to właśnie Ty będziesz miał okazję nazwać napotkaną kreaturę!
63
Postów
Rusałka leśna
przez Athlauna
22.09.2014, 19:15
Dział zawiera nowe posty Księga Demonów
Księga ta klasyfikuje demony wedle obranych standardów oraz zawiera ich szczątkową charakterystykę. Znajdziesz tutaj również wskazówki w jaki sposób powinniśmy się bronić przed nimi. Jako, że problem demonów jest stosunkowo młody, nie udało się wynaleźć sposobu na skuteczny kontratak. Jeśli dowiesz się czegoś ciekawego, proszę spisz to w tej księdze...
6
Postów
Kombinacje runiczne - spis & informacje
przez Castor
13.02.2014, 17:23
Dział zawiera nowe posty Księga Smoków
W księdze smoków znajdują się wszelkie dotychczas zebrane informacje o tych niezwykłych istotach. Dowiesz się jakiego typu smoka możesz napotkać i jak go sklasyfikować oraz czym się charakteryzują dane ich odmiany. Możliwe, że dowiesz się także czegoś o bogach jako, że sami są prawdopodobnie przedstawicielami smoczego gatunku. Pamiętaj jednak! Smoki w dużej mierze nie tolerują ludzi dlatego lepiej nie wchodź im w drogę. A przynajmniej jeśli zdołasz uciec...
8
Postów
Dirrma’num’el
przez  Kratos
14.02.2014, 14:25
Dział zawiera nowe posty Księga Zielarza
W tej księdze znajdują się wszystkie poznane dotąd zioła i ich specyfikacje. Dowiesz się również, w jaki sposób należy używać ziół i co z nich zrobić. Księga nieustannie jest poszerzana o nowe przepisy i nowe zioła, dlatego jeśli posiadasz wiedzę na temat jakiejś mało znanej receptury, bądź zioła - napisz je w tej księdze!
26
Postów
Receptury
przez  Kratos
14.02.2014, 12:44
Dział zawiera nowe posty Księga Nieobowiązkowa
Jesteś głodny wiedzy? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o otaczającym Cię świecie? Poznać historię miast, wejść w szczegółowe opracowania grup i odłamów religijnych? Poznać wiedzę, która wzbogaci Twoje postrzeganie realiów? Księga nieobowiązkowa zawiera w sobie wszystko to, czego nie musisz pojmować, a co możesz przeczytać i poznać dla własnej potrzeby. Warto zaglądnąć w wolnych chwilach.
4
Postów
V. FAQ
przez Niddfus
13.09.2018, 18:07

|
Dział Informacji Niepewnych
Temat / Autor Odpowiedzi Wyświetleń Ostatni post [rosn.]
  0 5287
11.02.2014, 11:35
Ostatni post:  Kratos[-]
Dział Informacji Niepewnych - informacje
Użytkownicy przeglądający ten dział: 1 gości
Nowe posty
Popularny wątek (nowe)
Zawiera Twoje posty
Brak nowych postów
Popularny wątek (brak nowych)
Zamknięty wątek

Szukaj w tym dziale:


formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja bez grafiki