Poddziały w "Valen"
  Dział Ostatni post
Dział zawiera nowe posty Górne Valen
Górne Valen zamieszkują przede wszystkim najbogatsi i najbardziej wpływowi obywatele jak burmistrz miasta, sędzia, gubernator, jego sekretarz czy chociażby zamożni kupcy. Wstęp tam mają tylko szanowani obywatele i majętni przybysze. W celu dostania się do górnej części miasta należy podać stojącej przed mostem straży sensowny powód lub specjalny glejt. Znajduje się tam przede wszystkim odnowiony teatr, galeria sztuki, w której przebywają cenne dzieła oraz główna siedziba ważnych, zaraz po królu, osób podejmujących decyzje o państwie i wyznaczających nowe reformy dlatego teren miasta Valen jest szczególnie chroniony przez królewską armię. Oprócz rozrywki dla umysłu, można też zaznać uciechy cielesnej, dlatego też w dzielnicy tej znajduje się ekskluzywny dom publiczny "Pończocha", do którego wstęp ma jedynie elita.

253
Postów
Kuźnia rodziny Tazarów
przez Bron
05.11.2018, 15:50
Dział zawiera nowe posty Dolne Valen
Zamieszkują prości obywatele, niższa klasa społeczna oraz przede wszystkim rzemieślnicy. Znajduje się tu również pilnie strzeżony magazyn srebra, codziennie odbierający urobek z tutejszej kopalni usytuowanej po zachodniej części portu. Następnie wydobyty minerał zostaje na miejscu w kuźni przetopiony na srebrne monety z domieszką miedzi i rozsyłany po kraju pełniąc funkcję waluty. W głębi znajduje się największy rewir w mieście zwany dzielnicą portową o nie najlepszej reputacji. Mimo wszystko, Dolne Varen jest dobrym miejscem na inwestycje. Prosty lud jest głupi, łatwo go wykiwać.

689
Postów
Kwatery Strażników
przez Skygan
35 minut(y) temu
Dział zawiera nowe posty Dzielnica Portowa
Najmniej sprawdzana przez straż część miasta co skutkuje swawolą dla okolicznych meneli. Dochodzi tutaj do licznych bójek i kradzieży. Znajduje się tam zwabiająca pijaczków knajpa, charakterystyczny dla portów rybny targ i drogocenna dla miasta kopalnia srebra. Grasujące na tym obszarze złodziejskie szajki terroryzują okolicznych mieszkańców, a wyzysk z dnia na dzień się rozwija. To właśnie tu mieszkają największe "szumowiny" w Atarashii. Przez brak uregulowanych patroli straży, kwitnie przestępstwo. Wieczorem zbiera się tu wiele osób, aby zaglądnąć do kieliszka i ''narobić szumu''.

323
Postów
Stoiska u Rurharvy
przez Gareth
10.03.2019, 18:53

|
Valen
Temat / Autor Odpowiedzi Wyświetleń Ostatni post [rosn.]
  32 3041
26.03.2019, 03:33
Ostatni post: Skygan
 
Peryferie Valen (Stron: 1 2 3 4 ... 11 )
105 50336
09.09.2018, 01:23
Ostatni post: Mest[-]
Valen - informacje
Użytkownicy przeglądający ten dział: 1 gości
Nowe posty
Popularny wątek (nowe)
Zawiera Twoje posty
Brak nowych postów
Popularny wątek (brak nowych)
Zamknięty wątek

Szukaj w tym dziale:


formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna