Poddziały w "Valen"
  Dział Ostatni post
Dział zawiera nowe posty Górne Valen
Górne Valen zamieszkują przede wszystkim najbogatsi i najbardziej wpływowi obywatele jak burmistrz miasta, sędzia, gubernator, jego sekretarz czy chociażby zamożni kupcy. Wstęp tam mają tylko szanowani obywatele i majętni przybysze. W celu dostania się do górnej części miasta należy podać stojącej przed mostem straży sensowny powód lub specjalny glejt. Znajduje się tam przede wszystkim odnowiony teatr, galeria sztuki, w której przebywają cenne dzieła oraz główna siedziba ważnych, zaraz po królu, osób podejmujących decyzje o państwie i wyznaczających nowe reformy dlatego teren miasta Valen jest szczególnie chroniony przez królewską armię. Oprócz rozrywki dla umysłu, można też zaznać uciechy cielesnej, dlatego też w dzielnicy tej znajduje się ekskluzywny dom publiczny "Pończocha", do którego wstęp ma jedynie elita.

237
Postów
Klasztor Erernistów
przez Avaraad
12.08.2018, 14:44
Dział zawiera nowe posty Dolne Valen
Zamieszkują prości obywatele, niższa klasa społeczna oraz przede wszystkim rzemieślnicy. Znajduje się tu również pilnie strzeżony magazyn srebra, codziennie odbierający urobek z tutejszej kopalni usytuowanej po zachodniej części portu. Następnie wydobyty minerał zostaje na miejscu w kuźni przetopiony na srebrne monety z domieszką miedzi i rozsyłany po kraju pełniąc funkcję waluty. W głębi znajduje się największy rewir w mieście zwany dzielnicą portową o nie najlepszej reputacji. Mimo wszystko, Dolne Varen jest dobrym miejscem na inwestycje. Prosty lud jest głupi, łatwo go wykiwać.

226
Postów
Gospoda 'Pod Łososiem'
przez Isidur
11.08.2018, 20:04
Dział zawiera nowe posty Dzielnica Portowa
Najmniej sprawdzana przez straż część miasta co skutkuje swawolą dla okolicznych meneli. Dochodzi tutaj do licznych bójek i kradzieży. Znajduje się tam zwabiająca pijaczków knajpa, charakterystyczny dla portów rybny targ i drogocenna dla miasta kopalnia srebra. Grasujące na tym obszarze złodziejskie szajki terroryzują okolicznych mieszkańców, a wyzysk z dnia na dzień się rozwija. To właśnie tu mieszkają największe "szumowiny" w Atarashii. Przez brak uregulowanych patroli straży, kwitnie przestępstwo. Wieczorem zbiera się tu wiele osób, aby zaglądnąć do kieliszka i ''narobić szumu''.

320
Postów
Wejście do kopalni
przez Avaraad
26.07.2018, 20:13

|
Valen
Temat / Autor Odpowiedzi Wyświetleń Ostatni post [rosn.]
 
Peryferie Valen (Stron: 1 2 3 4 ... 11 )
104 33834
10.06.2018, 22:26
Ostatni post: Avaraad[-]
Valen - informacje
Użytkownicy przeglądający ten dział: 1 gości
Nowe posty
Popularny wątek (nowe)
Zawiera Twoje posty
Brak nowych postów
Popularny wątek (brak nowych)
Zamknięty wątek

Szukaj w tym dziale:


formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna