Atarashii

Poddziały w "Lothil"
  Dział Ostatni post
Dział zawiera nowe posty Zamek królewski
Zamek Królewski to budowla, którą widać praktycznie od granic Lothil i trudno pomylić ją z jakąkolwiek inną. Zbudowany jest z jasnych kamieni, o których wygląd i czystość codziennie dba sztab ludzi, wysoki na kilka pięter ponad głowy ludzi, napawa zachwytem i swoją prezencją. Urzęduje tam król wraz ze swoją radą, z jego inicjatywy również organizowane są tam przeróżne bale i spotkania. Często wykorzystywane są do tego otaczające zamek wielkie ogrody, w których rosną prawie niezliczone odmiany kwiatów i innych roślin. Mimo to, że kwiecia już jest tam od groma, pracujący tam ogrodnicy nadal wymyślają coraz to nowsze gatunki. Oczywiście zamek nie słynie tylko z rekreacji – usytuowany jest tam również Wielki Sąd, gdzie sam król osądza występki wyższej rangi. Ci, którzy popełnili największe zbrodnie, trafiają do ciemnych i nieprzyjemnych lochów, położonych na najniższym piętrze zamku. Nikt, kto do nich trafił, nigdy nie był zachwycony tym miejscem.

55
Postów
Sala tronowa
przez Athlauna
19.05.2019, 12:24
Dział zawiera nowe posty Dzielnica kupiecka
Dzielnica Kupiecka jest jedną z weselszych i bardziej rozwiniętych dzielnic w Lothil. Znajduje się tam karczma, w której zawsze znajdziemy kogoś chętnego do opowiedzenia jednej z legendarnych opowieści lub historii, jakie to mu się kiedyś przytrafiły. Zazwyczaj są to osoby ze znajdującej się w pobliżu dosyć licznej gildii kupieckiej. Jeżeli jednak już się do takowego zagada, to trzeba poświęcić mu trochę czasu, bowiem nie lubią, gdy ktoś odchodzi zanim oni zdążą dokończyć swe opowieści. Niedaleko karczmy znajdziemy również dobrze zaopatrzony plac targowy, na którym możemy wyszukać wiele ciekawych rzeczy. Oczywiście należy uważać, bo nie wszyscy ludzie są uczciwi, i tylko czekają, aby oskubać kogoś z dobytku.

610
Postów
Karczma "Stara Rama"
przez Widurr
14.12.2020, 13:54
Dział zawiera nowe posty Dzielnica mieszkalna
Jak sama nazwa mówi, dzielnica mieszkalna to miejsce, gdzie usytuowane jest większość budynków mieszkalnych. Poustawiane są one w rzędach, lecz można znaleźć jeszcze kilka mniejszych, pojedynczych domów. Jednak mimo to, że jest to najbiedniejsza dzielnica, kamienice piętrzą się wysoko ponad głowy przechodniów. Przez to, że nikt o nie nie dba, z biegiem czasu stają się one jednak coraz bardziej zniszczone i zrujnowane. Na ulicach można również znaleźć wiele śmieci, bowiem mieszkańcy nie dbają zbytnio o otoczenie w jakim żyją.

418
Postów
Dom Publiczny "Kwitnąca Róża"
przez Mirrodin
24.04.2020, 09:43

|
Lothil
Temat / Autor Odpowiedzi Wyświetleń Ostatni post [rosn.]
 
Port (Stron: 1 2 3 4 ... 10 )
94 87134
25.04.2020, 19:31
Ostatni post: Mama Tabitha
  20 30827
23.07.2018, 17:16
Ostatni post:  Kratos
  4 5936
20.05.2018, 14:34
Ostatni post: Duriel[-]
Lothil - informacje
Użytkownicy przeglądający ten dział: 3 gości
Nowe posty
Popularny wątek (nowe)
Zawiera Twoje posty
Brak nowych postów
Popularny wątek (brak nowych)
Zamknięty wątek

Szukaj w tym dziale:


formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja bez grafiki