Atarashii

Poddziały w "Zamek królewski"
  Dział Ostatni post
Dział nie zawiera nowych postów Wieża rady
Najwyższa z wież wznoszących się nad zamkiem królewskim. To właśnie tutaj urzędują najwyżsi magowie z całych krain Atarashii, spekulując nad różnymi tematami dotyczącymi świata. W tym miejscu prowadzone są także dyskusje z udziałem króla, oczywiście te bardziej poważne i nie znoszące zwłoki. Można tam usłyszeć rozmowy między innymi o tym, jak rozwinąć magię na świecie, czy też co zrobić z magicznym przestępcą. Ogólnie to tutaj decyduje sie o losach tej części Atarashii, która korzysta z magii i posługuje się nią na co dzień.
0
Postów
Nigdy
Dział zawiera nowe posty Ogrody Królewskie
Ogrody królewskie zajmują naprawdę pokaźne tereny, w związku z czym można tam organizować wiele atrakcji oraz imprez. Otaczają cały zamek, jednak w każdym miejscu prezentują się równie dobrze, nawet w tych rzadziej uczęszczanych. Podczas gdy są one otwarte do użytku publicznego, wszyscy poruszają się tam eleganckimi, wysypanymi białym żwirem ścieżkami, a gdzieniegdzie można i spotkać marmurowe posągi w podobnym kolorze. W innym przypadku, gdy ogrody nie są ogólnodostępne dla ludności, wejść do nich pilnuje kilku strażników z gwardii. W przeznaczonych do tego miejscach znajdziemy również różnego rodzaju wysepki, niektóre otoczone nawet niewielkim zbiornikiem wodnym. Oczywiście każda z nich pokryta jest kwiatami lub inną roślinnością, która wpasowuje się w teren ją otaczający. Żywopłoty w ogrodach są starannie przystrzyżone, jak i prawie o każdej porze roku nabierają pięknego, zielonego koloru. O cały wygląd ogrodu dbają ogrodnicy, sumiennie wypełniający swoje zadania.
17
Postów
Ogrody północne
przez Duriel
28.08.2017, 23:58
Dział nie zawiera nowych postów Lochy
Mimo tego, że zamek królewski w Lothil uważany jest za najpiękniejszą budowlę tych krain, to nawet i tutaj są lochy, które w swoim wnętrzu przetrzymują wielu przestępców. Można tutaj spotkać morderców, gwałcicieli i innych skazańców, którzy popełnili przestępstwo wymagające odizolowania od społeczeństwa za karę lub z przymusu... Albo z obu tych powodów. Lochy są suche, a więźniowie mimo braku światła dziennego, żyją w dość dobrych warunkach z racji tego, że mają możliwość kąpieli jak i wyczyszczenia swoich cel. Król jest po prostu zbyt łaskawy dla ludzi śpiących pod jego zamczyskiem.
0
Postów
Nigdy
Dział nie zawiera nowych postów Wielki sąd
Wielki, biały budynek z wieloma złotymi zdobieniami, które doskonale współgrają z resztą budynku. Budowla o wielkich oknach rzucających wiele światła do wnętrza budynku, dzięki czemu wszystkie ważniejsze placówki są przez to doskonale eksponowane. Można tam znaleźć wiele rzeźb ukazujących prawych ludzi, którzy w jakiś sposób zapisali się na kartach historii. Wielki sąd, jak sama nazwa wskazuje, służy do osądzania ludzi. Skazuje się tutaj na wyroki różne osoby, zwykle postawione wysoko, jak i takie, które wyrządziły niewyobrażalne krzywdy ludności jak i całej ludzkości. Gdy delikwent dostanie już wyrok, prowadzony jest do lochów poprzez przejście we wnętrzu sądu, które pilnowane jest przez zwykłych gwardzistów i magiczne istoty.
0
Postów
Nigdy

|
Zamek królewski
Temat / Autor Odpowiedzi Wyświetleń Ostatni post [rosn.]
  18 9501
19.05.2019, 15:24
Ostatni post: Athlauna
  18 20287
01.11.2014, 00:10
Ostatni post: Nemeth[-]
Zamek królewski - informacje
Użytkownicy przeglądający ten dział: 1 gości
Nowe posty
Popularny wątek (nowe)
Zawiera Twoje posty
Brak nowych postów
Popularny wątek (brak nowych)
Zamknięty wątek

Szukaj w tym dziale:


formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja bez grafiki