Atarashii

Utknąłem w sesji - pomocy!

Ten temat służy do zgłaszania przez graczy sytuacji, w których utknęli w sesji bez wyjścia. Piszecie od kiedy, z kim i gdzie.

— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.

12.11.2015, 21:12
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Utknąłem w sesji z Welnyrem od 28 lutego. 0 kontaktu, nie zgłaszał nieobecności, na gg nie odpisuje. Tutaj temat: https://atarashii.pl/showthread.php?tid=1289
Halp!
17.03.2016, 16:28
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Hmmm... Mogę na jakiś czas Cię przejąć, ale nie obiecuję, że dam radę regularnie dawać odpis za odpisem. Przejąłbym sesję do momentu aż znajdziesz zastępcę lub kiedy Welnyr powróci. Nie mam niestety wystarczająco czasu aby wziąć Luxtera na pełen etat a Welnyr możliwe, że ma problemy jakieś w Anglii (Chwilowo nie wnikam). W każdym razie, cokolwiek się dzieje moją propozycję już znasz. Jeśli się zgadzasz, prześlij mi streszczenie tego co się działo i dzieje w sesji drogą prywatnych wiadomości.

21.03.2016, 00:00
Przeczytaj Znajdź Cytuj

No dobra.
Trzy miesiące czekania to trochę długo.
Utknęłam wraz z Sothem w sesji z Taarpenem.

https://atarashii.pl/showthread.php?tid=920

W zasadzie walka już jest skończona to jakbyśmy mogli po prostu napisać że już spokojnie do Valen się dostaliśmy, to by było fajnie.
27.03.2016, 12:29
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Zaczekajcie jeszcze. Chcę dzisiaj dać odpis Luxterowi, przeglądnę Waszą sesje i albo dam jeden wpis MG żeby skończyć Wam wątek, albo pociągniemy go do końca tak jak powinno to być. Ewentualnie, może uda się skontaktować z Taarpenem. W każdym razie - zobaczymy. Dajcie mi czas do wieczora. Chce wszystkich graczy ogarnąć, ale nie dam rady też wszystkich przygarnąć.

Chyba, że jakiś MG poza mną zechce Was w tym temacie wesprzeć, bo czas mu pozwoli machnąć te 1-2 odpisy.

27.03.2016, 14:23
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Zarówno ja jak i Eris jesteśmy utknięci w sesji w Valen w karczmie. Prowadzi nas Celty, który około tydzień temu zgłosił nieobecność na czas bliżej nieokreślony. Co prawda zapowiedział że dopchnie naszą sesję do punktu w którym ktoś będzie mógł nas przejąć, jednak na forum ostatni raz był 13.11 a w żaden sposób nie jestem w stanie się z nim skontaktować. Nie chcę w tej sytuacji go wyczekiwać i być kolejną sprawą na głowie zajętego. Dlatego niniejszym, szukamy kogoś kto mógłby nas przygarnąć. Mogą być konsultacje, może być też zwykłe postowanko.
POZDRAWIAM SERDECZNIE!
19.11.2018, 11:51
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Utknąłem w sesji z Isyrahisem, którego nie ma i wątpię żeby wrócił. Nie ma go na discordzie, a sam nie mam z nim żadnego możliwego kontaktu. Jeśli chodzi o tą sesje to właściwie sam nie chce jej kontynuować. Wolałbym po prostu stamtąd uciec. Jestem teraz w lesie przy Peronie: https://atarashii.pl/showthread.php?tid=1096&page=5

Walka się dopiero nawiązała, bo chciałem jak najszybciej odpisać po powrocie na wszelki wypadek jakby Isyr wrócił. https://img1.dmty.pl//uploads/201312/138...dc_600.jpg
18.02.2019, 20:08
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Pomocy?!
Utknąłem w sesji z Tandarą.
Za trzy dni minie miną dwa miesiące od ostatniego wpisu w sesji oraz za jakiś tydzień miną również dwa miesiące odkąd Tandara jako Mistrz Gry ogłosiła miesięczną nieobecność. W tym temacie nic się nie zmieniło ani informacji, że jeszcze jej nie będzie ani informacji, że może lub kiedy wraca. Tym bardziej jest to dziwne, że na forum i na discord jest praktycznie codziennie.
I żeby nie było, że to znowu ja się czepiam czy mam pretensje, ale wydaje mi się, że chociażby w stosunkach czysto międzyludzkich to jest coś nie w porządku.
There can be only One Draugdin!
We are fools to make war on our brothers in arms.

26.02.2021, 12:59
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja bez grafiki