AtarashiiŁowca Mirrodin
#1

Mirrodin
♦ Krwawa Mir ♦ 16 lat

WYGLĄD POSTACI
Jaka Mir jest, widzi każdy. Wysoka... a właściwie niska na sto pięćdziesiąt cztery centymetry nie odznacza się także jakąkolwiek krzepą. Nietrudno się domyślić, że nie pochodzi ze szlacheckiej rodziny. Spojrzawszy na jej brudne rude włosy, sięgające małych, rosnących jeszcze piersi, można by rzec, że rodziny nie posiada w ogóle. Wszystko w jej wyglądzie właściwie zdaje się krzyczeć, że ma się do czynienia z sierotą. Jej niepewny wzrok szarobłękitnych oczu, drobny i prosty nos, oraz zaciśnięte usta na których, zdawać by się mogło, uśmiech gości jeszcze rzadziej niż słowa. Pomimo całej tej żebraczej aparycji, Mirrodin jest w dość atrakcyjną szesnastolatką. By to ujrzeć jednak by trzeba było zobaczyć ją bez ciemnoszarego płaszcza z kapturem, który zasłania przed okiem jej niewątpliwie ładną figurę.
Podczas rozmowy, jedynie jej wiecznie przestraszony wzrok kontrastuje ze zdystansowaną postawą osóbki. Spojrzenie panny kontrastuje właściwie ze wszystkim, a przerażenie wymalowane w rozszerzonych źrenicach nigdy nie jest odpowiednie do sytuacji. Jakoby widziały coś, czego nigdy ujrzeć nie powinny.
Szyję dziewczyny zdobi srebrny naszyjnik na łańcuszku, w którego oprawie znajduje się kamień wyglądający na kawałek obsydianu, czy innego czarnego kruszcu. Przy sznurku przepasającym jej szatę doszyta jest skórzana pochwa, odbiegająca kolorystyką od ubrania, w której znajduje się prosty sztylet, najprawdopodobniej narzędzie samoobrony. Sam płaszcz posiada jeszcze kilka kieszeni, rozmieszczonych w dość chaotyczny sposób.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.10.2016, 00:30 przez Mirrodin.)

12.10.2016, 13:40
Przeczytaj Znajdź
Łowca Mirrodin
#2

13.10.2016, 18:08
Przeczytaj Znajdź
Łowca Mirrodin
#3— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.13.10.2016, 22:20
Przeczytaj Znajdź
Łowca Mirrodin
#4

16.10.2016, 00:36
Przeczytaj Znajdź
Łowca Mirrodin
#5— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.16.10.2016, 10:54
Przeczytaj Znajdź
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja bez grafiki