Mędrzec Daniel

Daniel Algor
♦ Zwiastun Burzy ♦ 20 lat

WYGLĄD POSTACI
Zimno otaczające me całe ciało spowodowało że mój wygląd nie jest typowy dla żadnego człowieka w moim wieku. Od małego wychowywany przez władcę zimnego wiatru zarówno jak i moja skóra, mięśnie a nawet włosy na głowie uległy zmianie. Począwszy od góry, moją wizytówką są śnieżnobiałe włosy oraz błękitne oczy. Trudno nie zauważyć tej białej czupryny oraz zimnego spojrzenia w tłumie. Jeśli zaś chodzi o tułów, jest on wyrzeźbiony, ukazujący wiele blizn i śladów walki na mroźnych terenach tego świata. Należy także dodać że przez całą prawą rękę widnieje smoczy tatuaż. Ogon zaczyna się przy barku i oplatując całe ramie paszcza kończy się przy dłoni. Z daleka można mnie uznać za chuchro, jednakże z chwili na chwilę, gdy się ktoś mi przygląda może ujrzeć wysokiego na sto osiemdziesiąt osiem centymetrów, dobrze zbudowanego młodzieńca, którego wzrok wlepiony w ofiarę może wprawić w niemały dyskomfort.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.08.2017, 21:52 przez Daniel.)

Umiejętności Daniela:
Dzięki jednej z moich umiejętności, gdy spojrzycie mi w oczy możecie czuć się nieco niepewnie, czuć delikatny dyskomfort a nawet mały strach. Fajnie by było jakbyście to uwzględnili podczas rozmowy ze mną.

16.08.2017, 23:12
Przeczytaj Znajdź
Mędrzec Daniel

18.08.2017, 11:48
Przeczytaj Znajdź
Mędrzec Daniel

Umiejętności Daniela:
Dzięki jednej z moich umiejętności, gdy spojrzycie mi w oczy możecie czuć się nieco niepewnie, czuć delikatny dyskomfort a nawet mały strach. Fajnie by było jakbyście to uwzględnili podczas rozmowy ze mną.

18.08.2017, 12:25
Przeczytaj Znajdź
Mędrzec Daniel

18.08.2017, 22:18
Przeczytaj Znajdź

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna