AtarashiiRadykalny Ilhen
#1
Na szlaku między Valen a Lothil zostały rozwieszone niepokojące informacje dotyczące obecnie panującej sytuacji wewnątrz odłamu Ilhenistów.

Cytat:
OBWIESZCZENIE

Informuje się, że na terenie miasta portowego Valen doszło do dziwnego podziału wśród Ilhenistów. Nie są znane szczegóły, jednak plotki opowiadają o mężczyźnie chodzącym w masce, który nawraca ludzi na wiarę w Błogosławioną Ilhezin. Wraz z postępującym czasem, jego wpływ na obecne rządy religijne zaczyna robić się niebezpiecznie duży. Widziano kilka krwawych bójek, w których brały udział aktualnie dwie strony konfliktu. Nowy, radykalny odłam Ilhen oraz ten, jaki znamy od zawsze. Należy mieć się na baczności nim sąsiedzkie przepychanki przerodzą się w krwawe, święte wojny domowe.

Tonam Briggen, skryba kapitana Reyndolla

W Grimssdel pojawiło się kilka niezdarnie napisanych ogłoszeń na lokalnych tablicach. Kartki nie wyglądały zbyt estetycznie, ale tekst mimo swojej niezdarności dało się swobodnie odczytać.

Cytat:
PRZESTROGA

Cwaniaczku, który co wieczór sikasz mi na drzwi wejściowe - jeśli czytasz te słowa, to czytaj uważnie! Kupiłem sobie na rynku przedni Azaradzki Arbalest i będę teraz siedział z nim przy oknie, dzień w dzień, choćby do końca świata i na ciebie czekał. Więc jeśli nie chcesz mieć bełtu w dupie, chadzaj szczać gdzie indziej, chuliganie ty!

— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.28.09.2018, 00:04
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja bez grafiki