Łowca Ingo von Rosenburg
#1

Ingo von Rosenburg
♦ ♦ 23

WYGLĄD POSTACI

Dumna postura Ingo promieniuje wręcz odwagą i hartem ducha sprawiając, że wyróżnia się on z jakiejkolwiek ciżby. Jego pewne, lecz pełne gracji kroki czy ruchy idzie od razu rozpoznać, gdy miało się już z nim onegdaj od czynienia. Jednak nawet gdy spojrzy się nań po raz pierwszy znać było,iż jest zaprawionym w bojach mężem.  Nie wyróżnia się on jednak nigdy wzrostem mierzy bowiem tylko nieco ponad pięć i pół stopy. Jest młody, ale cała jego młodość niknie gdzieś w oblepiającym go niemal zawsze kurzu traktów i posoki. O jego wieku daje znać głównie mała ilość szram zdobiących jego ciało.

Ingo ma ostre rysy twarzy i mocno zarysowaną szczękę, mimo to jednak jego oblicze zdaje się być łagodne i miłosierne. Zapewne jest to sprawą ciepłych, brązowych oczu patrzących na świat z troską i zadumą. Przez lewą część jego twarzy przebiegała płytka i wąska blizna, pewnie pamiątka po orężu oponenta. Podbródek rycerza porastał lekki i średnio widoczny zarost. Zdecydowanie mniej imponujący od blond loków opadających kaskadami na ramiona.

Nosi się zawsze jak do walki nie dbając o wygląd, gdyby nie to byłby pewnie bardziej przystojny, lecz nie leży to w jego interesie. Sprawia wrażenie sprawiedliwego i uczciwego wojaka i tak też pachnie. Jak ktoś ciągle w drodze bez chwili wytchnienia bijący się o sprawy większej i mniejszej wagi. Ma niski, melodyjny głos. Prawie zawsze spokojny nie licząc rzadkich chwil wzburzenia.


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.04.2019, 11:13 przez Ingo.)

08.04.2019, 17:50
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Łowca Ingo von Rosenburg
#2

09.04.2019, 00:41
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Łowca Ingo von Rosenburg
#3

Kłaniam się uniżenie szanownemu Narratorowi.
Mam nadzieję, że moje wypociny nie sprawiły przykrości swoim poziomem raczej niskich lotów. Informuję, że wszelkie poprawki zostały ukończone.
09.04.2019, 00:58
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna