Kendrew Telendas
#1

Kendrew Telendas
♦ ♦ 23

WYGLĄD POSTACI
Większość ludzi, gdy widzi go po raz pierwszy myśli o nim jak o dziecku, które nadal pomaga rodzicom na polu. W miarę łagodne linie twarzy, a także gładkie policzki bez zarostu tylko potęgują ten efekt. Prawdą jest jednak, że już dawno opuścił swój dom rodzinny i stał się samodzielnym człowiekiem. Gdy inni o tym słysza ponownie zaczynają mu się przyglądać i dopiero wtedy patrzą na niego całego, a nie tylko na kilka szczegółów. Był dosyć wysoki nawet jak na swoich rówieśników, a na dodatek posiadał jakieś tam mięśnie, chociaż daleko przed nim droga, aby móc porównywać się z rycerzami, czy też kowalami. Twarz, pomimo że o łagodnych rysach to posiadała w sobie pewną powagę i bijące doświadczenie. Patrzył na ludzi spod byka i rzadko kiedy się uśmiecha. Efekt potęguje czarna grzywka, która przysłania jego ciemnoniebieskie tęczówki.

Jeśli chodzi o jego ubiór to tak jak każdy normalny człowiek posiada różne ich komplety i pojedyncze elementy. Szczególnie w swoim mieszkaniu. Najczęściej jednak zakłada na siebie strój podróżny, który wykonany został z wytrzymałych i nieprzemakalnych materiałów. Składa się on z czarnego podkoszulka, która nie posiada rękawów. Na to narzuca się brązową narzutę, która dobrze utrzymuje ciepło. A na to wszystko zielony płaszcz, który lekko kamufluje w lesie, ale i stanowi główne zabezpieczenie przed wodą i wiatrem. Jasne spodnie zapinane na porządny, skórzany pas sięgają lekko pod kolana, a następnie wchodzą w wysokie, równie skórzane buty z piętnastoma oczkami na sznurówki. Warto dodać, że przedramienia i dłonie ma obwiązane jakimś czarnym kawałkiem materiału.

Na sam koniec trzeba wspomnień o pewnej charakterystycznej cesze w jego wyglądzie. Prawie zawsze jest on niewidoczny i szczelnie schowany pod ubraniami, ale myć się jakoś trzeba, a i do walki przeważnie je odkrywa. Chodzi dokładnie o runy, które zapisane zostały na całym jego ciele. Zaczynają się na karku, przechodząc do klatki piersiowej, potem ręce i brzuch, nogi i aż do stóp. Zwykle są koloru czarnego jak zwykłe tatuaże, ale przybierają różne kolory podczas wykorzystywania magii.

03.05.2019, 21:59
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna