Akolita Sinar Matahari
#1

Sinar Matahari
♦ Promyczek ♦ 28 lat

WYGLĄD POSTACI
Sinar to średniego wzrostu (165 cm) kobieta o wyraźnie wysportowanej sylwetce. Wyróżnikiem spośród tłumu stanowczo nie jest jej wzrost, no chyba, że tłum tworzą karzełki i dzieci. Ani nawet budowa. W tych aspektach jest niemal przeciętna. Oczywiście nie można jej zarzucić zaniedbania. Ma wyraźnie zarysowane mięśnie, a przy tym wciąż jest dość smukła. Nie jest za to przesadnie kobieca. Nie ma ani pokaźnego biustu, ani przesadnie wąskiej talii, ani nawet szerokich bioder. Nie znaczy to, że można ją pomylić z mężczyzną! Co to, to nie. Ma delikatnie zarysowany biust i całkiem zgrabny tyłek. Niestety „talia osy” zniknęła gdzieś pod mięśniami brzucha, których Sina ma pod dostatkiem. Pomyłkę z płcią przeciwną utrudnia również jej strój, który nie zakrywa za wiele. Dziewczyna na co dzień nosi na sobie krótki, skórzany „top” ze stójką, wykończony milusim futerkiem. Do tego ma obcisłe spodenki z brązowej tkaniny, a na nich przewiązaną złotym pasem skórzaną spódnicę „na zakładkę”, stanowiącą komplet do góry. Na resztę ubioru składają się bardzo miękkie, skórzane, sięgające kolan buty oraz tak samo wykonane rękawiczki. Wieczorami, które na pustyni potrafią być dość chłodne, zakłada na to wszystko płaszcz z ogromnym kapturem, również wykończony futerkiem. Jej strój stanowi całość i jest typowym strojem ćwiczeniowym, który ze względu na wygodę wybrała do ucieczki.
Kiedy już uda jej się dostać do stolicy, to nie strój będzie zwracał największą uwagę przechodniów. W porównaniu do całej reszty jest on całkiem normalny.
Pierwszą rzeczą przykuwającą uwagę przechodniów będzie z całą pewnością cera. Dziewczyna, jak przystało na jej miejsce urodzenia, jest stanowczo śniada, dokładniej ujmując jej skóra ma kolor mlecznej czekolady, i o dziwo podobnie pachnie, ale to raczej zasług balsamu z ziaren kakaowca. Jeśli mowa o skórze… drugą zauważalną rzeczą w wizerunku panny Matahari są białe tatuaże obecne na prawym ramieniu i brzuchu. Ta dość nietypowa, dla mieszkańców stolicy, ozdoba jest integralną częścią dziewczyny, czymś bardziej w rodzaju znamion niż faktycznych tatuaży. Historia tych wzoru sięga lat dziecięcych Sinar.
Idąc tropem niecodziennej ozdoby dotrzemy w końcu do twarzy dziewczyny, ponieważ również tu jest ona widoczne. Wzory skupiają się głównie po prawej stronie, wokół oka – dwie pionowe linie nad i dwie pod. Do tego dochodzę dwie kropki na środku czoła i pionowa linia ciągnąca się od jej wydatnej dolnej wargi, aż do podbródka. Cała reszta jest całkiem charakterystyczna dla kobiet z jej pochodzeniem. Sinar ma bowiem pełne, duże usta w kolorze kawy z mlekiem, lekko zadarty nos o szerszych płatkach oraz czarne jak noc oczy. Całokształt nadaje jej dość egzotycznego, w rozumieniu mieszkańców stolicy, wyglądu. Ciężko jej jednak odmówić urody i uroku osobistego, szczególnie kiedy jej usta układają się w szeroki uśmiech pokazując białe zęby, mocno kontrastujące z ciemną cerą. No i te oczy, niby czarne jak noc, ale ma się poczucie, że to ciepła noc, podczas której nic złego się nie wydarzy.
Ostatnim elementem jej wyglądu wartym opisania są z pewnością jej włosy. Mające ciepły odcień brązu loczki, które w słońcu połyskują na rudo-czerwono. Sięgają ramion i w znacznej większości żyją własnym życiem na jej głowie. Wyjątek stanowi prawy bok głowy Sinar, na który zawsze znajdują się skrzętnie zaplecione cztery warkoczyki. Nie mniej, nie więcej. Zawsze dokładnie cztery.
To co jest dość rozpoznawalne dla dziewczyny (jakby nie była już wystarczająco rozpoznawalna) to jej sposób poruszania. W wyniku lat spędzonych na treningach równowagi i akrobatyki jej ruchy są niezachwiane, ale jednocześnie pełne wdzięku i niemal kociej gracji. Stąpa cicho, przez co często udaje jej się „zaskoczyć” kogoś swoją obecnością, zupełnie przypadkiem.


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.08.2019, 15:45 przez Sinar Matahari.)

26.08.2019, 00:47
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Akolita Sinar Matahari
#2

26.08.2019, 14:39
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Akolita Sinar Matahari
#3

26.08.2019, 16:02
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna