Ankieta: Czy pojawisz się na Ataconie 2-3 listopada?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.


Atacon 2019
#1ej cześć i czołem, Wielkiem Duronorem drogie Ataraszki! Nadszedł ten Wielki Dzień, kiedy po raz 2 ruszamy ze zlotem AS'ów! Tym razem spotkanie będzie nosić nazwę Atacon i odbędzie się wstępnie na obrzeżach Krakowa w osadzie Kryspinowa! Zlot planujemy na 2-3 listopada, zaraz po Helloween. Z tej okazji motywem przewodnim będzie nasze własne Ataraszkowe "Dyniowe" Święto! C:

Ponieważ dopiero zaczynamy przygotowania do zlotu, miejscowość spotkania może jeszcze ulec zmianie. Natomiast na pewno odbędzie się ono na terenie Krakowa lub jego obrzeżach (Kryspinów). Puszczamy ankietę, kto już wie, że pojawi się na Ataconie. Pomoże nam to ustalić rezerwację domku dla nas.

Pobyt w ośrodku będzie kosztował od około 48zł do 60zł. Transport do Krakowa załatwiacie sami, jeśli chodzi o transport do Kryspinowa, to bardzo możliwe, że uda nam się zorganizować wyjazd jednym, dużym, prywatnym autem. Wtedy złożymy się tylko na paliwo C:

Wynajęcie domku dla 8 osób to 480zł, jeśli będzie nas więcej (a na to liczymy), spróbujemy indywidualnie dogadać się z właścicielem ośrodka. Dodatkowo jeśli będzie z Waszej strony zainteresowanie, to możemy zamiast 1 nocy, zrobić 2 C:

Zróbcie szum, durr i hałas! Niech wszystkie Ataraszki wiedzą, że dzieje się wielki EVENT!

Żeby wyjazd miał też smaczek, wrzucajcie propozycje piosenki, która będzie nam robić za motyw przewodni! Będziemy się dobrze bawić, tańczyć, grać i śpiewać w super atmosferze, w super miejscu! Piszcie komentarze z propozycją muzyki. Podzielcie się także swoimi sugestiami co do wyjazdu. Co chcielibyście żeby się tam znalazło? C:

Ostateczne zapisy pojawią się, kiedy będziemy mieli jasność ile osób jest gotowych ubrać pelerynę AS'a i przybyć do Krakowa na Spotkanie Wielkich Bohaterów 2.  Cool

Duronor z Wami Bohaterowie!
Wasz Wujek Kratos


— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.25.09.2019, 23:44
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Atacon 2019
#2

https://youtu.be/q6-ZGAGcJrk polecam to albo/i oryginał. Zapisy nie wiem dzie są ale z wielka chęcią się pojawie ^,^
26.09.2019, 10:25
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Atacon 2019
#3


 1. Do 5 października czekam na informacje od Was kto jedzie.
 2. Do 10 października ostatecznie wybierzemy miejsce w odniesieniu do ilości chętnych.
 3. Do 15 października zbierzemy złote monety i przelejemy je za ośrodek


— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.26.09.2019, 14:28
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Atacon 2019
#4

Hej ptysie. Wybaczcie, że daję info teraz, ale nie było mnie przez ostatnich kilka dni w domu. Na dzień dzisiejszy mamy 10 osób zapisanych na Atacon. Lista poniżej:

 1. Alex Lingard OPŁACONY
 2. Chichi OPŁACONY
 3. Derak OPŁACONY
 4. Gareth OPŁACONY
 5. Kiverius Izutori OPŁACONY
 6. Kratos OPŁACONY
 7. Mest OPŁACONY
 8. Sinar Matahari OPŁACONY
 9. Tandara OPŁACONY
 10. Vin OPŁACONY

Żeby dopiąć wszystkie sprawy organizacyjne musimy mieć informacje kto się pojawi na 100%. Kwota za nocleg 25zł. Pieniążki przelewacie na mój rachunek, a ja zajmuję się resztą. NR RACHUNKU - 80 1140 2004 0000 3302 7636 4580 z tytułem NICK - ATACON. Do końca piątku (11.10) będę czekał na wpłatę od Was. Przelew traktujemy jako potwierdzenie Waszego pojawienia się na Ataconie. Zaraz po otrzymaniu od Was opłaty za nocleg, będziecie mieli wrzucony status OPŁACONE C:

Nocować będziemy tutaj.


— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.08.10.2019, 23:37
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Atacon 2019
#5

Atacon to bardzo wyjątkowa sprawa, rzadka i praktycznie niepowtarzalna. To ten czas kiedy zakochujemy się w tej jednej chwili gdy spotykamy się paczką ludzi z Internetu, którzy tak naprawdę się nie znają, ale mimo to są gotowi przejechać nieraz paręset kilometrów pomimo tej niepewności! I to jest ten moment kiedy Atarashii jest na szczycie!

Wybór banalny, ale w moim stylu xD Proste, nieskomplikowane i prawdziwe Radość
14.10.2019, 15:49
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Atacon 2019
#6

Nocleg został opłacony. Wejście do hostelu, mamy od godziny 14:00 dnia 2 listopada. Nocleg musimy opuścić 3 listopada najpóźniej do godziny 10.

Plan jest następujący:
 1. 2 listopada (sobota) o godzinie 10 (plus minus, w zależności od Waszego dojazdu) spotykamy się na Dworcu Głównym w Krakowie. Żeby nie było fakapów, dostajecie nr do wujka Kratosa. Zaopatrzcie się w powerbanka na wszelki wypadek. c:
 2. Na dworcu dzwonicie i mówicie, gdzie jesteście a ja/my będziemy zbierać wszystkich jak pokemony C:
 3. Idziemy coś zjeść! Żeby nie było za dużo taszczenia bagaży, skoczymy sobie potencjalnie do Galerii Krakowskiej, ale! Jeśli będziecie mieli taką chęć (dajcie znać), to zrobię nam rezerwację w Galerii Kazimierz do typowo amerykańskiej restauracji i zjemy sobie coś zajebistego w Jeffie. Z całego serduszka polecam to miejsce za jedzenie i klimat. C:
 4. Jedziemy prosto do hostelu. Tam szykujemy wspólnie plan na resztę dnia. Możemy się zaopatrzyć w jakieś Gumialko, Przepalankę Azaradzką czy po prostu Perłę Export w lokalnej tawernie i spędzić czas w hostelu na różnych gierkach c: Ale możemy też wyskoczyć z hostelu do Hexa, który jest lokalem stylizowanym na tawernę fantasy, w którym to będziemy mogli pograć w różne planszówki w równie świetnej atmosferze!
 5. Poszwendajmy się po Rynku w Krakowie! Bawmy się, śmiejmy się!
 6. Przepraszam, czy pozwoli Pani do tańca? Wieczorem przejdziemy się (jeśli będziecie mieli ochotę) do klubu na jakieś densy a może karaoke? Tego wieczoru możemy być królami na tym dencingu.
 7. Wracamy do hostelu. Rano ogarniamy się z rzeczami, wymeldowujemy i lecimy na śniadanko (wybierzemy gdzie zjeść c: )
 8. Jedziemy na rynek, bawimy się tak długo jak tylko możemy i powoli odprawiamy Wszystkich Wielkich Bohaterów z powrotem do domu. Ah! No i oczywiście, wszyscy musimy sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia! c:


— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.15.10.2019, 14:49
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna