AtarashiiNowy kreator postaci
#1
itajcie Bohaterowie! Na forum przez dłuższy czas nie pojawiały się ogłoszenia i newsy. Wszystkie takie wiadomości lądowały na naszym serwerze Discord. Wracamy jednak do dawnej formuły i będziemy umieszczać posty na obu platformach.

Przejdźmy jednak do głównego tematu newsa. Od kilku miesięcy opracowujemy nowy, zaawansowany kreator postaci. Dzisiaj jest dzień, w którym jego pierwsza wersja staje się dostępna dla wszystkich osób. Planujemy wciąż ulepszać nasze nowe narzędzie, ale jest już ono na tyle sprawne, że postanowiliśmy wyłączyć pozostałe metody tworzenia KP. Co z istniejącymi kartami? Już wkrótce WSZYSTKIE stare karty zostaną automatycznie przeniesione do nowego systemu.

Czym się wyróżnia nowy Kreator / Czym się kierowaliśmy podczas jego tworzenia? Przede wszystkim prostotą i przejrzystością. Wiele osób rezygnuje z grania na Atarashii przez skomplikowany proces tworzenia karty. Jest to duży krok w kierunku łatwiejszego pozyskiwania nowych graczy, jak i ułatwienia życia obecnym forumowiczom. Dotychczasowe metody miały liczne wady. Osoby tworzące postać musiały bawić się w dzikie kody BBCode, mierzyć z licznymi bugami i szukać informacji po całym forum. Nowy kreator nie wymaga używania BBCodu i powie Wam co należy zrobić w każdym z kroków. Wyświetli link do odpowiedniego wątku w bibliotece, pokaże jakiś przykład itd.

Jak uruchomić nowy kreator? Wszystko dzieje się jak dotychczas. Wystarczy przejść do tworzenia wątku w dziale z kartami, lub edytować istniejącą kartę, a system przeniesie Was tam gdzie trzeba.

To wszystko w dzisiejszym newsie, ale to nie koniec nowości jakie czekają Was w najbliższym czasie. Trzymajcie rękę na pulsie!

STÓJ ! BO JAK CIĘ GRABIAMI PIERDOLNĘ !


23.03.2021, 16:02
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja bez grafiki