Atarashii

Mały domek

Słowa chłopaka bardzo powolnie docierały do dziewczyny. Jedna rzecz ją uderzyła:
- Chwila, od rady? Jesteś magiem? - uśmiechnęła się ponownie. W jej oczach błysnęły iskierki i pochyliła się delikatnie w stronę rozmówcy. - W takim razie możliwe, że spotkamy się jeszcze nie raz i to w bardziej oficjalnych sytuacjach. Nie jestem delikatna, wtedy doskonale się o tym przekonasz - dodała jeszcze i wzięła duży łyk nowoprzyniesionego napoju.

— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.

26.07.2013, 14:29
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Mały domek

Tak, jestem od rady. Lecz nie param się tak bardzo magią, a używam katan. W jednym zdaniu jestem Łowcą. A to iż mówisz że się spotkamy na misji oznacza że także jesteś od rady... Ciekawe. W takim razie... Może masz ochotę Mi towarzyszyć w drodze do urzędu aby sprzedać tą hałupę... I kupić nowy, większy dom? Zapytał Dzulli.
26.07.2013, 14:34
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Mały domek

Blondynka zamyśliła się chwilę. Nie miała żadnych planów, właściwie to nie miała nic do roboty. Kolejna podróż nie byłaby niczym nadzwyczajnym, właściwe nie widziała w niej żadnego większego celu. No, może prócz lepszego poznania nowego kolegi.
- Właściwie to nie mam nic przeciwko. Szkoda tylko domku, całkiem ładny jest... - podniosła się i wyjrzała przez okno. - No dobrze, więc chodźmy.

— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.

26.07.2013, 14:41
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Mały domek

Hmm...Dziękuję. Odparł Łowca kiedy Dzulia przyjęła jego propozycję. Mężczyzna szybko ogarnął porządek w pomieszczeniu po czym razem z towarzyszką opuścił schronienie... Prawdopodobnie na zawsze. Zamknął dom na cztery spusty aby nikt się nie wkradł i ruszył do urzędu przy boku pięknej towarzyszki.
26.07.2013, 16:14
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja bez grafiki