Atarashii

Znajdź towarzysza

Seven jeśli mogę zaprosić: https://atarashii.pl/showthread.php?tid=788 Zaciesz
(jak ktoś jeszcze chętny to niech wbija bez skrępowania Radość )
10.04.2014, 03:04
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź towarzysza

Rudawe, a więc może i nieco wredne (ale sympatyczne!) poszukuje kompana do szalonych i niebezpiecznych przygód. Aktualnie znajduje się w nigdzie, więc może ukazać się gdziekolwiek Uśmiech
19.08.2014, 22:38
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź towarzysza

Drogą prywatną ustaliliśmy, abym ja się zajął Winry. Nie jako towarzysz, tylko jako MG, ponieważ tak wyszło.
21.08.2014, 16:51
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź towarzysza

Witam serdecznie! Reinmar Toledo się kłania! Szczerze powiedziawszy jestem zupełnie nowy w ogóle na pbf'ach więc z chęcią wpadnę pod opiekę kogoś kto będzie wstanie nadrobić moje braki i pomoże wdrożyć się w grę. Jestem otwarty na wszystkie propozycje i wskazówki. Pozdrawiam i czekam na mentora. Uśmiech
15.09.2014, 02:23
Przeczytaj Cytuj
Znajdź towarzysza

Hmm... chętnie wzięłabym Cie pod swoje skrzydła w myśl zasady, że skoro mam mnóstwo miejsc do pisania, to chętnie wezmę jeszcze więcej Język
Zastanów się tylko, czy interesuje Cię osobna przygoda, czy może chcesz dołączyć do Kamienia Dusz.
Więcej informacji masz tutaj:
https://atarashii.pl/showthread.php?tid=950
Akcja aktualnie toczy się tutaj:
https://atarashii.pl/showthread.php?tid=9...17#pid8917

Daj mi znać o swojej decyzji.
17.09.2014, 16:32
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź towarzysza

Witam serdecznie. Tyle co dopiero zawitałem do krainy Atarashii także dopiero co poznaję panujące tu zwyczaje i czasem z rozdziawioną buzią oglądam cuda tej krainy.
A tak już na poważnie. Jestem na głodzie poszukiwania przygód także gdyby się udało znaleźć towarzyszy do grania lub móc uprzejmie dołączyć do jakiegoś towarzystwa to moje katany są do waszych usług.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
There can be only One Draugdin!
We are fools to make war on our brothers in arms.

22.09.2014, 19:02
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź towarzysza

Dravgdin, jak tylko skończę fabułę (koniec tygodnia obecnego, początek przyszłego?) to zapraszam do zabawy ze mną, prawdopodobnie Toledo i Sammaelem Język
Im nas więcej, tym raźniej czyż nie?
22.09.2014, 21:24
Przeczytaj Cytuj
Znajdź towarzysza

Z góry dziękuję i oczywiście poczekam. Na dobrą zabawę warto poczekać.
Tak gwoli wyjaśnienia moja postać ma na imię Draugdin tylko ta czcionka w KP jest taka trochę dziwna Oczko
Pozdrawiam serdecznie.
There can be only One Draugdin!
We are fools to make war on our brothers in arms.

22.09.2014, 21:42
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź towarzysza

Po przeuroczym zmaganiu z mordercami i potworami, Nemka chcialaby z kims spokojnie pofabulic, najepiej w okolicach Perony. Jacys chetni? : 3

So what if we're all insane
The way we all live reminiscing for the head game

Maybe we're all insane
I'm feeling so damn hollow staring into
the Eyes of Tomorrow

24.09.2014, 22:44
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź towarzysza

Raven, jako początkujący, chętnie z kimś popisze Uśmiech Jestem otwarty na propozycje, może być misja czy zwykła rozmowa przy herbatce.
08.10.2014, 16:38
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja bez grafiki