Atarashii

MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Po rozmowie z Castorem postanowiliśmy przyjąć Twoje zgłoszenie i nadać ci próbnego Strażnika tudzież Mistrza Gry. Po przejściu całej procedury jako kandydat, otrzymasz pełne uprawnienia MG, które będą upoważniały Cię do różnych, szerszych ingerencji nie tylko w fabułę, ale i rozwój forum.

Bez owijania w bawełnę. Niniejszym, przyjmuję Cię na okres próbny. Przywdziej strój mistycznego strażnika i szerz wir przygód w świecie Atarashii! Powodzenia!

— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.

30.09.2014, 20:43
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Raz się żyje! Zgłaszam się bo pisze mi się bardzo tutaj przyjemnie, wena dopisuje i tak się zdarzyło że nie raz i nie dwa bywałam MG na już dawno zapomnianych forach. Ponadto, nie mam ochoty mieć więcej postaci niż jedna Finnelyn, lecz chciałabym pisać trochę więcej niż tylko ją prowadzić - stąd ten pomysł na MG. Nie obiecuję że będę tryskać pomysłami, wniosę coś nowego i wszystko dam radę, ale jak to się mówi, dołożę wszelkich starań. Chętnie poprowadzę nowych, czy zorganizuję jakiś event. Entuzjazmu zwykle mi nie brak, staram się być sprawiedliwa i w przypadku problemów truć będę administracji, o. Czasu mimo że matura i obowiązki mam na tyle, żeby minimum (a powiedzmy sobie, że niezbyt często mam przymus na to minimum, bo nołlajfić lubię) raz na 48h jestem i mam czas na dłuższy odpis. Życie mam porządnie zaplanowane i wiem zwykle na długo przed nieobecnością, że zniknę. Czy piszę dobrze, zapraszam do lektury KP i do lektury również postów które pisałam samą Finn, pozostawiam waszej ocenie.
24.12.2014, 02:46
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Cóż, forum mi się podoba, fajnie się tu żyje. Jestem komunikatywny, czasami zabłysnę jakimś dobrym pomysłem , więc czemu miałbym się nie zgłosić na próbę? Ze swojej strony mogę dać pomysły i pisanie, bo na kodach i języku informatycznym nie znam się wogóle. Przeraża mnie to. Jestem też sprawiedliwy i obiektywny, jednak mogę mieć czasami problem z nadaniem nagrody za sesję lub misję, dam stanowczo za małą, lub stanowczo za dużą. Jeśli zostanę przyjęty, to zapewne będę przez jakiś czas się radzić innych Mg dłuższych stażem co i ile dać komuś. Czas mam, jestem elastyczny, zawszę można się ze mną dogadać i NA PEWNO (jeśli kłamię, to niech gobliny zgwałcą mnie na fabule) nie zrobię dodatkowej postaci. Nie jest mi potrzebna i wolę wczuwać się w jedną.
20.01.2015, 05:01
Przeczytaj Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Hmmm... Co prawda zaproponowałem Ci zgłoszenie się na mistrza gry, ale czy na pewno podołasz odpowiedzialności idącej za posiadaniem statusu strażnika? Bycie w ekipie daje pewne plusy, ale wymaga również bycia zaradnym w każdej sytuacji. Mistrz gry winien w mniejszym lub większym stopniu być respektowanym przez graczy. Rozumieć mechanikę forum i umieć udzielić nowym odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Nie wymagamy aby MG programował cokolwiek. To jest administratorska robota. Od Strażników oczekujemy jedynie aby spełniali się w swojej roli. Zastanów się czy chcesz już wejść do grona teamu, czy wolisz dać sobie spokój i przyswoić lepiej wiedzę o uniwersum, mechanice i rozgrywce, a dopiero potem dołączyć do nas.

Z miłą chęcią przygarnę Cię do ekipy Atarashii jeśli tylko będziesz stu procentowo pewny o chęci dołączenia w nasze progi. Tak więc Iscarze, czy jesteś gotów aby przyjąć odpowiedzialność razem z idącymi za nią obwiązkami na swoje barki i stać się strażnikiem na okresie próbnym?

20.01.2015, 05:26
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Jestem gotów i jestem w stanie pracować pod naciskiem, ale jednak niech inni admini bądź Mg'mi się wypowiedzą, bo ok, zaproponowałeś, ale jestem nowy na forum i innym adminom może się nie spodobać, że świeżak się rwie do czegoś.
20.01.2015, 05:31
Przeczytaj Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Jestem tutaj najwyższą instancją i o tym czy zostaniesz przyjęty mogę zadecydować sam. Poza tym MG Ari została przyjęta od razu po napisaniu kp. Jeszcze wcześniej niż Ty i do teraz sprawuje swój urząd. : ) Także staż nie jest żadnym problemem. Porozmawiam o Twojej kandydaturze z Castorem. Myślę, że tak jak ja wyrazi zgodę przyjęcia Cię na okres próbny. O wszelkich decyzjach zostaniesz powiadomiony w godzinach popołudniowych. Jako MG będziesz musiał przejść wprowadzenie do naszego poletka zarządzającego by lepiej radzić sobie ze swoją funkcją. Myślę także, iż przydzieliny Ci Mistrza nadzorującego.

20.01.2015, 05:40
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Tak jest.
20.01.2015, 05:46
Przeczytaj Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

W gronie administracyjnym podjęliśmy jednoznaczną decyzję o przyjęciu Cię Iscarze na okres próbny. Otrzymasz do pomocy starszego stażem i wiedzą Strażnika Nadzorującego Twoje poczynania. Będziesz mógł się go śmiało radzić w nurtujących sprawach.

Razem z tą wiadomością, odsyłam Cię do administratora fabularnego po dalsze instrukcje.
Przywdziej więc pelerynę Strażnika i przemierzaj świat jako sumienie, los, przekleństwo i opaczność graczy.

20.01.2015, 17:49
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Witam

Nosi mnie od dłuższego czasu z zamiarem zapisania się na MG. Wątpliwości mam takie że jeszcze nie ogarniam do końca mechaniki świata ale z czasem myślę że sobie przyswoję tę wiedzę (choć chyba nigdy nie nauczę się konstruować dobrego buildu postaci). Praca i obowiązki w życiu mogą czasem kolidować z obowiązkami MG ale to chyba tutaj każdy zdaje sobie o tym sprawę i mam nadzieję że są tu ludzie na tyle wyrozumiali że ewentualne krótkotrwałe nieobecności potrafią wybaczyć.

Z mojej strony mogę zapewnić kilka pomysłów na sesję. Choć jak się bardziej wgłębię w świat to pewnie będę miał jeszcze więcej pomysłów. Doświadczenie z mistrzowaniem mam nawet w miarę ok. Początki zaczęły się jakieś 17 lat temu. Wtedy to zacząłem przygodę z warhammerem i to w tym świecie mistrzowałem scenariusze mojemu bratu. Potem jakieś 10 lat nastała era gier typu vallheru. Na tych grach byłem z krótkimi przerwami przez 10 lat i pełniłem na nich różne funkcje (w tym odpowiedniki MG). Mimo że to moja pierwsza przygoda z PBFem to myślę że mogę spróbować kolejnego doświadczenia jakim jest mistrzowanie na PBFie jak również granie bo nie rezygnuję z normalnej gry (bo głównie dla niej tu zawitałem). Uśmiech

Tak więc no... Chciałem zgłosić się na MG.

Klątwa Sotha
Po pijaku uroczy i szarmancki szlachcic, w trzeźwości zaś cham i bydlak.

09.09.2015, 22:47
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Kazałem Ci czekać, ale ostatecznie udało nam się w gronie administratorskim przedyskutować Twoją kandydaturę na nowego Strażnika Atarashii. Tak ja, jak i Castor oraz Tyru jednogłośnie zgodziliśmy się przyjąć Cię na okres próbny, w którym będziesz mógł zdecydować o tym czy pozostaniesz z nami w ekipie, czy będziesz szedł ścieżką zwykłego gracza.

Na koniec pozwolę sobie zacytować samego siebie: "Przywdziej więc pelerynę Strażnika i przemierzaj świat jako sumienie, los, przekleństwo oraz opaczność graczy." Gratuluję. Od tej chwili zostajesz Mistrzem Gry.

14.09.2015, 12:39
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja bez grafiki